Hockenheim
0

2 posts in this topic

Tutaj możecie zgłaszać incydenty / Here you can report incidents

Forma zg łoszeń / Form of applications

Poszkodowany / Victim:

Sprawca / Perp:

Okrążenie / Lap:

Opis incydentu / Incident description:

Poszkodowany / Victim:  Shamball #92

Sprawca / Perp: Marcineko92 #88

Okrążenie / Lap: chyba 4 i 10 ale pewny nie jestem, zapomnialem sobie zapisac

Opis incydentu / Incident description: Ten sam zakret, ten sam sprawca, dwa razy. Dwukrotnie popelnilem blad na wejsciu do zakretu. Pierwszy raz przycialem zakret zbyt wczesnie w niego wszedlem jednak skonczylo sie to polowa auta na piachu, stracilem kupe miejsc i czasu przez to. Patrzac w lusterko i uwazajac wyjechalem na tor trzymajac wewnetrzna linie do zakretu, kazdy mnie wyprzedzil po zewnetrznej, nikogo nie blokowalem, jednak Torpedo wjechalem we mnie po wewnetrznej jadac polowa auta poza torem :P.  Stracilem chyba 400 m do pozycji 17 bedac na 18 miejscu po tej sytuacji. Drugi incydent, podobnie, za szeroko na zakrecie, jechalem dosc blisko za Jackiem i zle wszedlem w zakret, moja wina :) stracilem znow kupe czasu, bezpiecznie wrocilem na tor, pamietajac ostatnia sytuacje z Marcinkiem chcialem mu zostawic miejsce, w ostatnie chwili zauwazylem ze znow chce jechac wewnetrzna, zostawilem mu miejsce jednak stalo sie to co widac.... Znow spadek na ostatnia pozycje i strata ogromna. Fakt, gdyby nie moje bledy nie bylo by tych sytuacji albo bylyby inne jednak popelniac owe bledy staralem sie zachowac najwieksza ostroznosc wracajac na tor itd. Wyscig a co gorsza czas jaki poswiecilem na niego zostal zmarnowany :( 

• Sad 1