• 0

  Green Hell Challenge

     (0 reviews)

  UMP Danteze

  Forza Motorsport Polska pragnie przedstawić nowy turniej o nawie Green Hell Challenge, którego finał odbędzie się w Warszawie. Zanim jednak zaprosimy uczestników do stolicy, należy wziąć udział w kwalifikacjach, które odbywają się w formie czasówki, które można zrobić w domowym zaciszu.

  Turniej Green Hell Challenge składa się z dwóch wyżej wymienionych etapów, kwalifikacji oraz finału. Osiem osób, które uzyskają najlepszy czas na torze Nurburgring Nordschleife, zostanie zaproszonych do Warszawy na wielki finał i walkę o główne nagrody, których sponsorem jest Thrustmaster oraz Wheel Stand Pro. Samochodem, którym będzie można uzyskać czas kwalifikacji jest seryjny McLaren MP4-12C.

  Więcej informacji o zasadach znajdziecie tutaj. Zachęcamy wszystkich również do przeczytania regulaminu turnieju. Aktualne czasy podawane są w dziale Green Hell Challenge na naszym forum, swój czas w każdej chwili można poprawić. Finał imprezy odbędzie się w Warszawie w klubie Budda Play - Twój kawałek podłogi, 31 stycznia 2015 roku. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w turnieju i wspólnej zabawy.

  RMXO40f.jpg

  Autor: Marcin Piekarz

  0


  User Feedback

  There are no reviews to display.