Ustawienia, nauka driftu
0

6 posts in this topic

Witam wszystkich!

Bardzo chciałbym się dowiedzieć, posłuchać rad na temat driftingu w FH4. Posiadam obecnie kierownicę Logitecha G29 i kompletnie nie wychodzi mi to driftowanie. Cały czas tylko obraca mi auto i próbując już różnych sposobów za każdym razem mam to samo. Auto oczywiście zrobione pod drift prawidłowo ponieważ jak próbowałem na klawiaturze to auto praktycznie cały czas driftowało w bardzo łatwy do nauczenia sposób. Nie wiem czy może mam źle skonfigurowaną kierownicę pod drift ? Na filmiku poniżej widzę że kierujący na swojej kierownicy nie ma praktycznie żadnej siły i oporów i obkręca tą obręcz jak chcę. U mnie moja kierownica chodzi trochę ciężej i nie mam możliwości żeby tak szybko nią obracać.

https://www.youtube.com/watch?v=RHFxwUONv9U

cześć

Najprawdopodobniej musisz zmienić ustawienia Force Feedbacku na niskie bo inaczej nie będzie można odbijać kierownicą jak na filmie. Ustawienie samochodu do driftu na klawiaturze nie znaczy, że na kierownicy musi to wychodzić. Przede wszystkim wyłącz wszystkie asysty typu TCS, STM, ABS itd. i najważniejsze. Trenuj, trenuj i trenuj

Dziękuję za odpowiedzi ! 

Jeszcze raz przesyłam link, może tym razem zadziała https://www.youtube.com/watch?v=RHFxwUONv9U

Jeśli chodzi o moje ustawienia to od początku gry wszystkie systemy wspomagania wyłączyłem, jedynie sterowania nie ustawiałem na symulacyjne, a na normalne.  W sterowniku kierownicy kąt obrotu mam ustawiony na 540 stopni.

A poniżej moje ustawienia z gry.  Co o tym myślicie ? 

ustawienia.jpg

ustawienia 2.jpg