Imperator360

Użytkownicy
 • Zawartość

  686
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Kraj

  Polska

Reputacja

5 Neutralna

6 obserwujących

O Imperator360

 • Tytuł
  Mistrz
 • Urodziny 14.11.1990

Kontakt

 • Lokalizacja
  Warszawa

Informacje dodatkowe

 • Imię
  Mateusz
 • Płeć
  Mężczyzna / Male

Ostatnie wizyty

3541 wyświetleń profilu
 1. Imperator360

  Hockenheim

  Ok, first check my race and my cuts if you're so smart and clean. Secondly, you do not have to apologize for your opinion, because I dont really care whats you think... conversation is over for me. This discussion in no way affects what the judges think, so talking to you is a waste of time.
 2. Imperator360

  Hockenheim

  Sergio Martemucci - I hit you, because you hit me first and because of that I could not control the car. It's ridiculous that you're reporting it because you have not lost anything. The incident with PMC Adi is the same, you have not lost anything, so do not be ridiculous. The fact is that Adi does it a second time. Sędziwe - proszę o rozpatrzenie całego incydentu od startu do wyjścia na prostą startową po trzecim zakręcie, bo przez nieostrożną jazdę oponentów i nie poszanowanie rywala z kilku stron, doszło do mojego incydentu.
 3. Imperator360

  Hockenheim

  @Sergio Martemucci You would not overtake this way if there was a wall there. If someone hasn't left you a place, it does not authorize you to finish overtaking outside the track. You should give your rival a position. All three cars in the front should be reminded, because I cannot see a reason to drive outside the track in the first corner.
 4. Imperator360

  Race 5: Hockenheim - Discussion after the race

  Czwarty wyścig z rzędu z odrabianiem z ostatniego miejsca w wyniku zdarzeń i kolizji nie z mojej winy. Ogólnie problemem jest to, że jest tendencja do nieposzanowania wyścigu innych. Cały czas doświadczam to ze strony czołówki, ktoś gdzieś się wepchnie opóźni hamowanie czy pojedzie na trzeciego nie patrząc na konsekwencje, że nie zawsze jest miejsce, co może zapoczątkować lawinę późniejszych problemów. Z drugiej strony miałem okazję ścigać się z samego dołu stawki i jestem pod wrażeniem jazdy kierowców z tamtej części tabeli. Oczywiście tam jest różnie i mogą być incydenty , bo kierowcy w dalszej części stawki mają różne doświadczenie, mniejsze czy większe, ale to tym bardziej pokazuje różnicę, że jest utrzymana jakaś kultura w porównaniu do wyższych miejsc w stawce, gdzie wymaga się więcej od zawodników.
 5. Imperator360

  Hockenheim

  Poszkodowany / Victim: Imperator360, ArpeggiatorPL and others drivers, because he doesn't know the limits of the track, very unfair drive. Sprawca / Perp: FNR Sir Okrążenie / Lap: First lap after the start Opis incydentu / Incident description: Overtaking off the track in the first corner and causing a collision in the second corner. He ruined my race.
 6. Imperator360

  VIR North

  Poszkodowany / Victim: Imperator360 Sprawca / Perp: PMC Sony Okrążenie / Lap: 3 okrażenie Opis incydentu / Incident description: Wyprzedzanie poza torem, tak się jeździ wg PMC
 7. Imperator360

  Race 4: VIR North - Discussion after The race

  No zostało dwóch co robią na torach co chcą, a ci co nie chcieli jeździć jako "profesjonalni" esportowi kierowcy zachowują się aż miło z takimi ludźmi jeździć. jechałem wczoraj z konca i w srodkowej, ciasnej sekcji zaskoczony bylem jak ostatnie miejsca czysto jechały. nie pamiętam nickow, ale tam od 20 do 16 miejsa chyba.
 8. Imperator360

  Race 4: VIR North - Discussion after The race

  Trener Pachura Teamu się odezwał, gdzie na silverstone po błędzie wraca na tor nie patrzy, że ktoś jedzie, dwóch kierowców mógł wyeliminować. To co robi te całe PMC na torach, to jest porażka. Trzy ostatnie wyścigi to trzy duże dzwony, na Sonoma ktoś stał na prostej start/meta zaraz za ostatnim szybkim zakrętem, dzwon. Na silverstone wyjezdzam z pitu trzymam się zewnętrznej, jakiś włoch mnie kosi. No i tutaj kolizja z reprezentantem PMC i uderzenie w bandę. Odrabianie z 22 miejsca i wyprzedzanie rywali nim opuścili lobby nie wiedziec czemu i na dodatek 1 pit nie wystarczył, bo na koniec brakowalo paliwa i musialem zjechać raz jeszcze. to 12 miejsce jadąc z konca i z jednym pitstopem wiecej niż najbliżsi rywale, to nie tak źle.
 9. Imperator360

  Race 2: Sonoma - Discussion after The race

  Amazing fight yesterday. From the last turn to the turn number two side by side all the time @Danilo Madia
 10. Imperator360

  Race 2: Sonoma - Discussion after The race

  @Danilo Madia
 11. Imperator360

  Individual registration / Zapisy indywidualne

  Imperator360 / 44 / PL / Tommy Hilfiger, Epson, Monster, BOSE
 12. Imperator360

  Rejestracja Indywidualna

  Imperator360 / 44 / Cruze / pad
 13. Imperator360

  Individual registration / Zapisy indywidualne

  Imperator360, numer 44.
 14. Imperator360

  Transfery grupowe / Division transfers

  Chyba już w FM6 apelowałem o Mercedes Masters Season 2 więc Danteze zróbmy drugi sezon tylko już AMG GT R
 15. Imperator360

  Dyskusja ogólna na temat ligi

  Dokładnie. Poszukajmy coś nowego, auto musi dawać frajdę z jazdy. Liga na luźnych zasadach co do asyst plus samochód w miarę szybki, ale jadący dość pewnie, choć też nie całkowicie przyklejony do drogi. W Forzy niektóre wyścigowe wozy są słabe, bo nie dają żadnych bodźców podczas jazdy, nudno się prowadzą. Zbudujmy coś swojego, np coś z seryjnych aut, aby było czuć trochę tą masę. W forzy im wiecej przyczepności tym gorzej tak naprawdę, nie mówię oczywiście aby jechać na drogowych oponach