Projekty ChemicalRider
0

10 postów w tym temacie

Wszystkie projekty są za darmo lub za symboliczną opłatą i znajdują się na mojej witrynie.

Lexus LF-A w barwach zespołu z F1 Force India z 2010 r.

lasfkasjkgas.jpg

lfaaa.jpg

RUF RGT-8 replika Porsche 911 GT3 w barwach Verva Racing Team z numerem 10. (Kuba Giermaziak). Kilka naklejek zostało troszkę inaczej ułożonych z przyczyn technicznych.

911i.jpg

9111n.jpg

Edytowane przez ChemicalRider
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo fajnie wyszło, ja tylko zmieniłbym jedna rzecz. Tam gdzie zaczyna się dziob samochodu patrząc od boku "wylałbym" jeszcze zielony akcent z przedniego zderzaka kończąc zaokrągleniem i oddzielając wąskim paskiem beli od oranżu. Ale i tak jest w porządku!

No i może jeszcze troszkę nalepek sponsorów na drzwi albo numeracja.

Edytowane przez kasztanek93
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Post pierwszy uaktualniony.

Dodałem klika nowych elementów + nowe loga. Cały projekt znajduje się na mojej witrynie za FREE - bardzo proszę o pobrania i wystawienie oceny, to nic nie kosztuje :-)

@kasztanek jak widać twoje uwagi zostały uwzględnione :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I pomysleć że mi kiedyś zarzucano że mam za mało naklejek sponsorów, Podoba mi się i na pewno ocenię sam poprosze o to samo co prawda nie lubię replik malowania z F1 już kiedyś robiłem renault , z prostej przyczyny nie wyglądają jak na tamtych autach.

Z punktu widzenia poprawności kolorów i wzorów jest jak najbardziej OK, pomyśl o autorskim malowaniu z Twojego własnego pomysłu, i pokaż nam myslę że też zrobisz coś fajnego. Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Teraz coś bardzo oczywistego i dosyć prostego, ale chciałem go po prostu zrobić :-)

Porsche 911 GT3 Verva Racing Team z numer 10. (Kuba Giermaziak) na RUF RT-8. Nie jest to 100% replika ponieważ brakuje mi jednego loga firmy Star - kompletnie nie mogę znaleźć tej firmy w necie, totalne nie rozumiem jak można się reklamować w taki sposób (chyba, że to nie firma tylko coś innego) Oprócz tego przód został troszkę zmieniony wszystko za sprawą dosyć sporawego białego loga RUF na przodzie maski który przysłaniał by dobrze umieszczone loga, inny jest także zderzak oraz spoiler którego nie da się pomalować. Może jest ktoś w stanie pomóc z tym logiem Star (tutaj jest w miarę widoczne http://www.vervaraci...u21.jpg/lang:pl)?

orlen1.jpg

orlen2.jpg

Edytowane przez ChemicalRider
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach