MacPawLen

Użytkownicy
 • Content count

  154
 • Joined

 • Last visited

 • Country

  Poland

Community Reputation

0 Neutralna

About MacPawLen

 • Rank
  Maciek2207
 • Birthday 01/01/1984

Contact

Additional information

 • Name
  Maciek
 • Gender
  Mężczyzna / Male

Recent Profile Visitors

1,167 profile views
 1. MacPawLen

  Nordschleife Time Attack Challenge!

  @PMC Osa poprawiłem :]
 2. MacPawLen

  Nordschleife Time Attack Challenge!

  mój czas w samochodzie Ford Mustang GT 2015:
 3. Cześć, 30 września o godz. 22:00 organizuję grupę, której zadaniem będzie zdobycie osiągnięcia (achievement'u) z gry Forza Motorsport 6 o nazwie "Ostatni będą pierwszymi" (ang. "Thru the pack") = Udało ci się wystartować z ostatniego miejsca i wygrać wyścig wieloosobowy z udziałem 24 samochodów. Potrzebuję kilku chętnych, którzy chcą zdobyć to osiągnięcie lub po prostu mogą pomóc. Będzie dużo graczy ze strony trueachievements.com Liczę na Waszą pomoc
 4. [PL] Gotowy na wyścig w klasie GT [ENG] I'm ready for the race in GT class
 5. MacPawLen

  Zapisy / Registration

  SRT KOKA Racing / MacPawLen / ? / ? / SRT Motorsport GTS-R / GT3 / PL szukam chętnych do dołączenia do zespołu
 6. MacPawLen

  Forumowicze w samochodzie za rozsądną cenę

  Mój czas, jak na razie:
 7. MacPawLen

  Dyskusja ogólna

  Chyba miałeś na myśli "sportowy intercooler" bo z wyścigowym indeks samochodu wynosi S755. No chyba, że nie mówimy o C63 2016 tylko Black Series?
 8. MacPawLen

  Qualification sessions / sesje kwalifikacyjne

  MacPawLen / 1 / GT / GM - Corvette Racing GreyFox0311 / 2 / GT / GM - Corvette Racing
 9. MacPawLen

  Team Registration / Rejestracja zespołów

  Malowanie inspirowane tym z wyścigu Le Mans 24H zespołu Corvette Racing. Zamiast flagi USA na drzwiach i masce, jest flaga Polski. Wszystkie loga wykonane przeze mnie, więc pewnie daleko im do ideału. Malowanie dla Danteze zawiera skrót :PRO: zamiast :AM: oraz numer 17 zamiast 84.
 10. MacPawLen

  1. Runda / SPA-FRANCORCHAMPS / dyskusja

  P.S. Też uważam, że albo umawiamy się na godzinę startu, albo nie róbmy sobie nadziei i po prostu od razu zakładajmy, że wieczorem danego dnia wyścigu spotkamy się i pojedziemy o bliżej nieustalonej godzinie. Jeśli ktoś nie może się wyrobić na kwalifikacje, niech dołączy po nich i jedzie z ostatniej pozycji.
 11. MacPawLen

  1. Runda / SPA-FRANCORCHAMPS / dyskusja

  Kwalifikacje: Jak na tak dużą ilość kierowców, to uważam, że 14-miejsce nie było złe. Wyścig: Na początku udało mi się ominąć spory zator przy pierwszym zakręcie jadąc przy prawej bandzie. Później długa prosta i towarzystwo jakoś się rozjechało. W pewnym momencie wyścigu jechałem nawet na 11-12 miejscu i miałem zamiar utrzymać to tempo. Widziałem, że co jakiś czas ktoś zaliczał bandę albo stawał na torze przed wjazdem do pit-stopu (jak nasz włoski kolega), więc trzeba było zachować czujność. MIETEK BD po raz kolejny (wcześniej w Endurance Hero) jechał blisko mnie i utrzymywał niewielki dystans. Kiedy na jednym z okrążeń go wyprzedziłem, wiedziałem, że nie odpuści. MIETEK chyba nie należy do osób cierpliwych, bo dość szybko starał się odrobić straconą pozycję (może zbyt szybko) i uderzył mnie w tylny zderzak co spowodowało, że wyjechał poza tor. Wiedziałem, że to nie koniec i ponowi atak za kilka okrążeń. W między czasie pojawił się przede mną Ford GT - auto wolne na prostej ale prowadzone przez legendę wyścigów Forza Motorsport. Walka była, ale w pewnym momencie musiałem odpuścić. Wyścig zaczął się klarować i była szansa na utrzymanie dobrej pozycji. Niestety pech chciał i awarii uległ układ kierowniczy Corvetty na jednym z okrążeń, zaraz po prostej start-meta (baterie w padzie wysiadły). Chevrolet wleciał z impetem w opony przed pierwszą szykaną i stał tam chwilę, aż prawie wszyscy go wyprzedzili. Dalsza część wyścigu to pogoń resztą stawki. Po części się udało, ale przegoniłem jedynie Brzezinę. Wyścig bardzo fajny i zapowiada się ciekawa liga. GM Corvette Racing zdecydował się wystawić zespół fabryczny w tej lidze i podpisał kontrakt z kierowcami: MacPawLen oraz Danteze Wygląda na to, że oprócz "8h of Le Mans", Chevrolet będzie obecny również w regularnym sezonie ADAC GT Masters.
 12. MacPawLen

  Team Registration / Rejestracja zespołów

  GM Corvette Racing / #84 MacPawLen / #17 Danteze / Chevrolet Corvette C7.R (http://www.corvetteracing.com/) Oficjalne malowanie zespołu zostanie zaprezentowane w najbliższy weekend.
 13. postaram się zwitać dziś o 18:00