Serialowo
1 1

45 odpowiedzi w tym temacie

Zakończenie 6 sezonu Dextera jest takie, że brak słów. Polecam.

Również polecam ... ostatni odcinek 6 sezonu skończył się a ja siedziałem jeszcze z minute przed TV i patrzyłem w czarny ekran ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ktoś lubi sitcomy polecam stosunkowo nowy- 2 Broke Girls. Genialny humor, serial trochę w stylu Big Bang Theory. Co do Dexter`a- rzadko się zdarza, aby serial trzymał poziom nawet w 6 sezonie tak jak Dexter. Od początku do końca perfekcyjny pomysł i jego realizacja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam rowniez Fringe ( 4 sezony ) oraz calkiem nowy serial tego samego tworcy co fringe o tytule Alcatraz ( 6 lub 7 odcinkow ) oba seriale sa mniej lub bardziej SF jednak jesli ktos lubi tematyke to sa warte uwagi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam rowniez Fringe ( 4 sezony ) oraz calkiem nowy serial tego samego tworcy co fringe o tytule Alcatraz ( 6 lub 7 odcinkow ) oba seriale sa mniej lub bardziej SF jednak jesli ktos lubi tematyke to sa warte uwagi

Alcatraz jest świetny.. zawsze niecierpliwie czekam na kolejny odcinek ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja właśnie zassałem siódmy, no wiec mam co oglądać po dzisiejszym wyścigi KIA . Zasysam tez ten Breaking Bad który Don Tasso polecałeś ,pierwszy sezon zobaczę czy mi do gustu przypadnie, bo nimam co oglądać ;) w pracy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Breaking Bad dobry serial, ale pierwszych kilka sezonów :) Jak dla mnie później jest słabo :)

Polecam serial GRIMM (info: http://www.filmweb.pl/serial/Grimm-2011-624920 ) w sumie już jest 14 odcinków.

Coś z działu "komedia" to polecam amerykańską wersje SHAMELESS, wersji UK nie widziałem więc nie porównam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja właśnie nadrabiam zaległości w supernatural, zostały mi jeszcze ze trzy odcinki, to później luknę na ten GRIMM .

Ostatnio straszna bieda z napisami do moich seriali :) tez tak macie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja, taki typowy gościu z wioski ogląda

- Świat Według Kiepskich ;)

- Ludzie Chudego (nie leci już w TV)

- Alarm for Cobra <3 (TVN7)

- Kuchenne Rewolucje

No i kiedyś Rodzinka.pl teraz ją zastąpili Ja to mam szczęście czego nie polecam

bo dla mnie to za przeproszeniem debilne . . .

Edytowane przez Driver

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja tłukę obecnie californication

a z zakończonych sezonów to od 1 do 7 dr. housa

1 sezon gry o tron

pitbula wszystkie 3

oficera 1 sezon

pamiętniki wampirów sezon 1 i 2

myślę nad deksterem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam serial TOUCH w roli głównej Kiefer Sutherland , nie przepadam za tym aktorem jednak ten film mnie wciągnął, serial z tego roku, jest dopiero kilka odcinków. Film opowiada o dziecku autystycznym, niemym, które żyje we własnym świecie liczb i dzięki nim próbuje naprawiać świat...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejne ciekawe ( według mnie ) seriale które obejrzałem to:

The Firm - kontynuacja filmu pełnometrazowego z Tomem Cruisem o tym samym tytule , w serialu w roli głownej Joshua Lucas, tematyka prawniczo/kryminalna.

Suits - drugi sezon ,co prawda dopiero 4 odcinki ,ale cały czas na dobrym poziomie, tematyka prawniczo/korporacyjna

Falling Skies - drugi sezon także zaledwie kilka odcinków ale jak dla mnie wymiata .tematyka SF

Luck - wyścigi konne zakłady i wszystko co z tym związane ,dustin hoffmann i reszta ekipy tez ciekawa ,tylko 9 odcinków i prawdopodobnie wiecej nie będzie, ale i tak niezły serial.

Edytowane przez TomKatto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

House of cards - Domek z kart

Gierki polityczne w białym domu i amerykańskim rządzie, Kevin Spacey w roli kongresmena ,polecam, dostępny jest pierwszy cały sezon ,jednak nie do wszystkich odcinków są już napisy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat był chyba dawno odkurzany, a przez ten czas zdążyło wyjść pare serialików, jak np. Daredevil, którego mamy już od niedawna drugi sezon.

Dawno nie widziałem tak dobrze zrobionych scen walk. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi