Trick na pieniądze?
0

19 odpowiedzi w tym temacie

Cześć, jako że w Forzie mamy około 400 samochodów, to za chiny nie uda nam się zarobić kasy, aby przejechać się każdym z nich. I teraz mam takie pytanie. Czy jest jakiś trick na kase offline ? Na necie zobaczyłem jedynie taki filmik:

http://www.youtube.com/watch?v=8AjuaQBQaJ8&feature=related

Czy ktoś robił ten trick i mógłby go opisać ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć' date=' jako że w Forzie mamy około 400 samochodów, to za chiny nie uda nam się zarobić kasy, aby przejechać się każdym z nich. I teraz mam takie pytanie. Czy jest jakiś trick na kase offline ? Na necie zobaczyłem jedynie taki filmik:

http://www.youtube.com/watch?v=8AjuaQBQaJ8&feature=related

Czy ktoś robił ten trick i mógłby go opisać ?

[/quote']

TytiX szczerze odradzam Ci oszukiwanie. Jeżeli chcesz zarobić więcej kasy to zapraszam do wątku : Jak zarobić kasę w grze?. Camel opisał tam wszystko bardzo szegółowo, i jest to chyba najlepszy sposób. Poza tym filmik ukazujący "trick" nie bedzie działał w FM3. Pamiętam go z FM2:dodgy:

EDIT:

Zauważyłem teraz że nie używasz XBL, w takim razie pozostaje Ci zatrudnić kierowcę w grze. Zrób sobie jedno auto w klasie R1 i wybieraj te długie wyścigi. Zawsze to wpadnie Ci troche kasy za darmo.

TIWAZI.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja muszę się przyznać :) że sprawdziłem ten patent, i to faktycznie działa. Jakby nie patrzeć jest to "cheatowanie" i słyszałem że Turn10 banuje profile graczy którzy w ten sposób zarabiają kasę (ale muszą być podłączeni do Xbox Live). Jeśli nie masz Live i nie zamierzasz mieć to czy chcesz cheatować, czy też nie, to już twoja osobista decyzja!

Zapomniałem dodać że był to tylko i wyłącznie czysty eksperyment naukowy! Obejrzałem wczoraj film z linku i to natchnęło mnie do kombinowania ... no i robiłem to na innym profilu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jak to jest' date=' z tym banowaniem. Czy T10 banuje tak samo jak MS, za pirata? Bo jeśli tak to konto inne też nic nie da, bo dostajesz bana na konsole.

[/quote']

Chyba nie mogą Ci zbanować konsoli? Ja robiłem ten myk w FM2:s i nie dostałem bana nawet na profil ale było to już pod sam koniec FM2 zaraz przed ukazaniem się FM3 i chyba ich już to tak nie obchodziło. Teraz słyszałem że banują dożywotnio ale tylko profil. Ale szczegółów nie znam.

TIWAZI.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jak to jest' date=' z tym banowaniem. Czy T10 banuje tak samo jak MS, za pirata? Bo jeśli tak to konto inne też nic nie da, bo dostajesz bana na konsole.

[/quote']

Otrzymujesz bana na wszystkie funkcje online w FM3 - storefront, Auction House, wyścigi online etc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tez jestem desperatem jezeli chodzi o brak kasy, wiec moje pytanie takie - czy jeśli narobic sobie kasy tym trickiem z odlaczonym netem bez logowania sie do XBL to czy np. po ponownym podlaczeniu powiedzmy po kilku dniach do Live'a jest szansa na bana?? zadne informacje o sav'ie nie są wtedy nigdzie wysylane tylko zostają w konsoli, a gdy polaczyc sie po kilku dniach to T10 nie ma prawa zbanowac, bo ''mozna powiedziec'' ze ktos gral sobie w domu bez neta i zarobil ta kase normalnie.

Skad maja niby wiedziec ze ktos jest oszustem..?? Czy moze banuja wszystkich jak leci?? Ogarnia to ktoś??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się że jest to gdzieś zapisane w profilu, np. ile wydałeś kasy na części dla '69 Camaro .... ale to jest tylko "wydaje mi się". Jakoś do tego dochodzą, bo trąbili o tym banowaniu na stronie forzy w grudniu - okolice świąt. Proponuję jednak nie robić tego na swoim profilu, a druga sprawa to jeśli miałeś uaktualnioną wersję gry (pobraną samoistnie przez XLive) to niestety nie zrobisz tego patentu. Trzeba wyczyścić "cache" konsoli (tam muszą być uaktyalnienia bo u mnie wszystko działa ... na innym profilu) i zagrać w grę na profilu, który nie grał we Forzę po uaktualnieniu. Dla przykładu, jeśli będziesz chciał zagrać na swoim profilu, na którym grałeś z aktualizacją, pokaże Ci się komunikat że musisz połączyć się z internetem żeby pobrać uaktualnienie gry. Starałem się to dosyć logicznie wytłumaczyć :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no wlasnie... jakies dane zapisywane tylko w konsoli musza byc 'widoczne' dla nich po ponownym polaczeniu sie z netem... na to wychodzi..

