Maciek1125-moja galeria
0

141 posts in this topic

Łółty to jedyny poprawny kolor dla Viper'a :) Fajne zdjęcia, duża ekspozycja (jeśli dobrze mówię) i ciekawy efekt to daje. Powiedz mi, jak zrobiłeś przedostatnią fotkę? W studiu Top Gear?

Jest taki bug który pozwala wejść do środka pojazdów właśnie w tych miejscach. Po włączeniu menu kariery szybko(zanim załaduje sie samochód i tło) wejdź w tryb foto i ustaw aparat tak aby wejść do środka. Oczywiście musisz to zrobić na wyczucie bo nadal bedzie widac tylko logo Forzy. Auto musi miec malowanie aby dłużej się wczytywało.

Edited by Maciek1125

Trochę się bawiłem w photoshopie i jak na moje, to zbyt mocno wyostrzone zdjęcia, dodatkowo brak mi jakichś tam efektów nakładanych ręcznie, bo jak na moje, to skorzystałeś z samych gotowców.

Hornet jest przepiękny, kiedyś jak się przekonam do zakupu aut w Forzie, na pewno go kupię i zrobię mu sesję. Zdjęcia jak zwykle dobre i klimatyczne.

Maciek1125 - dzięki tobie odkryłem, że można robić zdjęcia we wnętrzu samochodu! Wczoraj pół dnia siedziałem przy Forzie i podziwiałem wnętrza samochodów a przy tym co chwilę zbierałem szczękę z podłogi :) Ilość detali jest po prostu oszałamiająca! Nie mogę się temu nadziwić. Nie rozumiem dlaczego nie umożliwiono rozglądania się po wnętrzu pojazdu i trzeba uciekać się do bugów, żeby to wszystko podziwiać :) Nawet w niektórych samochodach pedały są oteksturowane! Świetna galeria! Ja niestety nie jestem w stanie dojść do takich ustawień aby zdjęcia w środku tak się prezentowały ;) Pozdrawiam!

Edited by EvilGucio

Ciesze się że pomogłem. I dzięki za opinie o zdjęciach :) Również nie rozumiem czemu Turn10 nie dało możliwości normalnego wchodzenia do środka. Jest jeszcze autovista ale tam jest to bardziej ograniczone bo nie można tak swobodnie chodzić kamerą jak za pomocą tego buga. Mam tylko nadzieje że nie wydadzą żadnego patcha który usunie ten bląd :D

Kilka nowych strzałów ;)

7528966906_d008e94fa3_z.jpg

7528953298_1dd20dabd0_z.jpg

7528953908_402726cab8_z.jpg

7526707244_00dcd09eb0_z.jpg

7569490426_4a9a4e70b7_z.jpg

7569490004_d4bfa78b28_z.jpg

7569499472_2a4c309618_z.jpg