• 0

  Nowy tor Mount Panorama Circuit potwierdzony!

     (0 reviews)

  Danteze

  W piątej odsłonie serii Forza Motorsport ujrzymy całkiem nowy tor o nazwie Mount Panorama Circuit, zlokalizowanym w Bathurst w Australii. Jest to bardzo wymagający i szybki tor, posiadający niezwykle ciasne zakręty i długie proste. Na torze w Bathurst będziemy mogli poczuć namiastkę słynnego Monaco. Przez wielu kierowców, Mount Panorama jest uważany za jeden z najtrudniejszych torów. Dan Greenwalt oznajmił, że tor ten był jednym z najczęściej wymienianych przez fanów, co poskutkowała jego włączeniem do gry.

   

  Oto komentarz Dana podczas prezentacji toru:

   

   

  "Nie mogliśmy wybrać lepszego momentu, by wreszcie wprowadzić Bathurst do serii - dzięki Forza Motorsport 5 możemy tchnąć w tor życie w taki sposób, w jaki nie może tego zrobić nikt inny. Dzięki najnowszych technologiom, takim jak skanowanie laserowe i silnik graficzny bazujący na materiałach, bez trudu możemy odtworzyć cechy charakterystyczne każdego z zakrętów i prostych z dokładnością mniejszą niż centymetr. (...)".

   

  Oto jak wygląda tow w szczegółach:

   

  ozuy.png

   

   

  Na pierwszy rzut oka wygląda on niepozornie, ale spójrzcie sami na przejazd Jensona Buttona:

   

  <iframe width="640" height="360" src="https://www.youtube.com/embed/x4XVF3jJL5Q?feature=player_detailpage" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

   

   

  Autor: Marcin Piekarz

  Ĺšródło: Forza Motorsport Polska

  0


  User Feedback

  There are no reviews to display.

 • Upcoming Events

  No upcoming events found
 • Popular Contributors

  Nobody has received reputation this week.

 • Who's Online (See full list)

  There are no registered users currently online

 •  

  Rd0S4jr.png

  Rd0S4jr.png

  Rd0S4jr.png