• 0

  Mercedes Masters by PTCC

     (0 reviews)

  Danteze

  Forza Motorsport Polska prezentuje Mercedes Masters by PTCC! Będzie to nowy puchar w którym zasiądziemy za kierownicą Mercedesa SLS AMG i będziemy walczyć o punkty na ośmiu wirtualnych torach wyścigowych w grze Forza Motorsport 5. Rywalizację planujemy rozpocząć 5 października, ale wcześniej każdy chcący wziąć udział w Mercedesa Masters musi spróbować swoich sił w Mercedesie SLK55 AMG i wywalczyć kwalifikację do pucharu, dzięki czemu otrzyma licencję kierowcy.

  Kwalifikacje już się rozpoczęły i będą trwały do 28 września. Polegać będą na uzyskaniu czasu kwalifikacyjnego na torze Nurburgring GP we wcześniej wymienionym Mercedesie SLK55 AMG. Więcej informacji o przebiegu kwalifikacji oraz minimum kwalifikacyjnym znajdziecie tutaj.

  Samochód pucharowy będzie wzmocniony do klasy S720. Wszystkie części oraz informacje o samochodzie uzyskacie tutaj. Dla kierowców przygotowaliśmy nagrody losowe, którymi będą karty Microsoft Xbox Live o wartości 50 zł oraz unikatowe odznaczenia przyznawane na naszym forum. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z regulaminem pucharu oraz dyskusji o nim w dziale Mercedes Masters. Zapraszamy do zapisów i wspólnych wyścigów!

  Zapisz się do Mercedes Masters by PTCC!

  Autor: Marcin Piekarz (Danteze)

  0


  User Feedback

  There are no reviews to display.