• 0

  Wirtualny Volkswagen Castorl Cup - Nagroda Fair Play.

     (0 opinii)

  Danteze

  Emocje po turnieju powoli opadają, dlatego tak jak obiecaliśmy w trakcie sezonu planujemy przyznać nagrodę Fair Play dla jednego z kierowców uczestniczących w Wirtualny Volkswagen Castrol Cup. W wyborze będą uwzględnione tyko osoby z pierwszej dzisiątki klasyfikacji generalnej, gdyż mają one największą ilośc ukończonych wyścigów. Jak sama nazwa wskazuje wybieramy osobę, która przez cały okres turnieju wyróżniała się na tle innych kulturą zarówno jakzdy jak i osobistą.

  Głosowanie będzie polegało na wysłaniu dwóch kandydatów na moją skrzynkę mailową marcin.piekarz@forzamotorsport.pl w postaci:

   

  1. nick uczestnika - uzasadnienie (2 pkt)

  2. nick uczestnika - uzasadnienie (1 pkt)

   

  W treci wiadomości proszę podać swój nick oraz uzasadnienie wyboru. Lakoniczne uzasadnienia będą odrzucane z prośbą o lepsze wyjaśnienie wyboru. Osoba pierwsza otrzyma dwa punkty a druga jeden. W przypadku gdy głosujący poda tylko jedną osobę to osoba ta otrzymuje dwa punkty. Nie mozna głosować na siebie. Głosują tylko osoby z pierwszej dziesiątki na osoby z pierwszej dziesiątki klasyfikacji generalnej. Głosowanie jest tajne. Nie będziemy publikować kto na kogo głosował. Wgląd w głosowanie będzie miał Paweł Pilarczyk aby zapewnić pełną wiarygodnośc wyników. 

   

  Sponsorem nagrody jest serwis Forza Motorsport Polska.

   

  Zwycięzca otrzyma nagrodę o wartości 100 zł.

   

  Głosujemy do końca miesiąca czyli 31.10.2013r.

   

   

  Autor: Marcin Piekarz

  Ĺšródło: Forza Motorsport Polska

  0


  Opinie użytkowników

  Brak opinii do wyświetlenia.