a ze robie aktualizacje na biezaco to juz wiem ze nie bede sie w to bawil... jedyne co zostaje to stworzyc jakies malowanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no wlasnie... jakies dane zapisywane tylko w konsoli musza byc 'widoczne' dla nich po ponownym polaczeniu sie z netem... na to wychodzi..

a ze robie aktualizacje na biezaco to juz wiem ze nie bede sie w to bawil... jedyne co zostaje to stworzyc jakies malowanie

Jak bardzo potrzebujesz to mogę Cię dofinansować delikatnie. Wrzuć jakiś design za 500k a ja go kupie od Ciebie. Tak po koleżeńsku:cool:

TIWAZI.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzieki, ale tak nisko jeszcze nie upadłem :P od poniedziałku mam wreszcie wyczekiwaną przerwe miedzy semestralną, więc przysiąde i zrobie jakieś malowanie, tak jak przysiadłem w FM2 nad 'Sauberem McLarenem F1' , którego w sumie sprzedałem dobrze z kilkadziesiąt sztuk po pół bańki każdy :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dla mnie ta dyskusja jest lekko żenująca : ) Sorry ale robicie problem z niczego . Co to znaczy brak kasy ? Przeciez kase zarabia się tu szybko i w sumie łatwo .Wystarczy chcieć i grac . JEżeli ktos oczekuje że kase dostanie za free no to faktycznie ma problem .Ale po co kupował gre w takim razie ? Ja w karierze mialem juz zarobione ponad 6 milionów na koncie nie liczac posiadanego majatku w samochodach i czesciach . Kupilem kilka drogich furek typu McLaren F1 . Ferrari 599XX itp .zostałem praktycznie na zero . Ale ja cały czas jade kariere mimo tego że mam juz zrobionego calaka . kilka wyścigów i znowu mam zarobiony milion albo dwa . Tak naprawde nigdy mi nie brakuje kasy .Poprostu trzeba jezdzic a nie czekac az z nieba spadnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odradzam jakiekolwiek kombinacje z robieniem kasy w forzie! Nie polecam tego robić sam na własnej skurze tego doznałem.

nie kopiować sejwów czy aut! dostałem dożywotniego bana na serwery forzy na innym koncie oczywiście ;) musiałem sprawdzić i tak to sie skończyło

nie kombinujecie z czesciami lub innymi trickami bo wiekszosc sposobów jest zablokowana, a te nowe i tak zablokują i zabiorą wam wszystkie pieniądze

najlepiej jest uczciwie je jakoś zarobić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w FM3 zarabia się podobnie na wyścigach jak w FM2, ale fury są kilkanaście razy droższe, to po pierwsze, a po drugie ja uwielbiam zaliczać wyścig za wyścigiem, ale furki, które jeszcze by tę radość zwiększyły (911 GT3 RS, C6 ZR-1, Aston DBS i Nissan GT-R) są dla mnie nie dostępne, a po zapowiedziach właśnie na nie czekałem najbardziej, no i po trzecie chęci pobijania wyników też brakuje. W dwójce na scoreboardsach co miesiąc pojawiało się nowe auto na pierwszych miejscach, bo ludzie odkrywali każde kolejne na nowo i to dawało motywacje, żeby do tych wozów wsiadać, a tu mamy sytuację, że wszystkie karty zostały odkryte od razu.. w dodatku najszybsze do rekordów są fury, które mi w ogóle nie przypadły do gustu, a nie chcę już jeździć wyścigów autami, które mi się znudziły, tylko wole poczekać, aż zdobędę chociaż GT-R'a (wtedy bankowo nim zaliczę do końca klasę S..) to takie wyjaśnienie czemu myślałem o kombinowaniu na lewo z kredytami, ale skoro to odradzacie to sobie daruję.

p.s. ktoś wspominał o calaku, ja mam na razie 32% kariery ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się też przyznam, i tego glitcha robiłem już nie raz na +10milionów KR i nadal mam konto, wszysycy są happy ;) Wiem że czitowanie jest n00bowskie ale skąd wytrzasnąć po ok. +250.000KR na driftowóz? Ja na szczęście jestem na tyle fair, że robie tego glitcha, by rozdawać driftowozy za darmo ;) Więc powtarzam jeszcze raz, nie ma co sie bać jakiś BANĂW czy coś... Oczywiście, jeśli zrobicie sobie w ciul kasy (np. 100mil) i będziecie wykupywali Unicorny (Auta dostępne tylko na licytacji) to zapewne ktoś sie wami zainteresuje. Co do BANa, to go nie ma! Tylko wykasowywany jest SAVE z gry, i zaczynamy od początku. Mam nadzieje że rozwiałem kilka wątpliwości.

