Crash logo podczas włączania
0

10 posts in this topic

Cześć wam, nie wiem czy to odpowiednia grupa żeby o to pytać ale mam pewien crash podczas grania. Ogólnie pobrałem gierkę drugi raz i w końcu się uruchomiła, po czym wyszedłem z domu, wróciłem i co i się przestała uruchamiać, pokazuje się to duże logo na środku i po około minucie znika. W podglądzie zdarzeń mam coś tam napisane „SUNRISE base game” jeśli wiecie o co chodzi prosiłbym bardzo o pomoc! 
Dodam ze komputer spełnia wymagania bo gra ten JEDEN raz się uruchomiła. 
Pozdrawiam

Cześć

To gra raz się uruchomiła nie znaczy, że spełnia wymagania.  Może tu znajdziesz rozwiązanie https://support.forzamotorsport.net/hc/pl/articles/360007593074-Moja-gra-się-zawiesza-lub-nie-uruchamia-się-wcale-na-moim-komputerze

Ewentualnie spróbuj ściągnąć dedykowane sterowniki grafiki pod forze, Nvidia na pewno takie ma, nie wiem jak AMD.

Męczę się z tym już z dobre 2 tygodnie wiec prosiłbym o pomoc, plik z Explorerem tez nie działa, czysty rozruch nie działa, resetowanie aplikacji tez nie działa, sterowniki, Windows aktualne 

Na starym sprzęcie pomogły mi dedykowane dla FM7 sterowniki grafiki, tylko że ja mam Nvidie.

Wklej może cały raport z podglądu zdarzeń, samo „SUNRISE base game  nie wiele mówi, a może mieć nie wiele wspólnego z problemem.

W podglądzie zdarzeń mam coś takiego: 

Odrazu dodam specyfikcaje PC:

AMD Radeon Hd 7800 series (2GB)

Procesor: AMD_FX(tm)-8320_Eight-Core_Processor

blad 2 fh4.png

bład 1 fh4.png

spec.png

Edited by pachuxd

To jakim cudem Forza sie uruchomiła za 1 razem i chodziła na stałych 60 klatkach ? A teraz się nie chce uruchomic?