Plecak

Użytkownicy
 • Content count

  189
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

4 Followers

About Plecak

 • Rank
  Senior

Additional information

 • Name
  Kamil
 • Gender
  Mężczyzna
 1. Plecak

  Poprawa setupu BMW Z4 sDrive35i

  Dałeś temat z forzy 3, a mimo wszystko setupy w forzy 3 trochę inaczej się robi niż w 4, dla przykładu odwzorowałem setup z forzy 3 w skali 1:1 i jeździ się inaczej. Jeśli chodzi zaś o temat, to ciężko mi powiedzieć tak na oko, ale zmniejszyłbym ciśnienie opon do 2.0 oraz ustawił dużo agresywniejsze kąty stabilizatorów.
 2. Plecak

  Le Mans

  Nie ma problemu, tylko liczę, że nie zakwalifikujemy tego jako incydent wyścigowy, tylko jako Twoją winę i minusowe punkty dla Ciebie, w końcu mieliśmy być obiektywni, chyba że są równi i równiejsi i nie potrafisz się przyznać do błędu i wstawić sobie ujemnych punktów.
 3. Plecak

  Le Mans

  Jasne, miałem sporo wolnego miejsca po lewej stronie i mogłem jechać szeroko, ale co z tego? Mam pełne prawo jechać ciasno, więc jechałem ciasno, bo jadąc szeroko byłbym wolniejszy. Problemem jest to, że Twój samochód przez Twoją jazdę stał się bezwładny i nie wyrobił na zakręcie, bo gdyby nie stał się bezwładny i gdybyś skręcił na zakręcie zamiast jechać prosto to problemu by nie było. Ktoś po prawej stronie zjechał nawet na tarkę aby zrobić Ci miejsce, ale Ty i tak nie potrafiłeś się zmieścić i wjechałeś na mój tor.
 4. Plecak

  Le Mans

  Oczywiście, że straciłeś - spójrz na swój samochód w 0:14:700, w telemetrii masz kierownicę skręconą na maksa w prawo, a Twój samochód ściąga na lewą stronę do 0:15:300, za 10 minut będę miał wrzucony film to Ci to udowodnię przed wszystkimi. Jeśli mówisz tyle o obiektywności, to sędzia od początku nie powinien sędziować swoich wypadków, tylko ktoś inny. Na filmiku dokładnie widać, że Twój samochód znosi na lewą stronę, nie da się pokazać niestety telemetrii, ale zarówno na telemetrii jak i w rzeczywistości masz koła obrócone na maxa w prawo, co świadczy o wejściu w podsterowność, w ogóle w prawo nie skręcasz, dodatkowo słychać piszczące opony Twojego samochodu, które udowadniają opisany przeze mnie u góry fakt. Można zobaczyć na pełnym ekranie, tam lepiej to widać. W takim razie powinieneś ukarać siebie i dać sobie minusowe punkty.
 5. Plecak

  Le Mans

  Gdyby był słusznie odebrany, to bym nie marnował czasu.
 6. Plecak

  Le Mans

  Ĺšle pamiętasz, bo to Ty w mój samochód wjechałeś i nie miałem miejsca z prawej strony jak opisujesz, bo jechałem po lewo od Ciebie i po prawej stronie Ty byłeś. Jechałeś po prawej i nie zmieściłeś się w zakręcie, złapała Cię podsterowność, po lewej byłem ja, więc uderzyłeś w mój samochód. Przygotowałem specjalnie zdjęcie, które pokazuje o co chodzi: Ja jestem pomarańczowy, Ty jesteś biały oraz niebieski. Powinieneś jechać zgodnie z białym samochodem, jednak dostałeś podsterowności, wypadłeś z zakrętu i przeszedłeś na linię niebieskiego samochodu, wynikiem czego było nieuniknione wjechanie w mój samochód. Kogo to wina? Twoja, bo straciłeś panowanie nad samochodem, w wyniku czego wjechałeś na mój tor jazdy.
 7. Plecak

  Le Mans

  Nie zgadzam się z karą, jechałem po lewej stronie, to Ty we mnie wjechałeś, bo się nie zmieściłeś w zakręcie i z wewnętrznej zrzuciło Cię na wewnętrzną. Może warto byłoby zobaczyć powtórkę w zwolnionym tempie? To Ty powinieneś dać sobie karę, a jeśli nie to uznać za incydent wyścigowy. Logiczne, że już widziałeś ten temat po 2 dniach, więc mógłbyś przestać mnie ignorować i dawać bzdurne kary.
 8. Plecak

  Le Mans

  Nie jestem zadowolony ze swojej pozycji w wyścigu, miałem kilometrową przewagę nad lkrissem i byłem tak znudzony, że na chwilę zamknąłem oczy, co skończyło się dzwonem przy pełnej prędkości i utratą pozycji, a to wszystko na ostatnim okrążeniu. Szkoda Ok, wylałem swoje żale na początek, teraz następni mogą to robić
 9. Jak w Subaru vs Lancer były dzwony co chwilę, to na logikę można, że w radicalach będzie jeszcze więcej dzwonów.
 10. R3 z homologacją, radicale to przesada, będzie zbyt łatwo o wypadek.
 11. Plecak

  Hockenheimring

  Kwalifikacje: 1. Imperator. 2. KubaXman 3. Plecak 4. Nyqual 5. Bukos.
 12. Plecak

  Circuit de Catalunia

  U mnie tam nie było kontaktu(jeszcze daleko do Twojego wozu było, no i nawet wóz mi się nie zniszczył), wszystko wynika z tego powodu, że jechałem u Ciebie borą. Paczka z Lamborghini jest darmowa do pobrania, więc dobrze by było, gdyby wszyscy sobie ją pościągali, a unikniemy takich problemów. Tak wyszło, nie chciałem - cóż poradzić, sorry.
 13. Plecak

  Circuit de Catalunia

  Na 19 okrążeniu wyrzuciło mnie z wyścigu, mam nadzieję, że dostanę normalnie punkty jak za 4 miejsce.
 14. Plecak

  Circuit de Catalunia

  Ja proponuję jechać resztę wyścigów tak jak zwykle - na ograniczonych, zamiast na symulacji. Lekki kontakt i już auto rozwalone, przez co nie jeździ się już tak fajnie, ale tak bywa. Od razu przepraszam za kontakt z Tobą gdzieś koło 10 okrążenia, ale i tak już miałeś przez kogoś rozwalone auto, a dodatkowo oddałem pozycję, więc myślę, że nic się nie stało.
 15. Plecak

  [UPDATE]Motorsport Times #4 (z linkiem)

  Chyba linka zapomniałeś podać.