• 0

  Nowy Xbox One zapowiedziany!

     (0 opinii)

  Danteze

  W dniu dzisiejszym Microsoft podczas długo oczekiwanej konferencji zaprezentował swoją najnowszą konsolę Xbox. Będzie to bezpośredni następca obecnego, wysłużonego już Xbox'a 360. Nie obyło się bez niespodzianek. Pierwszą z nich była nazwa konsoli. Nie będzie to ani 720, ani też Infinity czy Durango. Oficjalna nazwa brzmi One!

  Również sam wygląd konsoli zaskoczył nie jedną osobę, będzie ona prostokątna, co nada jej więcej elegancji. W podobnym stylu będzie wyglądał również sensor Kinect. Pad został lekko zmodernizowany i przeszedł delikatny lifting, nowe style przycisków i gałek robią wrażenie.

  d829e81065ada5609d377d2.jpg

  f5e16714aa7582fee6c27ac.jpg


  Całkowicie odmieniony zostanie również interfejs, zmiany poszły zdecydowanie na plus i podobnie jak sama konsola będzie wyglądał elegancko i czytelnie. Na samym początku zaprezentowany został obrazek z Forzy 5, który możecie zobaczyć na poniższym obrazku. Świadczy to o tym, że nowa Forza jest absolutnym priorytetem Microsoftu.  1b0f7085aef1a595082af73.jpg

   


  Nowy Xbox będzie bardziej skoncentrowany na rozpoznawanie mowy i jeszcze bardziej przybliży nas do wizerunku urządzenia wielofunkcyjnego jako multimedialnego centrum rozrywki. Będziemy mieli lepszy dostęp do filmów, muzyki i przede wszystkim gier. Ile z tych rzeczy zobaczymy w polskiej wersji usługi Xbox Live pozostaje niewiadomą. Microsoft zapowiedział również, że sensor Kinect zostanie bardziej dopracowany, lepiej czytał ruchy, wychwytywał więcej szczegółów takich jak ruchy nadgarstkami oraz posiadał większą rozdzielczość.

  Oto specyfikacja techniczna Xbox One:

  9e5956feb89b54dfd7bf945.jpg
   

   

  Na konferencji Microsoftu poznaliśmy przybliżoną datę premiery konsoli Xbox One. Będzie to końcówka 2013 roku. Wraz z premierą ukaże się również gra Forza 5. Szacujemy, że konsola na rynku może zadebiutować już w październiku lub listopadzie. Więcej o grach usłyszymy na targach E3, które rozpoczną się 11 czerwca.

   

   

  Auto: Marcin Piekarz

  Ĺšródło: ForzaMotorsport.pl

   

  0


  Opinie użytkowników

  Brak opinii do wyświetlenia.