@BMWDRIVERZ

Oczywiście, każda zabawa z podpinaniem dysku pod kompa, podmianą save itp itd grozi banem na forzę, lecz wykożystywanie tego glitcha niczym nie grozi pod warunkiem że nie szalejemy na auction-house i wykupujemy unicorny. GLITCH działa i już tego nie naprawią ponieważ jest on wykonywany na Offline więc żadne aktualizacje już tego nie naprawią ;)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapewne na tego Unicorna (S204) to kase z glitcha wyciągnołeś, kupiłeś go i cie zbanowali ;) Jeśli ktoś planuje kupywać obrazki/setupy/malowania/auta ze sklepu/części to prosze bardzo ale szastanie kasiorą w AH i kampić na unicorny może ste tak skończyć... Lepiej sie nie wychylać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, czy ktoś mógłby przetłumaczyć tą instrukcję na tego glitcha na polski, jeśli to nie problem? Bo szukałem w google i nie znalazłem po polsku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, no to w punktach powiem ci co masz robić:

1.Aby brać się za robienie glitcha na kase, trzeba usunąć SAVE z gry i aktualizacje.

a) Aby usunąć save, wchodzimy do Interfejsu Xbox 360>>Ustawienia Konsoli>>Pamięć>>Dysk>>Gry>>Forza Motorsport 3>> Usuwamy plik o nazwie [TWĂJ GAMERTAG].

b)Następnie aby usunąć aktualizacje, wchodzmy w Ustawienia Konsoli>>Pamięć>> Najeżdżamy na DyskTwardy i klikamy (Y)>> Następnie w nowo-otwartym oknie klikamy Wyczyść Pamięć Podręczną.

c)Przy odpaleniu FM3 nie pobieramu aktualizacji, czyli zostajemy w trybie Offline.

2.Przygotowania do Glitcha

a)Przejeżdżamy 1szy wyścig w Audi R8

:D Jako pierwsze auto wybieramy Forda Fiestę

c)Przejeżdżamy 1wszy byle jaki event by mieć troche kasy

3.Robimy Glitcha POCZÄTEK

a)Mając trochę kasy na początek wchodzimy do zakładki ULEPSZENIA i przenosimy się do MENU ULEPSZEĹ (Widzimy Ikonki z różnymi kategoriami ulepszeń np: Silnik, Prowadzenie, Opony, Aerodynamika.

:D Wchodzimy TYLKO w zakładkę silnik kupujemy ulepszenia aby zostało nam jak najmniej kasy. PAMIĘTAJ!: Aby uzyskać większe kwoty, kupuj POKOLEI WSYZSTKIE CZĘŚCI! NIE TYLKO NAJLEPSZE! NIE ULEPSZAJ SERYJNEGO SILNIKA! ZAWSZE ULEPSZAJ JAKIŚ INNY KUPIONY! ZAOSZCZĘDZISZ CZAS NA POJEDYĹCZYM SPRZEDAWANIU CZĘŚCI, POPRZEZ SPRZEDAWANIE CAĹEGO SILNIKA WRAZ ZE WSZYSTKIMI ULEPSZENIAMI. PAMIĘTAJ TAKŁE BY WYKUPIÄ WSZYSTKIE ZMIANY UKĹADU DOLOTOWEGO CZYLI TUBRO, TWIN-TURBO, SPRĘŁARKA ODŚRODKOWA, KOMPRESOR ITP ITD. PO KAŁDEJ ZMIANIE UKĹADU DOLOTOWEGO, PAMIĘTAJ BY KUPIÄ ULICZNE, SPORTOWE I WYŚCIGOWE MODELE TEGO UKĹADU DOLOTOWEGO!

c)Wychodzmy DO (A NIE "Z") menu ulepszeń

d) Wciskamy START i klikamy Przywróć Domyślne Ustawienia

e)Wciskamy XBOX GUIDE BUTTON i wylogowujemy się z profilu

f)Logujemy się z powrotem na profil i idziemy sprzedać wszystkie części

g)Po sprzedaniu ich klikamy B do czasu aż nie przeniesie nas do pierwszego menu gdzie jest napisane "NACIŚNIJ (A) ABY KONTNUOWAÄ"

h) Gdy to zrobimy, zaczynamy jeszcze raz od punktu 3.a) do czasu aż nie uzbieramy kwoty ok. 100.000KR

g)Gdy uzbieramy już nasze upragnione 100.000, przechodzimy do punktu 4. GLITCH FINALNY!

a) Gdy uzbieraliśmy już ok. 100.000KR, kupujemy Seryjnie Bordowe Chevroleta CAMARO Z28

cool.gif Robimy to samo co w przypadku Forda Fiesty którego możemy już sprzedać.

c)PAMIĘTAJCIE BY NAJPIERW ZMIENIÄ SILNIK, A PĂĹšNIEJ GO ULEPSZAÄ, TUNING SERYJNEGO SILNIKA JEST CZASOWO NIEOPĹACALNY.

Mam nadzieje że wiecie oco chodzi :D W razie wątpliwości pisać niżej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi