• 0

  Zamknięte testy Sniper: Ghost Warrior 2 dla finalistów turnieju LIVE League

     (0 reviews)

  Danteze

  Warszawa – 5 sierpnia 2011 r. – Firma City Interactive poinformowała, że na graczy biorących udział w turnieju LIVE League Sniper: Ghost Warrior czeka dodatkowa nagroda. Na zamknięte testy drugiej części gry zaproszeni zostaną zawodnicy z drużyn, które odpadną w fazie finałowej turnieju i zmierzą się w dodatkowej rundzie, gdzie każdy zmierzy się z każdym, a dotychczasowy przyjaciel z drużyny przestanie być godnym zaufania sojusznikiem.

  Trójka zwycięzców tej bratobójczej rywalizacji zyska niepowtarzalną okazję zagrania w najnowszą produkcję City Interactive na długo przed jej rynkową premierą. Testy odbędą się w warszawskiej siedzibie firmy, ich data zostanie ogłoszona w późniejszym terminie na stronach LIVE League.

  Sniper: Ghost Warrior 2 bierze od swojego poprzednika to, co najlepsze i wznosi gatunek gier snajperskich na nowy, wyższy poziom. Działający na silniku CryEngine 3 Sniper: Ghost Warrior 2, zabierze graczy w porywającą podróż, podczas której po raz kolejny wcielą się oni w ubranego w ghillie strzelca wyborowego, mającego tylko jeden cel – wyeliminować wroga.

  Jednocześnie przypominamy o dzisiejszym rozpoczęciu zapisów do pierwszej tury turnieju Sniper: Ghost Warrior. Gracze rywalizować będą w trzech turach rozgrywek, a do każdej z nich odbywać się będą osobne zapisy. Trzy tury wyłonią 6 najlepszych dwuosobowych zespołów, które w finale zmierzą się w walce o poniższe nagrody oraz wzięcie udziału w przedpremierowych testach Sniper: Ghost Warrior 2.

  1. Miejsce – 3000 PLN.

  2. Miejsce – 2000 PLN.

  3. Miejsce – 1000 PLN.

  Zapisy oraz weekendowe rozgrywki zaplanowano następująco:

  Zapisy do 1 tury turnieju: 5-11 sierpnia 2011

  1 tura turnieju: 12-14 sierpnia 2011-07-28

  Zapisy do 2 tury turnieju: 15-18 sierpnia 2011

  2 tura turnieju: 19-21 sierpnia 2011-07-28

  Zapisy do 3 tury turnieju: 22-25 sierpnia 2011

  3 tura turnieju: 26-28 sierpnia 2011

  Finał turnieju: 2-4 września 2011

  Gracze chcący wziąć udział w zawodach mogą zapisywać się na stronie internetowej LIVE League (http://liveleague.pl) w podanych wyżej terminach. Szczegółowy regulamin turnieju oraz zasady rywalizacji dostępne są pod wspomnianym wyżej adresem internetowym.

  O Sniper: Ghost Warrior:

  W Sniper: Ghost Warrior gracz wciela się w postać strzelca wyborowego z elitarnej jednostki specjalnej. Niezwykłe umiejętności tropienia, działanie z ukrycia, a także precyzja strzału, decydują o powodzeniu misji. Wspierany przez Stany Zjednoczone legalny rząd niewielkiej wyspy został obalony przez bezwzględny reżim wojskowy. Tylko wyjątkowe umiejętności snajperskie gracza pomogą przywrócić ład i porządek. Czasem jeden śmiercionośny strzał może zadecydować o losach całego Państwa...

  O LIVE League:

  LIVE League to pierwsza profesjonalna liga graczy konsolowych w Polsce. Zawody w kolejne gry odbywają się co miesiąc.

  Autor: Edelman Polska Sp. z o.o.

  Ĺšródło: ForzaMotorsport.pl

  0


  User Feedback

  There are no reviews to display.

 • Upcoming Events

  No upcoming events found
 • Popular Contributors

  Nobody has received reputation this week.

 • Who's Online (See full list)

  There are no registered users currently online

 •  

  Rd0S4jr.png


  Rd0S4jr.png

  Rd0S4jr.png


  Rd0S4jr.png