Wyścig 3 - Indianapolis - Wyniki i dyskusja
1 1

3 posts in this topic

Wyścig można powiedzieć że udany jak na taką mała ilość treningu. Start z 6 miejsca, na pierwszych kółkach popełniłem błąd i zarzuciła mi tyłem i zanim się z tego wyplątałem to już bylem chyba na 9 pozycji.  Goniłem Hejkuma i Marcina byli w zasięgu ale nie popełnili żadnego błędu i nie dali się wyprzedzić. Po powrocie z pitu na tor dystans zwiększył się między nami do 600m i wtedy to już wiedziałem że ich nie dogonie bo mieliśmy bardzo podobne tempo a różnica była zbyt duża. Ale na moje szczęście Hejkum miał jakąś nie miłą przygode i wyprzedziłem go kiedy powracał do wyścigu i finalnie skończyłem na 7p.

Ciekawy wyścig :)

Ale poważnie to nawet się nie spodziewałem, że tak fajnie się jeździ amerykańskie owale. Żałuję, że nie jechałem poprzedniego. Generalnie świetny pomysł na ligę, brawo za wybór torów i auta!

Sorrki za zamieszanie podczas dublowania ale się wystraszyłem i wydarzyła się grande dekoncentracja.

Sam też zostałem nieładnie puknięty chyba na 2 czy 3 kółku ale potraktuję tą ligę wyłącznie jako dobrą zabawę....zwłaszcza, że i tak zazwyczaj jestem jako przeszkadzacz na końcu stawki.

Dzięki

W moim przypadku ruszanie z miejsca okazało się po raz kolejny (na daytonie i cota również) za trudne i już od samego startu jechałem z wadliwą skrzynią biegów, która mocno dawała się we znaki i utrudniała płynne poruszanie się. Na szczęście jakoś dowlekłem się w słabym tempie do pit stopu i ukończyłem wyścig na 5 miejscu. Do Danteze miałem średnio 500-600 m, raz nieco podganiając go, a raz trącąc nadrobiony dystans. Brak ogrania daje się we znaki, ponieważ popełniłem kilka prostych błędów, które urwały mi cenne sekundy. Ale to i tak był jak do tej pory najfajniejszy wyścig w tej lidze w moim wykonaniu, chociaż czasy jakie kręciłem podczas samego wyścigu były wolniejsze niż w czasie kwalifikacji i dużo wolniejsze gdy trenowaliśmy z marcineko92 :)Mimo to, było bardzo pozytywnie. Widzimy się na Road America !

Edited by McMichael