BODY PAINT niewy3mam
0

19 postów w tym temacie

Zasady konkursów są jasne nie publikujemy prac w trakcie konkursu, Sławek masz klika innych projektów, daj pozostałe a nie ten który wystawiłeś do konkursu, pisałem o tym

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

spoko nic się nie stało we wszystkich konkursach w których starujesz jest podobnie zachęcam do zabawy jak potrzebujesz porady albo pomocy też pytaj ludzie wymieniają się na forum swoimi doświadczeniami :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

włąsnie zapomniałęm z tego wszytskiego pochwalić projekt peugota, jest bardzo dobry jeżeli chodzi o pomysł dopieść go to będzie się super sprzedawał, miałem mały problem z kolorami ale rozumiem że chciałes patryotycznie a wyszło trochę jak Toyota.

Ale i tak bardzo pozytywnie go oceniam, a co z tym bmw z czaszką pokaż go jeżeli jest Twój bo to tez bardzo udana praca .

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzę, że kolega dorzucił nowy projekt :)

Powiem Ci, że bardzo fajny ale wolałbym zobaczyć projekt z tą czaszką bez tej ósemki na boku i bez tych pasków ale w zamian utrzymane w stylu podchodzącym pod szkieletora :)

Może rozrzucone kości albo dużo małych czaszek.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety 1000 naklejek to za_mało na takie rzeczy :)

Doceniam krytyke i dzieki za opinie.

Pisz proszę po polsku, prawie w każdym poście literówki lub mega byki.

Edited by: Don Tasso

Edytowane przez Don Tasso
: Polska język trudna język
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dodalem Tron. wyglada calkiem nie zle, mam jeszcze kilka innych w przygotowaniu dajcie mi wiecej czasu

Pisz proszę po polsku, prawie w każdym poście literówki lub mega byki.

Mam dyslekcje, jak sie nie podoba to nie czytaj, jak ci sie chce to mozesz poprawiac bledy mi to nie przeszkadza :)

Grzeczniej proszę. Nie wiedziałem. Ze względu na dysleksję będę poprawiał więc co drugi post.

Edited by: Don Tasso

Edytowane przez Don Tasso
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dodalem Tron. wyglada calkiem nie zle, mam jeszcze kilka innych w przygotowaniu dajcie mi wiecej czasu

Mam dyslekcje, jak sie nie podoba to nie czytaj, jak ci sie chce to mozesz poprawiac bledy mi to nie przeszkadza :)

Ok, wróćcie do tematu.

Malowanie Tron jest osobliwe, podoba mi się.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ta czaszka jest mega strasznie mi sie podoba , na całym czarnym GTO będzie EXTRA, :) ma aż tyle naklejek? Co do trona pomysł jest fajny ale obczaj pojazd z Tron Legacy ten n a4 kołach i czerp z niego myslę że to temat do dopieszczenia i też będzie super projekt:)

Edytowane przez Ralf Dragon
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok. dajcie mi troche wiecej czasu, napewno mi sie poprawia te projekty, ma xboxa juz 2 tygodnie :) jest jeszcze kilka ktorych nie widzieliscie bo nad nimi pracuje...

W przygotowaniu jest beti i merol

tron mial byc podstawa do projektu nie staralem sie kopiowac bo i tak by nie wyszlo tak jak w filmie tron :) niestety

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ĺaaaał :D

Wspaniałe projekty a brudny Merc jest po prostu genialny. Brawo.

Czy projekt powyższego merca można pobrać? Jeżeli tak to proszę o namiar :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzieki bruno, Wszystkie projekty sa do pobrania. znajdz moj sklep albo dodaj mnie do znajomych jezeli to ulatwi sprawe. prosze tez o ocene prac jak je pobierasz :D

Merc to przymiarka do pomyslu zrobienia rally car z normalnym malowaniem i dodaniem brudu i zniszczen :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prosze tez o ocene prac jak je pobierasz :D

Zawsze jak pobieram nawet jeden projekt to oceniam wszystkie jaki znajdę w witrynie danego projektanta :D

Merc to przymiarka do pomysłu zrobienia rally car z normalnym malowaniem i dodaniem brudu i zniszczeń :D

Czekam z zapartym tchem :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mam juz rally car pierwsza kopia orginalu jaka zrobilem wiec poszedlem na latwizne i zrobilem forda rs200 KLASYK

teraz bede pracowal nad brudem i zniszczeniami :P

Forza39.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach