Imperator360

Użytkownicy
 • Content count

  700
 • Joined

 • Last visited

 • Country

  Poland

Community Reputation

6 Neutralna

6 Followers

About Imperator360

 • Rank
  Mistrz
 • Birthday 11/14/1990

Contact

 • Location
  Warszawa

Additional information

 • Name
  Mateusz
 • Gender
  Mężczyzna / Male

Recent Profile Visitors

3740 profile views
 1. Imperator360

  Race 5: Mugello (15.04)

  Przepraszam @Danteze ze ten incydent w 2 wyścigu, mogłem zrobić więcej aby uniknąć tego, ale w ferworze walki wydawało mi się ze nie mam miejsca juz, a powtórka mówi, że było miejsce aby zjechać trochę mocniej w lewo. Inna sprawa w tej grze te dziwne sklejanie się aut, że jak już złączy to nie da się nic zrobić.
 2. Imperator360

  Metro Exodus - Recenzja

  Mega klimat, super oprawa na Xbox one X, jedna z lepszych gier ostatnich lat. Ciekawe połączenie otwartego swiata i bardziej liniowej rozgrywki. roznorodnosc przeciwników i loklizacji. raz pustynia, raz metro, innym razem w sniegu. zmienna pora dnia. kapitalne odczucia. Fabuła spoko, ale dialogi za długie, za duzo gadaja bezsensu i głowny bohater nic nie mowi, wołają go przez radio, slyszy i sie nie odzywa. jego zona cos do niego mowi a on nic, porazka krótsze dialogi i bardziej charyzmatyczny glowny bohater daloby ocene 9.5/10 a tak to w okolicach 8/10 dalbym.
 3. Imperator360

  Race 8: Road Atlanta - Discussion after the race

  Jest tego więcej, ale nie będę zaśmiecał tym youtuba, bo szkoda patrzeć na to. Argument konkurencyjności czyli brak argumentu, właśnie obraziłeś wszystkich poniżej średnio biorąc 10 miejsca. W 5 wyścigach jechałem z końca po wypadkach nie z mojej winy i widziałem jak walczą osoby, które przeważnie jeżdżą w dole stawki lobby nr 1 i tam jest wiecej klasy i poszanowania rywali niż w tym pieknym PMC. Wróce do Forzy bardzo szybko, jak zniknie z forum PMC i włosi, wtedy kultura wyścigów znacznie wzrośnie.
 4. Imperator360

  Race 8: Road Atlanta - Discussion after the race

  Co do uczenia innych przyzwoitości w wykonaniu lidera PMC W iRacing za takie cos ban w wyscigu Po trawie, opóźnienie hamowania tak aby się oprzeć o rywala i wtedy uda się złamać w zakret. Piekna jazda, piekny poziom.
 5. Imperator360

  Race 8: Road Atlanta - Discussion after the race

  Nie na miejscu to było rozbicie się Twoje w wyniku własnego błędu we wspomnianym wyścigu w Pradze, opuszczenie go i nadanie sobie samemu pole positions w wyścigu numer 2.
 6. Imperator360

  Road Atlanta

  Poszkodowany / Victim: Imp360 Sprawca / Perp: Sir Okrążenie / Lap: 2 Opis incydentu / Incident description: She tried me push off the track. that was redemption from she side.
 7. Imperator360

  Race 8: Road Atlanta - Discussion after the race

  Pierdolnijcie wy się w łeb za te dyskwalifikacje. W PTTC na pradze jak każdy się rozbijał i wracali do pitu, to nikt nie zareagował. Człowiek specjalnie stoi i czeka aż kazdy przejedzie aby bezpiecznie pojechać do pitu z uszkodzeniami w wyniku laga a nie wlasnego błędu, to będę jechał całe okrążenie, to równie dobrze mogę wyjść z wyścigu. W tym absurdalnym uzasadnieniu napisane, że macie nadzieje, że to się nie powtórzy. Otóż jesli znów przez laga wyląduje na bandach 5 metrów od alei serwisowej, to na pewno nie będe jechał całego okrażenia. tylko w przeciwienstwie do wloskich kolegów, poczekam i ostroznie to zrobie, aby nikomu nie zepsuć wyścigu. I jeszcze ten wasz śmieszny regulamin, dyskwalifikacje są przewidziane za grube spowodowanie kolizji, nieregulaminowy samochód a nie za zdarzenia na torze, które można uznać za niewłaściwe, ale nie niebezpieczne jesli ktoś czeka i uważa az wszyscy przejadą.
 8. Imperator360

  Le Mans Bugatti

  It sounds scary, I do not know what I'm going to do with myself now.
 9. Imperator360

  Le Mans Bugatti

  You can not expect the PMC to go clean in the race. I return to Forza, when T10 introduces a system of penalties for such a ride. Otherwise, there is no point in going after it. I understand that everyone will break the track limit three times, but not 10 or 15 times. This is ridiculous. The F1 series from Codemsters already in 2010 had a system that after three sharp cuts was DSQ in the race.
 10. Imperator360

  Le Mans Bugatti

  The topic does not concern me directly, but it also hits me. I try to go honestly, and there are crooks who cheat like Sir. It's not fair. We drove in the same race, so if you [Sir] could drive clear and fair, then your positions will be lower. I waiting for new system from Turn10 with penalties for disregarding track limits.
 11. Imperator360

  General discussion / Dyskusja ogólna

  Pytanie do organizatorów: co przewidujecie, jesli kierowca będzie non stop karany? Nie może byc tak, że ktoś zostanie ukarany w kilku wyścigach niezależnie ile punktów karnych mu zostanie naliczone czy cofnięć na starcie. Powinno być na przykład tak, że po trzech karach z rzędu, za czwartym razem jest zawieszenie na jeden wyścig, bo tak to te kary nic nie zmienią.
 12. Imperator360

  Catalunya

  Poszkodowany / Victim: Imperator360 Sprawca / Perp: PMC Sony Okrążenie / Lap: 4 Opis incydentu / Incident description: Uderzył w tył później wypchnął poza tor, o oddaniu pozycji nie ma mowy widząc, co później się dzieje już bez mojego udziału. bardzo agresywna jazda bez poszanowania rywala Poszkodowany / Victim: Imperator360 Sprawca / Perp: FNR NovaRossi Okrążenie / Lap: 6 lub 7 Opis incydentu / Incident description: wyprzedzanie poza torem, na filmie widać jak ja popełniam maly błąd i jak się zachowuję i później kolejne kółko ten sam bład robi kolega z włoch i nie odpuszcza wiedzac ze sie nie zmiesci i zyskuje pozycje w wyniku jazdy poza torem po trawie
 13. Imperator360

  Hockenheim

  Ok, first check my race and my cuts if you're so smart and clean. Secondly, you do not have to apologize for your opinion, because I dont really care whats you think... conversation is over for me. This discussion in no way affects what the judges think, so talking to you is a waste of time.
 14. Imperator360

  Hockenheim

  Sergio Martemucci - I hit you, because you hit me first and because of that I could not control the car. It's ridiculous that you're reporting it because you have not lost anything. The incident with PMC Adi is the same, you have not lost anything, so do not be ridiculous. The fact is that Adi does it a second time. Sędziwe - proszę o rozpatrzenie całego incydentu od startu do wyjścia na prostą startową po trzecim zakręcie, bo przez nieostrożną jazdę oponentów i nie poszanowanie rywala z kilku stron, doszło do mojego incydentu.