• 0

  Forza 6 na E3! Mamy gameplay!

     (0 reviews)

  Imperator360

  Forza Motorsport 6 staje się oficjalnie faktem. Dziś na konferencji Microsoftu na E3 dostaliśmy piękny trailer, a w Internecie pojawił się już nam nawet gameplay. Premierę gry zaplanowano na 15 września 2015. Noc i deszcz w pełnej krasie wchodzi do tej kultowej już serii. Na deser 24 samochody w wyścigu multi, a wszystko w rozdzielczości 1080p i 60 klatkach.

  Niestety okazuje się, że deszczowe i nocne warunki nie będą dostępne wszędzie, a tam gdzie w rzeczywistości są realne szanse na deszcz. Nie będzie takiej dynamiki jak choćby w Horizon 2, a wszystko najprawdopodobniej z racji ograniczeń sprzętowych Xboxa ONE - dynamiczna pogoda w Horizonie została wprowadzona kosztem płynności na poziomie 30 klatek. Na filmie widać jednak, co twórcy mieli na myśli informując o kałużach 3d!

  Model jazdy ma być jeszcze bardziej dopracowany dzięki technologii Forza Tech. Potwierdzono 450 super dopracowanych modeli samochodów, a w tym także powracającą markę Porsche. Auta niemieckiego producenta zostaną jednak udostępnione później w formie DLC.

  29dwuvq.jpg

  350w183.jpg

  0


  User Feedback

  There are no reviews to display.