Zlecenia na malowania
2 2

37 postów w tym temacie

Kupiłem malowanie Lotos Dynamic na forda Fieste, na subarke pewnie tez by zrobił, poszukaj na witrynie, jeśli tu nie znajdziesz zainteresowanych tematem.

Edytowane przez TomKatto
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam

Zwracam się z wielka prośbą o wykonanie dwóch dosyć prostych projektów.

Wiem, że są podobne do tych co przedstawiam ale mnie interesują dokładnie takie kolory jak na zdjęciach identyczne romieszczenie naklejek.

Mine's Skyline R34

Ważne aby Mine's miał szare malowania a nie białe

sklasaiii01.jpg

S 2000 Amuse R1 TITAN

Tu ważne też są rozmieszczenia naklejek ale matowy szary lakier jest najważniejszy ;)

s2000amuseklasaii03.jpg

Edytowane przez Bruno
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

R1 s2000 mam w oryginalnym orange, limon green i pearl white. Ile jestes w stanie zaplacic za czarny mat?

pozdro.

Edytowane przez amarusiaPS13
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

noo ciekawie za mat to ja Ci dam nawet 500000

warunek MAT a nie coś co może go wyobrażac , i nie na samochodach na których występuje a na każdym ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, szukam kogos kto moglby zrobic projekt dla mojego Nissana 240sx.

Mianowicie interesuje mnie projekt w takim stylu jak na tym oto filmie:

Auto jest pokazane od 1:24. Chcialbym zeby kolor samochodu byl ciemny fiolet oraz zeby gdzies na samochodzie byl moj nick: Artusz. Cena do ustalenia ale mam nadzieje ze zmiesci sie w 3.000.000CR :)

Moj gamertag to: Artusz1213

ps. przepraszam za pisownie ale mieszkanie kilka lat za granica szkodzi na pisownie.

Edytowane przez Artusz
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakoś na moich autach nie ma nic skomplikowanego a też nikt się nie podejmuje :unsure:

Wiem, że nie da sie zrobić matowego lakieru (a szkoda) ale i tak zero odzewu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze nikt nie wyraził chęci na zrobienie tych projektów a co do ceny to zawsze można sie ugadać :)

Z tego co widze to najlepsi projektanci wystawiają swoje projekty za 0 kredytów albo za symboliczne sumy :unsure:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze nikt nie wyraził chęci na zrobienie tych projektów a co do ceny to zawsze można sie ugadać :)

Z tego co widze to najlepsi projektanci wystawiają swoje projekty za 0 kredytów albo za symboliczne sumy :unsure:

ale zablokowane :) a Ty chyba chcesz odblokowany??

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Bruno

Na mojej witrynie masz projekt amuse s2000 w oryginalnych kolorach. GT: amarusiaPS13

Dziękuję bardzo, na pewno skorzystam i poleci ocena ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

każdy projektant robi malowania żeby go docenić niektórzy nie idą na masówkę, moje na przykłąd na poczatku są za darmo choć nie zawsze, merc 190 100 sztuk dałem za darmo kolejna setka po 10 tyś a następne po 20 tyś odblokowane zaawansowane projekty kosztują od 5 do 20 milionów za odblokowany , więc sorki mi się nie chce za darmo zrobię np. projekt dla ligi bo widzę w tym sens i wy to lubicie ale za inne dlaczego mam je oddawać za darmo? mój merc dzięki wam jest na pierwszym miejscu za jakość ;) i za to chcę kaskę od innych, i kilka drogich po 10 też sprzedałem, wieć sorki ale ja nie robię wszystkiego tylko to co lubię albo mi się podoba, Twoje malowanie jest niszowe i może dlatego plus kaska daje taki efekt . za indywidualne malowania do kialotosrace mam propozycje po 1 milionie za projekt, jak ci bardzo zależy ktoś sie podejmie ale złóż nową propozycję .

Ps. za limitowaną do 10 sztuk naklejkę ludwiga na złotym mercu dostałęm po 50 tyś za sztukę zeszły w dwa wieczory można zobaczyć na witrynie :) jakby się dało cenę po 500000 też by się sprzedały:)

Edytowane przez Ralf Dragon
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kasa, kasa i jeszcze raz kasa.

