Serialowo
1 1

45 odpowiedzi w tym temacie

Zapewne nie jeden z nas ma swoje ulubione seriale jakie oglądamy lub oglądaliśmy. Podawajcie te które warto zobaczyć jak i te od których należy trzymać się z dala.

Obecnie moim ulubionym serialem jest Dexter, dosłownie pochlania widza i czaruje pomysłowością. Numer jeden na mojej liście. Kolejny to The Big Bang Theory, kto oglądał ten wie, że drugiej takiej komedii nie ma. Czas na serial animowany Star Wars - The Clone Wars, lubię tematykę gwiezdnych wojen więc ominąć go po prostu nie mogłem. Z polskich produkcji moim uznaniem cieszą się Ludzie Chudego oraz Tancerze.

Seriale które również polecam to Trauma, Harper's Island (mini seria).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na bieżąco oglądam Dextera i House MD. Oglądałem jeszcze My Name is Earl niestety zakończono produkcję tego serialu. Z animowanych oglądam South Park, Futurame i Family Guy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LOST (Zagubieni) niestety już się skończył , kiedyś Prison Break , ale ostatni sezon mnie mocno znudził i nie obejrzałem do końca. Polskie seriale to Czterej Pancerni i również Tancerze ;). A serial od którego trzymać z daleka powinno się to chyba M jak Miłość :P

Zapomniałem o The Dudesons (Koleszkowcy) i Zwariowany Świat Malcolma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PACYFIK Polecam gorąco, szczególnie tym którym podobała się Kompania Braci. Właśnie skończyłem oglądać i jestem pod wrażeniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się nie podobało jak bardzo Dexterowi się upiekło. Zaczyna mi to przypominać powoli Prison Break. Mam nadzieje, że twórcy nie spieprzą tak świetnego serialu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PACYFIK Polecam gorąco, szczególnie tym którym podobała się Kompania Braci. Właśnie skończyłem oglądać i jestem pod wrażeniem.

Również polecam! Pacyfik lepszy od Kompani Braci wg. mnie. Kompania Braci ma niezłe efekty, ale czemu się dziwić jak to jeden z najdroższych seriali na świecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wczoraj trafiłem na dwa odcinki Mody na Sukces. Dla mnie to jest fenomen że po 5 latach aktorzy wyglądają tak samo (tylko Rigde troche zsiwiał) I że Rick (Syn Brooke) ma romans ż Taylor (matką jego dziewczyny) a jakiś starszy pan żeni się z siostrą swojej ex. ;) A tak serio to ja lubie obejrzeć Dwóch i Pół.

Edytowane przez riders62

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście Big Bang Theory, ale również i Californication, House. Ile bym dał żeby obejrzeć jeszcze raz w TV Kung Fu The Legends Continues. Leciało kiedyś na Polsacie i od tego czasu nigdzie indziej w polskiej TV.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozdano Złote Glody w kategoriach serialowych, najciekawsze pozycje dla mnie to:

1. Dexter - 2 miejsce w kategorii serial dramatyczny (liczyłem na pierwsze choć ostatnio podobno "Boardwalk Empire" bije wszystko).

2. The Big Bang Theory - 2 miejsce w kategorii serial komediowy (Jim Parsons wygrał nagrodę za najlepszego aktora serialu komediowego - należało się).

3. Pacyfic - 2 miejsce w kategorii mini seria (jak dla mnie powinno być pierwsze).

Ĺšródło: Click

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Walka o Tron (Game of Thrones) - polecam ten serial wszystkim którzy lubią klimat fantasy oraz średniowiecze. Serial można oglądać na kanale HBO. Na duży plus można zaliczyć ciekawie ułożone intrygi. Zdjęcia również na wysokim poziomie. Nie dziwi mnie ocena na portalu imbd.com - 9,5/10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poza serialami komediowymi których nie oglądam, widziałem sporo seriali , takie mam uroki pracy :) Kilka które według mnie są warte polecenia wymienił już Danteze, więc wymienię kilka innych do których kolejnych odcinków zabieram się z dużym zainteresowaniem:

Spartakus - walki gladiatorów, i wszystko co je otacza w dość krwistym wydaniu

Boardwalk empire - Ameryka lat 30 ,prohibicja, korupcja, zabójstwa

Suits - O prawnikach korporacyjnych, jednym z nich przez przypadek zostaje bystry młody cwaniaczek

White Collar - wydział specjalny do spraw fałszerstw FBI ,z fałszerzem w swoich szeregach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmmmm obecnie mam takie 3 ulubione:D

1.Teoria wiekiego podrywu

2. Jak poznałem wasza matke

3. dwóch i poł..chociaz ostatnio wiadomo czemu juz nie lubie go tak bardzo:D

do tego trzeba dołozyc seriale jak;zmiennicy,aternatywy 4 itd:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja top lista:

1.Knight Rider - magia lat '80, wszechobecny kicz; prosta, lecz wciągająca fabuła jak na owe czasy, Pontiac Trans Am - wszystko to składa się na wyjątkowy serial. Jednym słowem coś niepowtarzalnego

2. Dexter - za wszystko, bardzo wciąga, świetna fabuła

3. Big Bang Theory - tak genialnie podanego humoru nie ma nigdzie

4. Boardwalk Empire - klimat lat '20 XXw, który uwielbiam robi swoje, świetna gra aktorska i kostiumy

5. Flashforward - gdy tylko usłyszałem o tym serialu jego fabuła oraz pomysł powalił mnie na kolana! Do tego doszedł oryginalny, tajemniczy scenariusz.. Takich seriali się nie zapomina.

6. Walking Dead - ciekawie wykonany serial, warto obejrzeć

Edytowane przez Don Tasso

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie wciągnął bez reszty serial Breaking Bad... totalnie polecam! Mimo braku czasu udało mi się obejrzeć dwa sezony w zaledwie trzy dni, tak wciąga. Ocena IMDb 9.4 (http://www.imdb.com/title/tt0903747/), ja z czystym sumieniem daję 9. Aktualnie są cztery sezony, w przyszłym roku będzie piąty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś wymieniał The Walking Dead, aktualnie jest drugi sezon, ciekawy serial.. jednak akcja rozgrywa się bardzo wolno, może przynudzać ale dla osób które uwielbiają klimaty zombi/apokaliptyczne na pewno się spodoba. Oprócz tego oglądam także Terra Nova - nowy serial Spielberga, ciekawy klimat i fabuła jak dla mnie, do tego także The Chicago Code. Wszystkie 3 ww. seriale można oglądać na kanale Fox HD.

Z wartych uwagi, Person of Inerest - dobra akcja, ciekawe zagadki, dobra gra aktorska, znakomicie aktorzy przewijający się co odcinek (jeden z głównych bohaterów gra Emeroson :)) http://www.filmweb.p...lni-2011-618075

Zapomniał bym jeszcze o najważniejszym. The Event - zdarzenia, jeden z lepszych seriale jakie oglądałem ostatnio. Szkoda, że produkcja została zawieszona po bodaj pierwszym sezonie. Bardzo zagadkowy, nie wiadomo do końca o co chodzi, znakomita gra aktorska. http://www.filmweb.p...nie-2010-556415

Edytowane przez ChemicalRider

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi