Race 5: Mugello (15.04)
0

5 posts in this topic

Chyba najlepsze dla mnie zawody w tym sezonie, pomimo, że 2x 10 miejsce nie było zadowalające :) Oba wyścigi stały pod znakiem walki z @FastFabio i @damian0902stal za co bardzo dziękuję! W każdym wyścigu popełniałem błędy które kosztowały mnie kolejne pozycje, ale na szczęście za każdym razem było z kim walczyć. Ani jednego okrążenia nie przejechałem sam. O takie wyścigi "nicnierobiłem" :)

Przepraszam @Danteze ze ten incydent w 2 wyścigu, mogłem zrobić więcej aby uniknąć tego, ale w ferworze walki wydawało mi się ze nie mam miejsca juz, a powtórka mówi, że było miejsce aby zjechać trochę mocniej w lewo. Inna sprawa w tej grze te dziwne sklejanie się aut, że jak już złączy to nie da się nic zrobić.

2 super wyścigi. W pierwszym praktycznie przez cały wyścig uciekałem przed @JAROBOSS, który mnie strasznie nękał :) Był szybszy i nie mogłem mu odjechać, ale wyprzedzić też się nie dałem. Jakoś w połowie do naszej walki dołączył @Marcin Odoliński który jechał jeszcze szybciej. Przedarł się przed Jarobossa i utknął za mną, ale ten to dopiero naciskał. W lusterku go widziałem z każdej strony, aż w końcu wyleciał w piach... i nie wiem jak on to zrobił ale za chwilę znów siedział mi na plecach i tym razem przedarł się przede mnie na przedostatnim kółku. Dojechałem na 7 pozycji.

W drugim wyścigu zacząłem nieźle, bo wskoczyłem na 2 pozycje za @JAROBOSSi starałem się jak najdłużej utrzymać przed @Paweł Iwanicki, ale tego to trzeba do lobby 1 wrzucić bo u nas się marnuje :P zrobił mnie jak chciał i poleciał po złoto. Jarobossa nie dogoniłem, za to znów mnie @Marcin Odoliński kąsał, lecz tym razem się nie dałem i bym dowiózł 3 miejsce gdyby nie disconnect na ostatnim okrążeniu.

Edited by Jablonson
  • Like 1
  • Thanks 1

10 godzin temu, Imperator360 napisał:

Przepraszam @Danteze ze ten incydent w 2 wyścigu, mogłem zrobić więcej aby uniknąć tego, ale w ferworze walki wydawało mi się ze nie mam miejsca juz, a powtórka mówi, że było miejsce aby zjechać trochę mocniej w lewo. Inna sprawa w tej grze te dziwne sklejanie się aut, że jak już złączy to nie da się nic zrobić.

Po przeanalizowaniu powtórki nie mam żalu za ten incydent. Starałem się jechać własnym torem i w momencie gdy zjeżdżałem z tarki aby ustawić się do kolejnego zakrętu nastąpił kontakt. Nie było tu celowości ani z mojej ani z twojej strony. Odbieram to jako incydent.

A co do wyścigu to świetna walka, praktycznie od początku do końca skupienie i jazda na centymetry. Podczas jednej z walk po kontakcie ze mną wypadł z toru @grubson. Nie było to celowe, walczyłem o pozycje i wyszło jak wyszło. Z drugiej strony nie będę odpuszczał jeśli widzę miejsce, ale zapewne to zrozumiesz bo przyjmujesz tą samą zasadę. Widzę tu trochę analogii z incydentem z @Imperator360. Lekki kontakt i skutki tragiczne.