Ja tam nie mam takiego parcia na kredyty w FM4, bo mam kilkadziesiąt aut w grze, które staram się doszlifowac pod siebie jak najlepiej i dopiero wtedy kupuję następne. W ten sposób nawet się nie obejrzę a juz jest kolejnych kilka milionów :D

Pomęczyłem się kilka chwil i sam zrobiłem to co chciałem.

Szczerze to wystawię to w nieograniczonej ilosci i to za darmo ;)

Większa satysfakcję mam z tego, ze ludzie będą się cieszyc jeżdżąc autam z moim malowaniem niż miałyby mi wpadac kredyty :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja was chyba pogodze.

Poniewaz popieram stanowisko Ralfa, ktory za swoja prace oczekuje satysfakcji w postaci powiekszenia stanu konta ale przy tym promuje swoja witryne jak i Bruno, ktory robi to jak napisal dla wlasnej satysfakcji. Ja choc jestem zoltodziobem jesli chodzi o projekty w FM to swoje projekty wystawilem za symboliczne ceny i przyznam, ze mam wielka satysfakcje jak ktos kupi. A praktycznie kazdego dnia wpada mi na konto kilka tysiaczkow. Nie wiem ile czsu zajmuje wam projekt ale w moim przypadku jest to 6-8 godzin.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie pogodzisz :) każdy robi to co lubi. Jak widzę że najczęsciej pobieranym mercem 190 jest auto w barwach jak moje (powiedzmy) a numerem jeden w jakości jest mój który kosztuje 20 tyś. Sorki ale bardziej cenie projekty oddane w wysokiej jakości i 100% oddające oryginał, i jak wielu innych ludzi kupuje moje tak i ja kupuje najlepsze. Jak napisałem wczesniej moja maniakalna próba dobrnięcia do kopii doskonałej jest DLA MNIE, a to że innym też się podoba i kupują to dodatkowy bonus. Mi nie zależy na wielkiej ilości a na ludziach którzy są skłonni zapłacić nawet więcej niż przeciętnie i mieć w swoim garażu super replikę swojego ulubionego kierowcy.

Łebym pobrał coś za darmo to musi być super np. Donuta który maluje super i oddaje za free, ale on ma sponsora i nie musi kaski za to brać,, Tak więc Bruno spoko to że Twoj projekt się pobierze 1000 razy nie jest dla mnie tak ważne jak to że mój ma 1 miejsce za JAKOŚÄ czego i Tobie życzę , Łeby było jasne nie chciałem nikogo obrazić po prostu mam inny pogląd na sprawę darmowych projektów ( wiele z nich mimo niskiej jakości sie wybija i zasmiecają storefront ( nie mówię o bruno ))

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spoko, a tak przy okazji Ralf to jak okiem experta ocenisz moje amatorskie projekty dostepne na w mojej witrynie?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ralf Dragon dziękuję Ci za wytłumaczenie. Doskonale rozumiem Twoje podejscie to tych spraw :)

LKRISS tu nie trzeba nikogo godzić, bo czasami wystarczy tulko wytłumaczyć :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety nikt sie nie podjal na zrobienie wczesniejszego projektu. Dlatego mam nowa misje! Pojazd: Nissan 240sx. Drifterskie malowanie, z moim nickiem: Artusz. to jedyne wymogi, reszte pozostawiam waszej wyobrazni. Cena zalezy od wlozonego wysilku w projekt. :)

Najlepiej jak by projekt zrobil Ralf Dragon bo najbardziej mi sie podobaja Jego prace lecz dam szanse kazdemu. :)

Edytowane przez Artusz
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety nikt sie nie podjal na zrobienie wczesniejszego projektu. Dlatego mam nowa misje! Pojazd: Nissan 240sx. Drifterskie malowanie, z moim nickiem: Artusz i numerem 32!. to jedyne wymogi, reszte pozostawiam waszej wyobrazni. Cena zalezy od wlozonego wysilku w projekt. ;)

Najlepiej jak by projekt zrobil Ralf Dragon bo najbardziej mi sie podobaja Jego prace lecz dam szanse kazdemu. :)

No to po takim cukrze nie wypadało brać od kolegi kaski stąd projekt gratis niech się teraz pochwali

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach