• 0

  Akcja: Graj online z Forza Motorsport Polska

     (0 opinii)

  Danteze

  Jak wiadomo, aby cieszyć się grą ze znajomymi na konsoli Xbox, należy wykupić abonament Xbox Live Gold. Wielu posiadaczy konsoli nie stać na regularne wykupowanie abonamentu lub z innych przyczyn nie chcę tego robić. Forza Motorsport Polska pragnie wyjść naprzeciw oczekiwaniom graczy i dać możliwość osobom, które nie posiadają konta Xbox Live Gold cieszyć się graniem w trybie multiplayer. W związku z tym chcemy przeznaczyć ograniczoną ilość tygodniowych próbnych abonamentów dla osób, które chcą spróbować swoich sił w grze z innymi graczami.

  Aby otrzymać abonament należy wysłać zgłoszenie na adres email marcin.piekarz@forzamotorsport.pl oraz być zarejestrowanym użytkownikiem naszego serwisu. W treści podać swój gamertag oraz uzasadnić swoją prośbę. Nie gwarantujemy, że każdy otrzyma kod. Chcemy obdarować osoby, które najbardziej tego potrzebują. Abonamenty działają tylko na kontach Silver. Jeśli posiadasz już abonament Gold to na takim koncie on nie zadziała i kod przepadnie.

  Liczba abonamentów jest ograniczona. W przypadku sukcesu akcji abonamentowej, będzie ona wznawiana co miesiąc.

  Zachęcamy wszystkich użytkowników pragnących otrzymać tygodniowy próbny abonament Xbox Live Gold do wysyłania swoich zgłoszeń.

  Jeśli chcesz być na bieżąco z organizowanymi przez nas akcjami oraz turniejami, polub nas na Facebooku!

  Autor:

  Marcin Piekarz (Danteze)

  0


  Opinie użytkowników

  Brak opinii do wyświetlenia.