• 0

  Forza Horizon 3 wystartuje 27 września na Xbox One i PC

     (0 reviews)

  FTP Danteze

  Na dzisiejszej konferencji Microsoftu, która odbyła się na targach E3, potwierdzona została nowa, trzecia już odsłona gry Forza Horizon! Nie ukrywamy, że spodziewaliśmy się tej informacji już od dłuższego czasu, jednakże studio Playground Games zdradził nam wcześniej niepublikowane szczegóły odnośnie samej gry. Jedną z najważniejszych informacji jest lokalizacja akcji, gra zostanie osadzona w malowniczych terenach Australii. Dodatkowo w Forza Horizon 3 będzie można zagrać zarówno na konsoli Xbox One jak i komputerach osobistych.

  W grze do dyspozycji będziemy mieli ponad 350 różnorodnych modeli samochodów, począwszy od terenówek, buggy po typowe samochody wyścigowe. Niektóre modele po raz pierwszy zadebiutują w serii Forza, takim modelem niewątpliwie jest Lamborghini Centenario. Rozległe australijskie tereny pozwolą nam zwiedzić nadmorskie wybrzeże, pustynie, miasta oraz lasy porośnięte tropikalną roślinnością. Wszystkie te miejsca pozwolą nam wykorzystać w największym stopniu zróżnicowane typy pojazdów dostępnych w grze. Co więcej, zapowiedziano, że do naszej dyspozycji oddana zostanie największa jak do tej pory mapa.

  Dodatkowo nowa Forza będzie mogła poszczycić się trybem kooperacji dla maksymalnie czterech graczy oraz dynamiczną synchronizacją warunków pogodowych podczas dołączania się do trybu multiplayer na wszystkich dostępnych platformach. Wszystko po to, aby warunki pogodowe były jednakowe dla każdego z graczy. Zupełnie nowym narzędziem w Forzie Horizon 3 będzie edytor tras i eventów w trybie sieciowym zwany Horizon Blueprint. Oznacza to, że będziemy mogli stworzyć własną trasę lub event i pochwalić się nim w gronie znajomych.

  Wróćmy jeszcze do samochodów. Obok wspomnianego wcześniej Lamborghini, zobaczymy takie pojazdy jak Ariel Nomad, buggy klasy 10, czyli między innymi Penhall Cholla oraz ekstremalne samochody typu off-road, gdzie najciekawiej zapowiada się B.J. Baldwin’s Trophy Truck.

  W poprzednich odsłonach Forzy Horizon cieszyliśmy się ponadprzeciętnym soundtrackiem. Pod tym względem nowa Forza ma być jeszcze lepsza. Dojdą zupełnie nowe rodzaje muzyki, takie jak hip-hop, heavy rock oraz punk. Nie zabraknie również znanych nam stacji radiowych, czyli Bass Areny oraz Horizon Pulse. Dojdzie natomiast stacje Groove Radio i będzie ona jedyna w swoim rodzaju. Da nam możliwość dodania do listy odtwarzania swoją własną muzykę trzymaną na wirtualnym dysku OneDrive. Muzyka zawsze była ważnym elementem gry, twórcy zapowiadają spory skok jakościowy, więc nie pozostaje nam nic innego jak wierzyć im na słowo.

  Poniżej prezentujemy screeny z gry:

  6WoIRfP.jpg

  ZzYZ2BD.jpg

  ySuT7Bf.jpg

  QESPnaj.jpg

  LsIY6Am.jpg

  Autor: Marcin Piekarz

  0


  User Feedback

  There are no reviews to display.