krampz

Użytkownicy
 • Zawartość

  368
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Kraj

  Polska

Zawartość dodana przez krampz

 1. krampz

  Zapisy

  Krampz GT #02 Honda Civic type-r
 2. krampz

  Dyskusja ogólna

  Serią Semi-Pro chcę was trochę zachęcić do stopniowego przesiadania się na jazdę z mniejszą ilością wspomagaczy takich jak np. linia wyścigowa. Chciałby jednak aby był zachowany pewny balans, coś zabronie w asystach ale pozwoleniem na coś innego. Ligi będą krótkie bo od czterech do pięciu wyścigów, raczej zawsze z jednym samochodem oraz aby trochę urozmaicić rozgrywkę w kalendarzu będą pojawiać się głównie tory lub wersje torów rzadziej spotykane w ligach online.
 3. krampz

  Dyskusja ogólna

  Semi-pro zostaje zakończone. Obecnie myślę nad innym terminem niż środa ale ciężko będzie się gdzieś wbić.
 4. do
  Trzecia runda Semi-Pro na torze Watkins Glen Short Circuit.
 5. krampz

  Klasyfikacja

  Runda 2 - Virginia International South Kwalifikacje Wyścig
 6. krampz

  Klasyfikacja

  bezpłatny hosting
 7. do
  Druga runda Semi-Pro na torze Virginia International Raceway South. Second Round of Semi-Pro Series this time on Virginia International Raceway South.
 8. krampz

  Klasyfikacja

  Runda 1 - Mugello Club Kwalifikacje Wyścig
 9. krampz

  Zapisy indywidualne

  Każdy kto weźmie udział w wyścigu będzie uwzględniony w klasyfikacji. Rejestracja jest po to aby w przypadku dużego zainteresowania obowiązyał porządek. Prawidłowe zgłoszenie: gamer tag / nr startowy (obowiązuje "Stała lista numerów startowych") / kraj Correct application: gamer tag / start number (valid "list of permanent starting numbers") / country krampz GT / 02 risto giesche / 85 Danteze / 17 SkrzypekMatt / 63 Piastt / 15 Gibsiu / 74 Tigerrrkotek / 07 Grubson / 51 TGR Opala Adi 1994 / 12 Mr Fuego Turbo Yoozek / 43
 10. krampz

  Dyskusja ogólna

  Przenoszę zawody na środę. Start kwalifikacje o 21:30.
 11. krampz

  Dyskusja ogólna

  Ah te chochliki hehe
 12. krampz

  Samochód

  2003 Ferrari 360 Challenge Stradale - klasa S714 Ulepszenia: wyścigowa klatka bezpieczeństwa wyścigowa redukcja masy sportowa skrzynia biegów wyścigowe przeniesienie napędu (race driveline) wyścigowy dyferencjał wyścigowe opony felgi ADV5.0 TRACK SPEC CS (kilku częściowe) Setup udostępniony na witrynie z opisem "semipro fm.pl"
 13. krampz

  Kalendarz

  8.11.2017 - Mugello Club Circuit 15.11.2017 - Virginia International Raceway South 22.11.2017 - Watkins Glen Short Circuit 29.11.2017 - Road Atlanta Club Circuit
 14. krampz

  Regulamin i asysty

  Regulamin: 1. Wymogi dotyczące malowania - obowiązkowe loga: Forza Motorsport Polska - umieszczone w miejscu tylnej tablicy rejestracyjnej w kolorze białym lub czarnym (musi być widoczne) - na profilu Adi 1994 www.forzamotorsport.pl - na profilu Adi 1994 Numer startowy - na przednich bocznych drzwiach i masce. Zakazane logo Forza Poland Group 2. Samochody i ich regulacje - patrz: http://forzamotorsport.pl/forums/topic/3787-samochód/ 3. Terminarz - patrz: http://forzamotorsport.pl/forums/topic/3784-kalendarz/ 4. Forma wyścigu 21:30 - Kwalifikacje 4 okr. 21:45 - Wyścig 30 okr. - start zgodnie z miejscami zajętymi w kwalifikacjach. Obowiązkowy jeden pit stop. 5. Punktacja za każdy wyścig: 1.Miejsce - 24pkt2.Miejsce - 21pkt3.Miejsce - 19pkt4.Miejsce - 17pkt5.Miejsce - 16pkt6.Miejsce - 15pkt7.Miejsce - 14pkt8.Miejsce - 13pkt9.Miejsce - 12pkt10.Miejsce - 11pkt11.Miejsce - 10pkt12.Miejsce - 9pkt13.Miejsce - 8pkt14.Miejsce - 7pkt15.Miejsce - 6pkt16.Miejsce - 5pkt17.Miejsce - 4pkt18.Miejsce - 3pkt19.Miejsce - 2pkt20.Miejsce - 1pkt Kierowca, który nie ukończył wyścig dostaje punkty jak za ostatnie miejsce 6. Kary Spowodowanie wypadku - od upomnienia za mniejsze przewinienia, do dyskwalifikacji z wyścigu. Asysty: Automatyczne hamowanie (automatic braking) - niedozwolone Uszkodzenia (damage) - symulacja Skrzynia biegów (gearbox) - automatyczna/manualna/manualna ze sprzęgłem ABS - dozwolony Sterowanie (steering) - symulacja TCS, STM - niedozwolone Linia wyścigowa (racing line) - wyłączona Kamera (camera) - dowolna
 15. krampz

  Dyskusja ogólna

  To jest top 50% wszystkich czasów w rankingu czy top 50% czasów zgłoszonych do konkursu?
 16. krampz

  1. Runda / SPA-FRANCORCHAMPS / Zdjęcia

  Fajna galeria, ale brakuje mi jedynego rodzynka w składzie na zdjeciu ...
 17. krampz

  1. Runda / SPA-FRANCORCHAMPS / dyskusja

  No cóż nie da się ukryć że byłem poza torem i zachaczyłem Frontala. Stało się tak bo kolega przyhamował przed tym zakrętem tracąc dużo prędkości, więc aby uniknąć niebezpiecznej sytuacji odruhowo odbiłem lekko w prawo i znalazłem się tam gdzie się znalazłem. Niestety jeżdże z kabiny i nie byłem w stanie dokładnie określić gdzie jest nissan w przeciwieństwie do Frontala który miał szerokie pole widzenia i czas na reakcje. Będzie kara to przyjmę na klate. Inna sytuacja ... nie wiem kiedy, chyba gdzieś w połowie wyścigu ktoś najwyrazniej miał uszkodzony samochód i sie toczył do pitu. Jechałem wtedy za grubsonem wręcz siedziałem mu na zderzaku gdy dojeżdżalismy do Les Fagnes nagle on hamuje dużo wcześnie to ja kurna w prawo a tam sobie ktoś niemal stoi po wewnętrznej i oczywiście całym impetem w dupsko. Nie jestem pewny ale to mógł być kolega z Włoch.
 18. krampz

  Dyskusja ogólna

  Proponowabym ustalić dopuszczalne roczniki samochodów, dziwnie by wyglądały auta z lat 60 lub 70 ze współczesnymi.
 19. krampz

  Dyskusja ogólna

  Filmki z ligi FTM w fm4. Moja walka z shamilem, dla mnie jedna z lepszych w tej czesci forzy. https://youtu.be/gATYNi6yxXU
 20. Risto ale ty w kazdym wyscigu ruszasz z p1 do tego bmw ktore na starcie zyskuje conajmniej 3 pozycje wiec nic dziwnego ze wypadles tylko raz.
 21. Pijesz do ligi mistrzowskiej? Moze jakbyscie sie ciagle nie rozbijali na pierwszych zakretach to byloby milo i wesolo.
 22. krampz

  Dyskusja ogólna

  Jaka pogoda na silv panowie?
 23. krampz

  Zapisy

  28 marca mam wolne, więc chciałbyn giścinnie pojechać jeśli będzie miejsce w lobby. Wystartuje w lmp1.