Forza Horizon 4 problem z otworzeniem gry
1 1

7 posts in this topic

Witam, 

Posiadam laptop Lenovo Ideapad 500-15ISK Procesor Intel core i7 karta graficzna AMD Radeon r7 m360 i Intel graphics.

Gdy pobrałem wersję demonstracyjną gry, po uruchomieniu wyświetla się błąd "Tą karta graficzna jest niekompatybilna (Błąd FH202)".

Oglądałem filmiki na YouTube jak ktoś grał na tej karcie i miał 60fps'ów może dlatego że była to pełna wersja gry?

Wie ktoś może czego to może być przyczyną? 

Jest szansa że pomoże reinstall?

Z góry dziękuję za każdą próbę pomocy!

Edited by Stas Labedz

Kurde gdzie nie patrzę to ta grafa robi max 30 fps na very low także tego... Sam widzisz, że nawet gra Ci komunikuje, że twoje GPU jest niekompatybilne z tą grą. Rozwiązanie? Komputer spełniający wymagania sprzętowe FH4. 

Spróbuj może zaktualizować sterowniki gpu i być może to ruszy.

Ten gościu gra na tej samej karcie co mam ja i ma min48 FPS a maks 61 także tego...

W 5min 13s. Gra w forze

Edited by Stas Labedz

Proszę Pana, Radeon R7 360 to zdecydowanie nie to samo co R7 M360 także tego... Filmik jest zrobiony na PC więc dochodzi do tego jeszcze normalny procesor, a nie niskonapięciowy, który przy pierwszym mniejszym stresie będzie obniżał traktowanie.  Na dodatek zapewne masz 8 GB ramu, a w testowej maszynie jest 16 GB.

Ale błąd FH202 oznacza niekompatybilną kartę pamięci a nie procesor a poniżej wstawiam filmik jak ktoś gra na karcie graficznej AMD Radeon r7 M360 I to na m! Może już nie 60 FPS ale 30 by mi w zupełności wystarczało

2:30- Forza Horizon 4

Ale rozumiem mam niekompatybilny sprzęt, więc dziękuję za starania. Muszę kupić lepszy komputer.