Projekty Ralfa Dragona
1 1

42 postów w tym temacie

Spoko spoko ten 4x4 podoba mi sie bede musial znalezc twoj store front

I moze jeszcze cos napisze na jakies 10000 slow ciekawe czy wtedy mi bledy poprawi :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spoko spoko ten 4x4 podoba mi sie bede musial znalezc twoj store front

I moze jeszcze cos napisze na jakies 10000 slow ciekawe czy wtedy mi bledy poprawi :P

Dla wszystkich którym się spodobało tag Velociraptor i macie mój storefront :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tasso ale się nudzisz :P ale taka Twoja rola

Fakt 1: nudziłem się w pracy. Fakt 2: ktoś to musi robić.

Co do malowania: Ciekawe, choć nie powala, robiłeś już lepsze prace.

I moze jeszcze cos napisze na jakies 10000 slow ciekawe czy wtedy mi bledy poprawi :)

Oczywiście, że poprawię. Ale następne posty będziesz już miał pod nadzorem, skoro tego bardzo chcesz.

Edytowane przez Don Tasso
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ralf! Zaskoczyłeś mnie nieźle to po prostu projekt z innej beczki, ale wygląda pięknie + pomysł = świetne dzieło

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki Panowie, to dzięki waszym zakupom Mercedes 190 , Abarth 131 i Sierra są w top 3 najwyżej ocenianych projektów dla swoich nadwozi :) oby więcej go premiery nowych malowań łosów sam zrewanżuję się tym samym :) Pozdrawiam a już jutro premiery

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witajcie kolejne projekty zaczynam kończyć i się nimi dzielę, na początek rewelacja ze Styczniowego DLC Najnowsze Lambo w barwach Alpine racing Team łatwo go znajdziecie wpisując Alpine jak Tag wyszukiwania. Klasycznie ostatnio za free pierwsza setka, więc nawet jak nie masz teraz wolnego miliona na zakup Lambo projekt warto pobrać i ocenić.

lambo2m.jpg

Uploaded with ImageShack.us

lambo3.jpg

Mam nadzieję że carbonowe body i matowa biel zrobią na was pozytywne wrażenie, dziś wieczorem skonczę Pagani więc też zachęcam do pobieraniam i powróci po małych zmianach inne auto:)

BMW X6

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wiec ze pisze ten post z głębokim żalem, lecz sa do tego powody.

bardzo dlugo czekalem na ten samochod i miałem nadzieje ze zrobisz cos lepszego niz ten projekt.

nie mowie ze jest zły bo jest bardzo dobry, ale myślałem ze zrobisz kompie Blancpaina:d

i troszke sie zawiodłem na Tobie:(

ps.na witrynie jest to lambo z zołtymi szybami...duzy minus!! jak da rade chętnie go przygarnę ze standardowymi szybami:d

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oh Ralf, cos mam wrazenie, ze zrobiles ten projekt tak na odwal sie. Pomijajac juz standardowa czcionke forzy na kilku logach, jest duzo bledow w tym malowaniu. Uzyles numerow Zurich z 24H Nurb, masz logo z American Le mans series i Super GT na drzwiach, a wiec krotko mowiac umiesciles naklejki z trzech roznych serii wyscigow na tym malowaniu, ktore nie maja prawa byc razem na jednym samochodzie ;)

Moze sie nie wydawac, ale jesli robi sie oryginalne malowanie to jest duzo wiecej roboty niz przy replice. Robiac replike dajesz wszystko co jest na samochodzie na ktorym sie wzorujesz, przy robeniu oryginalnego malowania musisz sam znalezc i sie dowiedziec co powinno byc na samochodzie w danej serii wyscigow, jakich sponsorow uzyc i jakie podstawowe malowanie bedzie wiarygodne dla tej serii i takie tam. To nie jest tak, ze dasz co chcesz lub co masz, to jest masa czasu spedzonego na studiowaniu danej serii wyscigow aby malowanie bylo jak najbardziej wiarygodne.

Edytowane przez H3rTz DoNuT
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dawno nie pisałem to sobie pozwolę, Czcionki w większości moich logo są takie jak na oryginałach czego dowodem jest obecny projekt, czasem z jakąś literą mam problem ale staram się. Jedyne co możesz mi zarzucić to te trzy serie pomieszane, reszta poprawiona wróci na storefront jeszcze dzić wieczorem w nieco odmienionym wyglądzie:) wszystkich zapraszam, a teraz Kia Lotos Race.

lotos2.jpg

lotos1.jpg

Edytowane przez Ralf Dragon
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ralf mam pytanie czy mozna z twojej witryny kupic projekt Subaru Polskiej Ligi. bo projekt pierwsza klasa

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak wstawię go dziś ale jak jesteś członkiem PLO zgłoś to dostaniesz za free :)

Długo mie nie było w związku z nową pracą grałem niewiele i nie udzielałem sie jakis czas, nawet zostałem zdegradowany z roli redaktora, trudno nie dam rady się tym zajmowac nawet na malowania już czasu brak :) ale postaram się nowe samochody są boskie coś sie pojawi w niwdługim czasie . Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach