Ogólna dyskusja o Photo Competition
1 1

44 posts in this topic

Proponuję do regulaminu dodać konieczność uzasadnienia swojego wyboru, nawet jednym zadaniem typu "głosowałem na zdjęcie x bo mi się podoba"...

Ja jednak zawsze wolałem że autor nie wiedział kto oddawał na niego głosy, najwyżej zrezygnuje z głosowania w PC

Ja jednak zawsze wolałem że autor nie wiedział kto oddawał na niego głosy, najwyżej zrezygnuje z głosowania w PC

Też bym tak wolał ale puki co nie mam możliwości anonimowo sprawdzić kto na kogo głosował musimy zostawić tak jak jest teraz. Może niebawem uda się sprowadzić jakieś udogodnienie.

jest moda...wystarczy ze ustawisz ze kazdy nowy post bedzie widoczny tylko dla amdinstratorów..bo pewnie sie tak da.

i wtedy sobie bez problemy zliczasz a ankieta swoja droga:D

W związku z małą ilością zgłoszeń, Photo Competition #23 zostaje przedłużone do czwartku 14.06, do godziny 23:59:59. Dnia 15.06. wyjeżdżam na tygodniowy urlop i całkowicie się odcinam od rzeczywistości, dlatego głosowanie, oraz PC#24 poprowadzi Danteze. Jeśli nie otrzymamy odpowiedniej ilości zgłoszeń do czwartku, PC zostanie zawieszone.

Zajrzałem tu i... przykrość... :/ Cykl forza zawiera najlepszy jak dotąd, moduł foto ze wszystkich gier samochodowych. Szkoda, że dobrowolnie z tego zrezygnowaliście... Ale, taka jest wola większości. :geek:

Zajrzałem tu i... przykrość... :/ Cykl forza zawiera najlepszy jak dotąd, moduł foto ze wszystkich gier samochodowych. Szkoda, że dobrowolnie z tego zrezygnowaliście... Ale, taka jest wola większości. :geek:

No niestety. Aktualnie zawiesiliśmy Photo Competition w Forzie 4 z powodu braku zgłoszeń i przenieśliśmy konkurs do Horizona, który daje większe możliwości ;)