Walicki34

Junior Manager
 • Zawartość

  347
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

6 Neutralna

2 obserwujących

O Walicki34

 • Tytuł
  Profesjonalista
 • Urodziny 26.06.1978

Kontakt

 • Lokalizacja
  Łomianki
 • Xbox LIVE
  Walicki34

Informacje dodatkowe

 • Imię
  Tomasz
 • Płeć
  Mężczyzna / Male
 • Licencja kierowcy
  Profesjonalna

Ostatnie wizyty

631 wyświetleń profilu
 1. Walicki34 / 34 / PL
 2. Znalazłem kilka zapomnianych fotek z tego eventu 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11.
 3. Jedyne słuszne malowanie (z witryny) 1. 2. 3.
 4. Klika fotek z ostatniej rundy 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17.
 5. 2. Walicki34/ Full Bottle-O Jack Daniels / Ford Falcon
 6. Walicki34 / Force India
 7. Ja się nawet nie pytam jakie jest Twoje zdanie na ten temat bo to jest oczywiste. Jeżeli Ty nie potrafisz ogarnąć, że jazda pod prąd w wyścigach jest zakazana to nikt Cię nie przekona, że to był incydent wyścigowy.
 8. Flawerus takie dyskusje nie służą niczemu dobremu ...z tym, że tym razem nie posypię głowy popiołem i nie przyznam się do czegoś czego nie zrobiłem. Od początku tej ligi to Ty i Grubson robicie gównoburze. Osa wlepił mi tę karę na kilka dni przed Twoim "uprzejmym" przypomnieniem mu o tym.
 9. Masz rację, że byłeś na torze ....ale ja na nim nie byłem....Ciebie ściągnęło na lewo z powodu tarki. Jak dla mnie to jest incydent wyścigowy i tyle. Ty najpierw mówiłeś, że niczego nie zgłaszasz, a teraz domagasz się dla mnie kary? W pierwszym wyścigu popełniłem błąd i sam się do niego przyznałem - i to Osa dał mi karę. Za COTA Osa dał mi karę większą niż się spodziewał Twój kolego.....i Ty piszesz dalej że Osa jest stronniczy? Mam nadzieję, że Adi lub Danteze wypowie się w temacie...choć nie sądzę że ktokolwiek Was przekona.
 10. Nawet nie liczyłem na to że nic nie powiesz, to nie w Twoim stylu. Jeżeli w zgłoszeniu Grubsona nie widzisz nic o sobie o chyba Ty masz problemy ze wzrokiem. COTA chciałem zakończyć jak najszybciej żeby uciąć Twoje pieniactwo ...i nie mam zamiaru więcej do tego wracać. @ Grubsone. .....chwilę przez zrobieniem tego zdjęcia odbijasz lekko w lewo i tarka ściąga Twoje auto na pobocze którym jechałem. Ja nie wyjechałem na tor w momencie uderzenia.
 11. W związku z protestem ( bardzo modne to ostatnio) nastąpiła zmiana auta oraz barw zespołu WSP Division.
 12. Grubson, a gdzie Ty tu widzisz mój powrót na tor? Ja jechałem poboczem jak Ty wjechałeś mi tyłek, mnie ściągnęła tarka za to Ty nie wiem co chciałeś zrobić. Twój kolega z zespołu zaczyna robić się śmieszny....nie idź tą drogą. Ja nie mam czasu żeby bawić się w DVR żeby kogoś podpierdalać. Ktoś ostatnio pisał na grupie że donoszenie na kogoś gdy nie było się uczestnikiem zajścia jest "słabe".
 13. Walicki34 / 1 / GT4 / WSP Division osa5469 / 2 / GT4 / WSP Division
 14. Wheel Stand Pro Division / osa5469 / Walicki34 / 54 / Maserati MC Trofeo / GT4 / PL