• 0

  Liga PMC powraca w wielkim stylu!

     (0 reviews)

  UMP Danteze

  Wielu z was pamięta ligę wyścigową, która startowała pod szyldem Polish Touring Car Championship. Były to czasy czwartej edycji gry Forza Motorsport i cieszyła się ona sporą popularnością, co wpłynęło na jej rangę i dało miano największej ligi Forza Motorsport w Polsce. Niedawno postanowiliśmy odświeżyć ligę PTCC i zmienić jej nazwę na Polish Masters Championship, która bardziej odzwierciedla formę i założenia rywalizacji.

  Pierwszy sezon PMC zainauguruje już w najbliższą niedzielę. Będzie on szczególny nie tylko z powodu nowej nazwy, ale rónież przez to, że po raz pierwszy startuje przy współpracy z ESL. Będzie to nie lada wydarzenie dla wszystkich fanów serii Forza Motorsport oraz zwolenników wspólnej rywalizacji na torze. Na obecy sezon przewidujemy pulę nagród o wartości ponad 600 zł, głównymi sponsorami nagród jest Wheel Stand Pro oraz Forza Motorsport Polska.

  Parę słów o samej lidze. Będzie ona podzielona na dwie grupy, Mistrzowską oraz Amatorską. Przynależność do grup będzie przyznawana na podstawie kwalifikacji. Im lepszy czas w kwalifikacjach tym wyższa grupa i walka o wyższe lokaty. Swoje czasy wykręcamy samochodem Renaul Sport Clio V6 na torze Circuit de Catalunya GP. Po kwalifikacjach, czeka nas osiem rund walki na najwyższym poziomie w specjalnie zmodyfikowanym Lexusie IS F. Wszystkie informacje o samochodach oraz trasach są dostępne w dziale ligowym na naszym forum. Zachęcamy również do zapoznania się z regulaminem PMC.

  927__lg.jpg

  Istnieje możliwość stworzenia własnego teamu, do czego szczególnie zachęcamy, gdyż zostanie stworzona klasyfikcja teamów, która powinna dodać smaczku do rywalizacji. Zapisać się do ligi można w dowolnym czasie. Jednakże po kwalifikacjach, będzie możliwość dołączenia tylko do niższej ligi. Każdy z uczestników jest zobowiązany do posiadania specjalnie pomalowanego samochodu, może to być własny projekt, lub przygotowany przez organizatorów ogólny projekt ligi PMC. Osoby chcące posiadać projekt ogólny zapraszam na forum do specjalnie stworzonego do tego tematu, gdzie należy podać numer startowy, aby można było nanieść go na projekt malowania.

  Wszystkie startujące w lidzę osoby powinny posiadać swój numer startowy, można go wybrać z puli wolnych numerów. Instrukacj jak tego dokonać znajduje się w temacie z zapisami. W przypadku zapisów na stronie ESL, proszę o ponowne potwierdzenie zapisu na naszym forum, bo tylko tutaj można wybrać numer startowy.

  Gorąco zachęcamy wszystkich do zapisów i wykręcania swoich czasów kwalifikacyjny. Zostało na to już niewiele czasu. Czekamy na nie do trzeciego maja do godziny 12:00. Tego dnia też wystartuje pierwszy wyścig grupy Mistrzowskiej, a Amatorskiej dzień później.

  Autor:

  Marcin Piekarz

  0


  User Feedback

  There are no reviews to display.