Wasz ulubiony gatunek muzyki.
1 1

17 posts in this topic

Jakie są wasze ulubione zespoły, co możecie polecić innym o podobnych gustach i tym podobne.

Ja sam mam bardzo szeroko pojete zainteresowanie muzyką (a raczej jej słuchaniem) To co mi się podoba jest bardzo zależne od mojego samopoczucia, także jednego dnia mogę słuchać i muzyki klasycznej i muzyki pop, następnego dnia może to być techno i/lub metal. :D

Ale jak miałbym podać swoje ulubione zespoły to będą to zdecydowanie rockowo-metalowe takie jak na przykład:

Disturbed, Children Of Bodom, RATM, System Of A Down, TOOL, Breaking Benjamin, Saliva, Framing Hanley.

Ale mam też muzykę takich wykonawców jak Whitney Houston, Sarah McLachan, Safri Duo, Apollo 440.

Ze składanek to lata 70 i 80 najbardziej, mam też Power Ballads, 101 Best Running Songs (z tego powodu że dużo biegam smile.gif ) i muzyka klasyczna.

Jak widać wszystko pomieszane, mam nawet gdzieś tam White Sensation i inne techno :) ale częściej słucham rocku i metalu.

Czekam na wasze wypowiedzi:P

TIWAZI.

Ja najczęściej słucham Hardstyle i Hard trance, ale w sumie to słucham wszystkiego co wpadnie mi w ucho. W Hardstyle i Hard trance nie mam ulubionych wykonawców, bo każdy ma jakiś fajny kawałek. Z innych gatunków, to lubię takie zespoły jak: Rise Against, HIM, Disturbed, Sum 41, Pendulum, 3 doors down, Drowning Pool, MGMT, Papa Roach, Nightwish, Theatre of Tragedy, Within Temptation i wiele innych.

Rock ,techno, Hevy Metal ,Trip-Hop

ulubieni wykonawcy -zespoly to Nirvana, Static-X , Marilyn Manson, Metallica, Korn, Radiohead, The Cure, Guano Apes, Kult ,RHCP, Snow Patrol itd. itp. :P

Trip-hop to Lamb i Massive Attack

Techno to Underworld , Chemical Brothers, Prodigy, Crystal Method, Chris Liebing. Chris Liberator , Dave the Drummer . ogolnie to lykam minimal , acid techno i drum and bass

ale i czasem hip-hopa polskiego sie poslucha ;) ,albo czegos spokojniejszego jak Lou Rhodes, The Cranberries

W chwili obecnej słucham wielu gatunków muzyki. Kiedyś skupiałem się tylko na dobrym, amerykańskim rapie, aktualnie się już nie ograniczam. Wszystko zależy tak naprawdę od tego jaki mam nastrój i na co w danej chwili ochotę. W aucie głównie słucham Dubstepu, mojej " jednocześnie drugiej żony" Rihanny :P , Trance`u, czasem coś mocniejszego, np. Disturbed, stare Linkin Park itp.

Edited by Don Tasso

hmmm...ciezko tak:D

ale niechaj bedzie...

Drum and Bass i wszelkie odmiany od liquidów po darkstepy

do tego stare dobre Dubstepy a nie to nowe gowno;/

czasem jakas kate perry czy inne popy:d