LebeKM

Użytkownicy
 • Content count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

4 Followers

About LebeKM

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 01/17/1995

Contact

 • Location
  Katowice
 • Xbox LIVE
  LebeKM
 • Gadu-Gadu
  11990217

Additional information

 • Name
  Mateusz
 • Gender
  Mężczyzna
 1. LebeKM

  Dyskusja ogólna

  Więc panowie podpisywać się pod tą symulacją ! Naprawdę jest wesoło jak są kraksy. Trzeba taktyki sobie wyprowadzać itd aaa jeszcze jedno Może by tak dodać sunset do tej seri ?
 2. LebeKM

  Dyskusja ogólna

  Ja wiem że już jest nowy XO ale nie sądzę że wszyscy sprzedają swojego X360... Nawet jak live drogi to na allegro są 48h dostępy do live za 2zł. Użwym ich bo nie gram dziennie
 3. LebeKM

  Dyskusja ogólna

  Ja wtrące 5 groszy do rozmowy. 1.Maciek ty po każdym wyścigu powinieneś zrobić zdjęcie lokat i czasów i wstawić tutaj na forum. 2.Symulacja musi być... Dlaczego ? a dlatego że na pierwszym zakręcie chłopaki się zderzyli doszło by do uszkodenia samochodów i Ja mógł bym przez to mieć wyszą lokatę na koniec. Ma być jak najbardziej realistycznie. piszę ,,Ja,, bo ja bym na tym akurat skorzystał. A wypadki naprawdę dużo zmieniają. 3.Dwa tygodnie to za dużo. Tutaj nie ma co czekać wysyłasz wiadomość do każdego zapisanego że jedziemy teraz i wszystko gra. 4.Ilość graczy bioroących udział to katastrofa... MAĹO NAS. Z tego co widzę jakieś 80 osób ma przypisane nr. Czyli do każdego powinieneś wysłaś wiadomość że startuję Liga i zachęczasz do wzięcia udziału. Myślisz że wszyscy tu wchodzą i monitorują? Mnie poinformował kolega z zespołu tak to bym nie wiedział. EDIT @Danteze ,,Symulacja to czasami przesadny wpływ na aerodynamikę pojazdów.,, Jak to mówi mój wfista. Gramy na tym samym boisku co przeciwnik. Czyli samochodzy uszkadzają się nam tak samo. Jedź czysto unikaj stłuczek to nie będzie uszkodzeń aerodynamiki. No chyba że orła trafisz w czasie jazdy. Ale to w forzie chyba nie ma.
 4. zapisuję kubaCKK / 95 / Renault Megane RS 250
 5. LebeKM /57/Renault Megane RS 250
 6. LebeKM

  Circuit de Catalunia

  forum jest ale fajnie by było jak by ktoś dał info. jak by tak ktoś wrzucił na główną że preseson startuje tego i tego dnia ; )
 7. LebeKM

  Circuit de Catalunia

  fajnie że ktoś powiadomił
 8. LebeKM

  Zapisy do Race Masters

  2.LebeKM / LebeKM
 9. haha... czytam i się śmieję.. 1. restart przezemnie ? to mnie ktoś je### i zaliczyłem spina. 2. dostałem kare na MV za LAGI -.- (jakaś komedia) 3.mam prawo jechać szeroko. a że mi dupa latała to już nie moja wina... czepiacie się a nie wspomnę ile razy ja musiałem czekać na start wyścigu. i nie wspomnę o wyścigu na sunset gdzie był restart... straciłem na tym... co do sezonu czwartego. nie ma być żadnych restartów. PS.proszę o powtórkę. jak by ktoś mógł wstawić.
 10. no co mąka ;p próbuję coś zdziałać ;p a RWD miało być ;p
 11. Tory które muszą być ! 1.Sunset Peninsula Raceway - Full Circuit 2.Alpy Berneńskie - Festival Circuit 3.Camino Viejo pełny 4.Hockenheimring 5.Infieneon długi 6.Suzuka pełny 7.Sedona klubowy 8.Road America Samochód : Może jakieś audi Jeden model. z napędem AWD S/R1 Boksy : 1x obowiązkowe Uszkodzenia : Symulacja Klasyfikacje : dwa okrążenia
 12. LebeKM

  Camino Viejo

  Panowi już za tydzień. niecały Jakie czasy kręcicie? Boks obowiązkowy będzie czy znów coś nie tak ? : ))
 13. LebeKM

  Nurburgring Nordschleife

  nie no 24h to taki żart ; ) spokojnie wyścigi mogły by trwać 1h klasyfikacje mogły by być chociaż 1 kółko : ) (tyle samo wyszło) lub odcinek jakiś : ) boks mógł by być nie widzę nic przeciwko.
 14. LebeKM

  Nurburgring Nordschleife

  wyścig mi się nie podobał ;p nie z względu pozycji. ale ciągle zmieniane zasady są. tu jedziemy do boksu tu nie. klasyfikacje też na innym torze... przyszły sezon trzeba będzie ustalić i się trzymać tego.