• 0

  PTCC 6 Runda 1 - Finałowy pojedynek czas zacząć!

     (0 opinii)

  EvilGucio

  Na starcie pierwszej rundy PTCC 6 ustawiło się dziewięciu kierowców a największym zainteresowaniem cieszyło się Renault Megane RS-250 bo aż pięciu uczestników zdecydowało się na ten model. Kwalifikacje jak i cały wyścig zostały zdominowane przez Popka który spokojne dowiózł pierwszą lokatę aż do mety i nikt nie był w stanie nawiązać z nim bliższej walki.

  image.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpg

  Inaczej sytuacjach miała się na dalszych pozycjach gdzie BMW Rider, Sapor oraz EvilGucio od pierwszego okrążenia przez kilka kolejnych jechali w zbitej grupce wzajemnie na siebie naciskając i nie mając chwili odpoczynku, cała sytuacja zaczęła wyjaśniać się po wypadnięciu Sapora z jednego z zakrętów i oddaniu pozycji na rzecz EvilGucia który rzucił się w pogoń za BMW Riderem zbliżając się do niego nawet na 20 metrów, ten jednak nie miał zamiaru odpuścić i na 8 okrążeniu zmusił EvilGucia do zjazdu do PitStopu co zakończyło się tym, że Sapor odrobił straty i odzyskał lokatę zostawiając EvilGucia ponad 100 metrów za sobą jak i zarówno za BMW Riderem. Nie mniej ciekawie było na kolejnych pozycjach otwieranych przez uplasowanego na piątej pozycji Maniaka Forzy który na pierwszym okrążeniu dość pechowo uderzył w BMW Ridera stawiając swój samochód bokiem a następnie zmniejszył swoje szanse na dogonienie czołówki poprzez wypadnięcie z kolejnego zakrętu i utratę czwartej pozycji.

  image.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpg

  Stawkę zamykali w iście szalonym tempie Darek F53 PL, Maciek2207, LebekM oraz KubaCKK. Ten pierwszy wykazał się niezwykłą zawziętością i zasługuję na pochwalę a jego samochódu na pewno nie można by umieścić w ogłoszeniu z napisem ''Bezwypadkowy'' ponieważ już na pierwszym okrążeniu otrzymał solidnego dzwona, powędrował w przysłowiowe ''pole' i stracił aż trzy pozycję obejmując ostatnia lokatę lecz zaledwie dwa zakręty dalej przypuścił atak i świetnym manewrem wyprzedzania pomachał na do widzenia trzem rywalom i odzyskał szóstą lokatę. Wyścig ustabilizował się zaraz po pierwszym okrążeniu i jedynie Maciek2207 zdołał poprawić swoją aktualną pozycję i wyprzedził Lebka który prowadził rozmowy w Pit-Stopie. Wyścig na pewno można zaliczyć do udanych chociaż ilością chwil podnoszących ciśnienie ustępuje poprzednim sezonom no i frekwencja mogła by być odrobinę większa. Poniżej macie jeszcze tabelkę z zestawieniem wyników:

  ROADEMERICA.png

  0


  Opinie użytkowników

  Brak opinii do wyświetlenia.