• 0

  Forza Rewards - nowy system nagradzania graczy

     (0 reviews)

  Danteze

  Fani serii Forza Motorsport zostali nagrodzeni przez Turn 10 nowym systemem przyznawania nagród. Polega on na zdobywaniu punktów w grach z serii Forza, im więcej punktów będziemy mieli tym większy poziom uzyskamy. W zależności od wysokości poziomu będziemy co jakiś czas otrzymywać nagrody. Oczywiście większy poziom będzie cechował się bardziej wartościowymi podarunkami. Punkty składające się na poziomy zdobywamy w grach wymienionych poniżej:

   

  - Forza Horizon

  - Forza Motorsport 4

  - Forza Motorsport 3

  - Forza Motorsport 2

   

   

  Aby sprawdzić swój poziom i ilość zgromadzonych punktów wystarczy zalogować się na stronie forzamotorsport.net i kliknąć na zakładkę Rewards.

   

  Poniżej prezentuję jak wygląda system przyznawania nagród na przykładzie mojego konta. W lewym górnym rogu pokazany jest poziom pod nazwą "Tier" oraz suma punktów ze wszystkich gier Forza. Bardziej na prawo znajduje się licznik odmierzający dni do ukazania się nowych nagród. W kółkach poniżej została rozpisana ilość punktów z podziałem na poszczególne gry. Trochę wyżej mamy listę znajomych i pozycje jaką zajmujemy. W moim przypadku znajomych z większą ilością punktów jest trzech. Trzeba pamiętać, że brane są osoby tylko i wyłącznie z naszej listy znajomych.

   

   

  a3a4.jpg

   

   

   

  Po kliknięciu na "New Rewards" przechodzimy do strony na której możemy pobrać nagrody. Na poniższym obrazku pokazane jest co otrzymujemy przy poziomie czwartym. Są to kredyty w grach Forza Horizon i Forza Motorsport 4 oraz jeden Unicorn. W zależności od poziomu nagrody będą inne. Na obrazku widać również, że po kolejne prezenty możemy zgłosić się za sześć dni.

   

   

  w49v.jpg

   

   

  Autor: Marcin Piekarz

  Ĺšródło: Forza Motorsport Polska

  0


  User Feedback

  There are no reviews to display.

 • Upcoming Events

  No upcoming events found
 • Popular Contributors

  Nobody has received reputation this week.

 • Who's Online (See full list)

  There are no registered users currently online

 •  

  Rd0S4jr.png

  Rd0S4jr.png

  Rd0S4jr.png