Nagroda Fair Play - głosowanie
1 1

16 posts in this topic

Nagrodę Fair Play otrzymają trzej kierowcy, którzy wykazali się szczególnym poszanowaniem dla zasad panujących na torze, oraz wyróżnili się swoimi czynami na tle innych. 

Dwóch kierowców wybiorą uczestnicy PMC, trzeciego wytypuje loża sędziowska w składzie: @Danteze, @osa5469, @risto, @SkrzypekMatt, @Shamil_87, @Adam Piecuch, @FTP Goliath. Wymienieni sędziowie nie mogą głosować w tym temacie, ich zadaniem jest jedynie przeprowadzić wewnętrzne głosowanie. 

Zasady głosowania:

1. Nie można oddawać głosów na siebie.
  2. Można głosować na kierowców z loży sędziowskiej.
  3. Każdy kierowca typuje dwie osoby.
  4. Forma głosowania: 1. nick, 2. nick.
  5. Pod wytypowanymi kierowcami należy podać uzasadnienie.
  6. Kierowca wytypowany na pierwszej pozycji "1." otrzymuje 2 punkty, natomiast kierowcy na pozycji "2." przyznany zostanie 1 punkt.
  7. Pod koniec głosowania punkty zostaną zsumowane.
  8. Kierowca z największą liczba punktów otrzyma koszulkę Asseto Corsa oraz czapeczkę Carrera. Kierowca z drugą największą ilością punktów zgarnie koszulkę Asseto Corsa.
  9. W pierwszym poście będą aktualizowane nieoficjalne wstępne wyniki głosowania.
  10. Głosujemy do 14.06.2019.
  11. Można głosować tylko na kierowców PMC Season 4 - TCR.
  12. W szczególnych wypadkach można wnieść prośbę o zmianę głosu podając przyczynę.
  13. Głosowanie jest jawne.
  14. W tym wątku tylko głosujemy, wszystkie inne posty zostaną przeniesione do innego tematu.
  15. Dla kierowców, którzy ukończyli 11 wyścigów, głosowanie jest obowiązkowe. 

Wstępne wyniki głosowania:

1. surdolsky - 6 pkt
  2. Hejkumkejkum - 5 pkt
  3. FTP Danteze - 5 pkt
  4. FTP Grubson - 4 pkt
  5. FTP Goliath - 4 pkt
  6. Lord Milosz36 - 3 pkt
  7. JacekK1986 - 2 pkt
  8. JAROBOSS - 2 pkt
  9. Shamball - 2 pkt
  10. FTP Hornet - 1 pkt

Osoby z obowiązkiem głosowania:

FTP Kuba
FTP Damoto
JacekK1986
FTP Grubson
FastFabio
ARTURO V10
damian0902stal
FTP Arpeggiator
Hejkumkejkum
Lord Milosz36
JAROBOSS
SniperWariors0
surdolsky
Mike Ethanol 88

1.FTP Goliath - Całokształt turnieju, zabawa zgodna z liniami toru i fair Play Racingu

2.FTP Danteze - Również podobnie 

Edited by ArpeggiatorPL

1. Surdolsky

Nie raz Pawłowi wleciałem w tył auta a on nigdy nie złożył wniosku o ukaranie mnie:)

Raz w wyścigu jak go próbowałem wyprzedzić to nawet nie starał mi się to jakoś utudnic  wręcz przeciwnie zrobił mi miejsce;)

2. ...

1. Surdolsky 

Dużo sytuacji w których odpuszał I robił innym miejsca z nie korzyścią dla niego. 

2. Hejkumkejkum 

Miałem przyjemność ścigać się z kolegą hejkumem, kilkukrotnie się atakawalismy, ale bez szczególnej agresji i wszystko w dobrym smaku.  Czasami miałem go z przodu czasami z tyłu, aczkolwiek wszystko odbywało się czysto. 

Wyróżnienie: SteelyZetinho

Bardzo ładne zachowanie fair na suzuce , Gdzie delikatnie mnie puknął i wyleciałem połowy autem z toru. Mógł wykorzystać sytuację i wyprzedzić. Zwolnił zaczekał aż wrócę na tor i nie wyprzedził mnie.

Edited by Lord Milosz36

54 minuty temu, Lord Milosz36 napisał:

1. Surdolsky 

Dużo sytuacji w których odpuszał I robił innym miejsca z nie korzyścią dla niego. 

2. SteelyZetinho

Bardzo ładne zachowanie fair na suzuce , Gdzie delikatnie mnie puknął i wyleciałem połowy autem z toru. Mógł wykorzystać sytuację i wyprzedzić. Zwolnił zaczekał aż wrócę na tor i nie wyprzedził mnie.

Zet nie jest zapisany do PMC więc nie mogę mu przyznać punktu. Ale zapewne będzie zadowolony z nominacji :)

Możesz wybrać inną osobę, która otrzyma jeden punkt.

1. Lord Milosz36

Bo mam takie same odczucia w stosunku do niego jak on do mnie. Przemierzyliśmy z duchem fair play kawał drogi. ☺️

2. Surdolski 

Dużo go widziałem na torze a nie mam się do czego przyczepić.

Moje głosy przyznaję 1. @JAROBOSS 2. @Lord Milosz36 za wsparcie zespołowe w całym sezonie, zarówno podczas wyścigów jak i podczas treningów. 

Ciężko mi oceniać sytuacje z wyścigów jako że gdzieś tam w samotności z reguły jechałem ale pozdrawiam @Sebu00 i @MikeEthanol88 - moich bezpośrednich rywali z tabeli... zdarzyło się też na torze rywalizować....dzięki

A mój głos idzie dla Grubsona. Trzeba naprawdę być spoko gościem, by robić dobre setupy dla wszystkich, a nie tylko dla siebie. A poza tym to spoko koleś. A drugi dla Shambala, który bardzo mi pomógł z kierownicą.

I specjalne pozdrowienia dla @surdolsky