bass001

Użytkownicy
 • Content count

  69
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About bass001

 • Rank
  Użytkownik

Contact

 • Location
  Pabianice/Dłutów
 • Xbox LIVE
  max and bass

Additional information

 • Name
  Grzegorz
 • Gender
  Mężczyzna
 1. bass001

  Dyskusja ogólna

  Dozwolona linia buhahahahaha!!!!
 2. bass001

  Dyskusja ogólna

  Witam. Ja narazie nie mogę jeździć gdyż jestem w delegacji i nie wiem kiedy to się skończy, co prawda na weekendy jestem w domu ale nie mam czasu na grę. Prawdopodobnie wystartuje w trzecim sezon.
 3. bass001

  Dyskusja

  Przykro mi ale nie wyrobię się gdyż z działki wracam ok. 16, tak że nia dam rady, Kurcze załuje, będzie to pierwszy wyścig ptcc w którym nie pojadę. Szkoda że jest ta zmiana godziny bo dość często będę musiał opuszczać starty. Jednak rozumiem zmianę godziny i dostosuję się do większości. Jakby jednak się okazało że nadal występują problemy z serwerami to proszę o ponowne przywrócenie starej godziny. A może da rade dopisać mnie jako rezerwowego czy coś do ligi w której jadą wieczorem bo pościgał bym się.
 4. bass001

  Road Atlanta - Dyskusja

  Wyścig o tyle dla mnie dobry że równo i czysto pojechany, Prawdopodomnie byłbym ostatni gdyby nie problemy sieciowe. Grunt że pojechałem równo, co bez lini nie jest łatwe.
 5. bass001

  Dyskusja ogólna

  Witam. Chciałbym poruszyć temat rezygnowania z premiership. Nie podoba mi się że ktoś kto jeździ w pierwszej lidze, rezygnuje sobie i jeździ w drugiej. Przez to podział na ligi traci sens.
 6. bass001

  Sebring - Dyskusja po wyscigu

  Przepraszam Damiana, a raczej jego syna za incydent po którym nie byłem w stanie nawet zjechać do boksu. Bardzo mi przykro i jestem zły na siebie. Przyjmę każdą karę.
 7. zmieniam auto na rx 8 uzgodnione z adminami.
 8. bass001

  Dyskusja

  Wiadomo że bez lini gorzej, ale i frajda większa.
 9. bass001

  Dyskusja

  Witam. To już jest pewne, że będę jeździł z wami?
 10. bass001

  Dyskusja ogólna

  Yupi fajnie tylko ja nie mam porszawek, ale luz i tak będę gdzieś z tyłu:)
 11. bass001

  Dyskusja

  Hej kręcicie czasy na sebring? Mój najlepszy narazie 2,16.8.. nissanem 370. Jak tam u was?
 12. bass001

  Dyskusja

  Ja nie mam dodatku, nie przeszkadza mi on dopóki przez niego nie ucierpie, ale mamy sędziów, więc jestem raczej spokojny.
 13. Chłopaki nie ma problemu dla mnie z porszakiem.I tak bym nim nie pojechał. Liczy się zabawa przecież, a ta na bank będzie. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
 14. Wszystkie te auta mają silnik z przodu a porsze ma centralnie, nie powinno chyba tak być gdyż takie auta się inaczej prowadzą (bardziej dociążony tył). Ja nie jestem przeciwnikiem tej marki, ale nie wykupiłem i nie wykupię dodatków do forzy, jak i do żadnej innej gry. Po prostu.