Pomocy !
0

14 posts in this topic

Proszę o pomoc !!

wczoraj gdy grałem w forze korki w domu mi wyywaliło. teraz gdy włączam forze okazuje się, że nie mojego save-u. co zrobić ??

Byłem na 15% moje auta były warte ponad 30 mln ;)

Edited by slimshady

prosze o pomoc !!

wszczoraj gdy grałem w forze korki w domu mi wyywaliło. teraz gdy włączam forze okazuje się, że nie mojego save-u. co zrobić ??

Byłem na 15% moje auta były warte ponad 30 mln ;)

mysle ze nic z tym nie zrobisz jedyne co pozostalo to zaczac od poczatku ;D

a coś poza tym ?? może jest jakieś edytor saveów ?? najbardziej bolą mnie stracone auta ;)

39lv, 4 sezon to boli :/

Albo jakieś odzyskiwanie saveów z dysku ??

Edited by slimshady

nie trzeba. już zacząłem od nowa. Jeśli macie jakieś sposoby na kase, niepotrzebne samochody, lub coś koło tego to chętnie przyjmę każdą ofertę

Sposób na kasę? Hmm robisz prywatny serwer na multi bierzesz tor Benchmark Layout A (ten z placem) ustawiasz max okrążenia, max oponnentów AI, trudność max, włączasz uszkodzenia etc. Bierzesz wózek z R1 klasy i jedziesz możesz tam spokojnie jechać dużo krótszą trasą (ścinasz ostro zakręty, praktycznie nie jedziesz po torze) dzięki czemu okrążenie robisz średnio w 16-18sek. Za wygrany wyścig dostajesz jakieś 90.000 w przeliczeniu na czas to jakieś 15 minut jazdy. ;) Jak potrzebujesz wózek z R1 to ci mogę jakiś zarzucić.