• 0

  Niebawem startuje pierwszy wyścig Mercedes Masters by PTCC - najważniejsze info

     (0 reviews)

  Imperator360

  Wczoraj w nocy dobiegły końca kwalifikacje do nowego pucharu organizowanego przez ForzaMotorsport Polska. Po dwóch tygodniach zmagań na niemieckim torze NĂźrburgring GP ostatecznie do pierwszego wyścigu zakwalifikowało się 16 osób bez problemu przełamując barierę 107% najlepszego czasu. Wszystkim szczęśliwcom gratulujemy i razem z nimi z wielką niecierpliwością czekamy już na pierwszą rundę.

  Poniżej oficjalna lista startowa:

  1. Imperator360

  2. KubaXman

  3. WhituseQ

  4. bembenos

  5. Piorun (THUNDERR pl)

  6. admiralsuchy

  7. BMW RiD3R

  8. Walicki34

  9. Yoozek

  10. Danteze

  11. Marek PL1

  12. pasu pl

  13. dredsons

  14. b4rt3k86

  15. Adek86

  16. Rocky 30 pl

  Lista rezerwowych:

  - Swir80PL

  - PDR POPEK

  - motorsportmanPL

  - StyleLoc0

  - TOMESSI

  32zri82.jpg

  Obecnie na forum w dziale Mercedes Masters by PTCC trwa dyskusja na temat najlepszego terminu na zorganizowanie wyścigu. Po wstępnych ustaleniach okazało się, że wybieramy pomiędzy zawodami rozgrywanymi w niedziele lub poniedziałki - w obu przypadkach o 21:00. Osoby, które zakwalifikowały się do pucharu gorąco zachęcamy do wyrażenia swojej opinii na temat najlepszego wg nich dnia do ścigania się w turnieju Mercedes Masters by PTCC. Spieszcie się, bo najbliższa niedziela i poniedziałek już niedługo!

  Osoby, które nie wykręciły żadnego czasu w regulaminowym terminie, a zapisały się do pucharu i chcą wziąć udział w Mercedes Masters nadal muszą to zrobić aby się zakwalifikować. Niestety nawet jak zdążą przed pierwszym wyścigiem, to będą mogły wystartować tylko w przypadku wolnego miejsca, ponieważ drugie lobby w pierwszej rundzie nie zostanie założone z racji 16 osób zakwalifikowanych (maksymalna liczba, które mogą być w jednym pokoju w grze to 16 kierowców).

  Osoby bez czasu ustanowionego w regulaminowym czasie nie grają także pierwszoplanowej roli przy wyborze dogodnego terminu zawodów, bowiem poprzez braku nadesłania swojego wyniku potwierdzili brak chęci wzięcia udziału w turnieju. Nadesłane po terminie czasy choć będą się liczyły, nie będą klasyfikowane na pozycjach, a będą zawsze na samym dole - takie osoby będą traktowane jako rezerwowe. Dopiero w późniejszych rundach przy dołączeniu większej liczby osób zostanie założone drugie lobby, więc cały czas jest szansa na dołączenie.

  3097t4h.jpg

  Pierwszy wyścig odbędzie się na torze Yas Marina znanym przede wszystkim z nocnych wyścigów Formuły 1 podczas GP Abu Dhabi. Z pozoru dość łatwo wyglądająca nitka toru z szerokimi, bezpiecznymi strefami wyjazdowymi okazuje się bardzo wymagającą i techniczną przeprawą. Najmniejszy błąd na tym torze powoduje duże straty czasowe. Wyścig będzie liczył 16 okrążeń, a od 5 do 13 musimy dodatkowo zawitać do PIT STOPU. Wcześniej będziemy mieli 4 kółka podczas kwalifikacji, które ustawią kolejność na starcie. Gorąco zachęcam wszystkie nowe osoby do zapoznania się z procedurą startu, jaka obowiązuje w naszych wyścigach.

  Spotykamy się już niedługo na torze! Wszystkim życzymy szerokości!

  Przydatne informacje:

  Temat dotyczący 1 rundy, gdzie ustalamy ostateczny termin rozgrywania wszystkich 8 eliminacji. Znajdziecie tutaj również informację o zachowaniu limitów toru (nie wyjeżdżanie poza białe linie wyznaczające tor):

  http://forzamotorsport.pl/topic/2039-1-runda-yas-marina-wybieramy-termin-510-niedziela-lub-610-pon/

  Regulamin pucharu, gdzie dowiecie się dokładnie o procedurze startu, o zasadach punktacji, o kulturze na torze oraz o dozwolonych asystach:

  http://forzamotorsport.pl/topic/2022-regulamin/

  Tutaj temat poświęcony samochodowi, którym będziemy się ścigać - lista części, parametry i opis, jak pobrać w grze już gotowy:

  http://forzamotorsport.pl/topic/2025-samochód-do-uzyskania-licencji-i-do-pucharu/

  Kalendarz wyścigowy, który określa na jakich torach będziemy się ścigać w kolejnych rundach (dzień nadal nie został ustalony, więc póki co wypisana tam niedziela nie jest wiążąca - jak wspomniałem wyżej wybieramy między niedzielą i poniedziałkiem):

  http://forzamotorsport.pl/topic/2025-samochód-do-uzyskania-licencji-i-do-pucharu/

  Przewidziane nagrody, które będziemy losować wśród kierowców:

  http://forzamotorsport.pl/topic/2028-nagrody/

  0


  User Feedback

  There are no reviews to display.

 • Upcoming Events

  No upcoming events found
 • Popular Contributors

  Nobody has received reputation this week.

 • Who's Online (See full list)

  There are no registered users currently online

 •  

  Rd0S4jr.png

  Rd0S4jr.png

  Rd0S4jr.png