Tofikpt

Użytkownicy
 • Zawartość

  493
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

3 obserwujących

O Tofikpt

 • Tytuł
  Profesjonalista
 • Urodziny 13.02.1987

Kontakt

Informacje dodatkowe

 • Imię
  Damian
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Tofikpt / 24 / PL
 2. Tofikpt /alfa i Sierra / numer 46 chyba
 3. Oficialne podsumowanie! Liga jest cudowna ma wspanialy potecial, napewno osoby w domu starcow ktore maja duzo wolnego czasu I nie szkoda im go marnowac beda wielkimi fanami tej ligi. My juz nigdy wiecej......NIGDY
 4. Witam. Auto które zostało wybrane to BMW M5 z roku 1997 Obowiazkowe malowanie to dowolny wzór z waszym ligowym numerem.
 5. Sprzeglo dozwolone. Sumulacja wymuszona. Asysty dowolne. Tuning seryjny.
 6. Jako zem to ja wpadl na ten pomysl proponuje trase energiczna i zwarta np. Prage lub alpy. Gorki dolki silnik pracuje eco bardziej musimy być. Auto to cos z klasy A. Wybiorę i podam przed wyścigiem. Jedziemy ok 1:2h i z tych ktorzy zostana w walce beda decydowaly km.
 7. trzy razy przepraszałem za ta akcje i pytałem czy oddac Ci pozycje zero odzewu to co mialem robic? uznałem ze spoko i jedziemy dalej. ps.byłem szybszy od ciebie? goniłeś mnie kawałek czy zostałeś przez te uszkodzenia z tyłu? i jakie uszkodzenia były?
 8. To i ja doleje łyżeczunię odżywki do tego obornika. Dziękuje za fajna zabawę jedne z lepszych wyścigów:D było spiny ale było dużo radochy i smiechów:D Pan Bambo okazał się strasznym chuliganem i hultajem oraz huncwotem! proszę sie mu przyjrzeć momencie ogłoszenia sejfti carów bo zachował sie jak sie zachował. co do reszty tylko jedno....po kij sie pchacie tak w pierwszy zakret? Janusze Ligowi co zawsze musza cmoknać. na koniec mam uwage co do pierwszego sejfti cara...wie ktos po kij on był? nikt nie zjechał nikt sie nie popsuł ale raban i strata pozycji bo ktos tak ogłosił sejfti. Nie robmy go wcale bo to i tak nie wychodzi. pozdrawiam serdecznie Żanetka Kotleta
 9. Tofikpt / 24 /