Informacje ogólne
0

1 post in this topic

Kwalifikacje będą organizowane w sesjach stałych: piątek, sobota, niedziela i poniedziałek o 21:00. Dokładne godziny sesji poza poniedziałkową zostaną podane najpóźniej we wtorki. Dodatkowo jeśli komuś te godziny nie będą pasowały to może uzgodnić inny termin, byle pasował on sędziom. W praktyce umawiać się będzie można poza terminami stałymi od poniedziałku po wyścigu do poniedziałku w dzień kolejnego wyścigu najpóźniej na 20:45. Termin indywidualny musi być zaakceptowany przez sędziego dlatego najlepiej go zgłosić jak najwcześniej.

Przykład terminów stałych:

Piątek - 21:00
Sobota - 21:00
Niedziela - 21:00
Poniedziałek - 21:00 (przed wyścigiem w formie rygorystycznej)

Na forum będzie specjalny temat do umawiania się na inne terminy niż stałe.

Czym jest forma rygorystyczna: ograniczone restarty (jeśli kogoś rozłączy przed tym jak pierwszy kierowca ukończy pierwsze okrążenie to dopuszczamy restart), start sesji punkt 21:00, nie czekamy na spóźnialskich, natomiast jeśli kogoś rozłączy podczas przeładowywania lobby to czekamy jednorazowo max 2 minuty na ponowne jego połączenie.

Zasady kwalifikacji poza ostatnią sesją tuż przed wyścigiem będą obowiązywały takie jak do tej pory. Przy czym, jeśli kogoś rozłączy przed ukończeniem drugiego okrążenia to ma prawo powtórzyć kwalifikacje. Do kwalifikacji można przystąpić tylko raz! Macie natomiast możliwość wybrania w której sesji kwalifikacyjnej wystąpicie.

Prosimy wszystkich kierowców o wybieranie terminów wcześniejszych, tak aby na kwalifikacjach zaraz przed wyścigiem były tylko osoby które nie mogły stawić się wcześniej. To zdecydowanie przyspieszy organizowanie wyścigów.

Na forum oraz grupie fb będzie stworzony post w live timingiem aby było wiadomo jakie kto uzyskał czasy i kto jeszcze czasu nie zrobił.

Jeśli kwalifikacje o 21:00 w dniu wyścigu nie będą potrzebne to wyścig rusza o 21:00

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
0

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.