Ogólna dyskusja o Photo Competition
1 1

44 posts in this topic

czekam z niecierpliwością choć już w tej chwili nie podoba mi się zdjęcie numer 6 co to ma być, straszna lipa mam wrażenie że to duch albo zdrowy photoshop, jeżeli duch to ja przepraszam ale gdzie do ...... można zobaczyć coś takiego na żywo. Brawo za inwencję ale moim zdaniem nie o to chodzi w fotocompetition:)

wszystko fajnie tylko nie zmienia sie zasad w trakcie gry... Pierwsza edycja pc miała być bez nagród. Niektórzy w związku z tym albo sie za mocno nie przykładali albo w ogóle nie wystartowali a teraz w drugiej edycji mają wiele mniejsze szanse na wygraną. Jeśli nagroda ma być przyznawana za 2 wygrane to chyba powinno się to zliczać od momentu gdy ktoś podjął decyzję, że walczymy o jakąś nagrodę... pozdr

o jezu takie marudzenie, ja tam zawsze podchodzę do tego bez spiny, więc moim zdaniem gadanie typu:

"mówili że nie ma nagród to się nie starałem" jest ... (dokończcie sobie sami)

ale co ja mogę, tylko posty pisać mogę :)

o jezu takie marudzenie, ja tam zawsze podchodzę do tego bez spiny, więc moim zdaniem gadanie typu:

"mówili że nie ma nagród to się nie starałem" jest ... (dokończcie sobie sami)

ale co ja mogę, tylko posty pisać mogę :)

Dokładnie, dla mnie konkurs był i jest polem do sprawdzenia oraz szlifowania swoich umiejętności jako fotografa w FM4. Traktuje to raczej jako dobrą zabawę, ewentualne nagrody są tylko miłym dodatkiem. Szkoda, że niektórzy chcą brać udział tylko wtedy gdy coś dostaną w zamian.

Wszyscy mają trochę racji. Allcona rozumiem, ale z drugiej strony mamy się bawić, jeśli komuś zależy tylko na wygranej to niestety teraz niech żałuje. Konkursy z podobnymi nagrodami będą pojawiały się często. Skąpi nie jesteśmy ale mamy też ograniczony budżety aby nie powiedzieć, że nie ma go wcale ;p

W ubiegłym roku ktoś dostał MSP za odpowiedź na moje banalny pytanie na shoutboxie, czy w takim razie postąpiłem nie fair, że nie powiedziałem wcześniej, że za to pytanie można wygrać MSP?

Poza tym mogę też powiedzieć, że Milo został nagrodzony jednym punktem za wygraną poprzedniego PC.

Ja tez sie nie spianam bo taka nagroda nie kosztuje np tysiaka ale akurat ok 35zł czyli jakaś dobra godzina pracy... Dla mnie ma to niewielkie znaczenie bo stać mnie żeby sobie kupić ale w konkursie bralo udział więcej osób, dla których taka kwota może mieć znaczenie jeśli żyją np. z jakiegoś kieszonkowego. Chodzi mi o zasadę a nie o to, że teraz będzie mi ciężej wygrać te 800msp. Za czasów forzy 3 często brałem udział w PC dla funu bo lubiłem się bawić w fotografa (tak jak i w codziennym życiu) a, że akurat co jakiś czas udawało mi się coś tam wygrać to był to jakiś miły dodatek nie majacy wpływu na to czy startowałem w kolejnych edycjach czy nie. Nie napinam się na to żeby ograbić Danteze z tych kilkudzięsięciu złotych, które wyda na nagrodę bo to nie o to chodzi. Fajnie, że chłopaki starają się jakoś przyciągnąć graczy i chwała im za to tym bardziej, że wykładają na to z własnej kieszeni ale dla mnie osobiście takie działanie wpływa niekorzystnie na zdrową rywalizację i myślę, że bardziej może zniechęcać niż motywować. Poprzedniego posta pisałem wyrażając ogólną zasadę natomiast aktualny to tylko moje zdanie więc nie wyraża opinii ogółu a co za tym idzie nie liczę na to, że każdy się z nim zgodzi. Na koniec jeśli o mnie chodzi to w pierwszej edycji konkursu nie startowałem z braku czasu (a nie dlatego, że nie było nic do wygrania) i w kolejnych prawdopodobnie nie wystartuję z tego samego powodu także jakkolwiek dalej potoczą sie losy PC i tak pewnie nie będą mnie dotyczyły. Pozdrawiam i życzę mniej stresu :)

OMG, allcon w skrócie brzmisz tak: "no bo dla mnie te 800MSP to żadna nagroda, ale to jest nie fair bo mam trudniej ją wygrać"...

I dzięki, że właśnie pozbawiłeś mnie SZANSY na (jak to nazwałeś żyje z kieszonkowego) wygranie jakiejś tam nagrody, skoro ci to wisi, to po co zaczynałeś temat?

I żeby nie było, przeżyje bez nagrody, ale byłoby miło kupić sobie np. nowy DLC za free, mówi się trudno :)

Edited by Milo

OMG, allcon w skrócie brzmisz tak: "no bo dla mnie te 800MSP to żadna nagroda, ale to jest nie fair bo mam trudniej ją wygrać"...

I dzięki, że właśnie pozbawiłeś mnie (jak to nazwałeś żyje z kieszonkowego) wygrania jakiejś tam nagrody, skoro ci to wisi, to po co zaczynałeś temat?

I żeby nie było, przeżyje bez nagrody, ale byłoby miło kupić sobie np. nowy DLC za free, mówi się trudno :)

Ten temat uważam za zamknięty. Każdy wyraził swoją opinię i nie trzeba już nic dodawać!

ja także poprę allcon'a - w pierwszym PC było wyraźnie napisane że nie ma przyznawanych żadnych nagród za to zadanie - a jednak wygrany otrzymał punkt za pierwsze miejsce - czyli wyszła kicha.

o co ta afera???

zrobili byście lepsze zdjęcia gdyby było wiadomo ze będzie nagroda??

a może wypierali byscie się czym innym? ze pogoda była zła, ze koledzy na wódkę ciągnęli? (no to jest akurat dobra wymówka:P)

jestem ciekaw czy dożyje kiedyś czasów gdy Polacy nie będą narzekać i marudzić o wszytko i we wszystkim.

Myslę że powinniśmy przemysleć idee konkursu bo widze że niektórych bardzo to poruszyło. Od zawsze na tej stronie chodziło o dobrą zabawę i konlurencję, ale i zasady FairPlay. Nie rozumiem żalu kilku osób o to Kto i dlaczego wygrał, wygrał bo sami go wybraliśmy w głosowaniu i fajnie jest że wybieramy teraz zdjęcie a nie gracza którego znamy.

Zacznijmy znów to traktowac jako zabawę a nie sposób na nagrody, to prawda fajnie coś dostać ale nie to jest najważniejsze.

Tylko zabawa w grze którą każdy z nas lubi, jeżeli więc pojawi się ktoś jeszcze kto będzie chciał ponarzekać to niech zagra dwa wyscigi i przemysli sprawę zanim coś napisze.

Pozdrawiam