Zdjęcia, filmy, trailery
1 1

157 posts in this topic

Nie wiem czy to było juz oficjalnie potwierdzone ale moim zdaniem wyczekiwany przez wielu drifterów tor Ebisu znajdzie sie w grze. Widzialem na różnych forach wishlisty, na których był tor Ebisu ale nigdzie nie znalazłem oficjalnego potwierdzenia dlatego tez po obejrzeniu tego filmiku (od 11 sekundy widać mapkę) pokusilem sie o sprawdzenie jakie to 4 tory z kraju kwitnącej wiśni mogą być zaznaczone na mapce pokazanej w trybie kariery. Oto co wywnioskowałem po przeanalizowaniu pozycji geograficznych znanych mi japońskich torów:

toryd.jpg

Na to wygląda, że pojeździmy po Ebisu :)

Dlaczego zakładać że w FM4 będą te same tory co w FM3? Jeśli brać pod uwagę to, że kropki na tej mapie są dokładnym odwzorowaniem rzeczywistego położenia torów to najwyżej wysunięta kropka na północ nie może być torem Motegi bo leży on jedynie ok 60km od Tsukuby wiec kropki musiałyby się na siebie praktycznie nakładać. Ponieważ są od siebie w znacznej odległości to pozwoliło mi podejrzewać, że będzie to jednak Ebisu a nie Motegi - ja bym się nie obraził bo po pierwsze bardzo liczę na Ebisu a po drugie nie lubię jeździć po Motegi :)

mam szczerze wyje**ne w jakieś kropki na mapie... ebisu nie będzie dopóki forza nie ściśnie pośladów tak jak chociażby chałowy nfs shit... nie zapominajcie ze ebisu to jest tor prywatny a właścicielem jest ten sam człowiek który jest właścicielem Team Orange. Nie wiem jak ebisu dostało się do nfs ale jeżeli forza nie zrobi tego samego to drifterzy są w d*pie co do tej sprawy...

Screeny z Bonus Car Pack. Jest to darmowe DLC dołączane do każdej kopii gry. Więc jeśli ktoś kupi używkę to tego DLC nie dostanie.

post-1295-0-53508200-1313581223_thumb.jpg

post-1295-0-58135500-1313581237_thumb.jpg

post-1295-0-92967600-1313581250_thumb.jpg

post-1295-0-01253000-1313581280_thumb.jpg

post-1295-0-65631000-1313581291_thumb.jpg

Edited by peter000

Bo to są żarty, w końcu od tego są Ester Eggs.

Tylko zwróć uwagę, że tym nie będzie się dało jeździć więc spokojna głowa :(

Guest
This topic is now closed to further replies.
1 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.