Race 3: Nurburgring GP (25.03)
1 1

6 posts in this topic

Pierwszy wyścig start z 6 miejsca i do samego końca z PMC Osa i Shamball jechaliśmy w szeregu. finalnie udało się awansować na 4 miejsce głównie dzięki dekoncentracji Shamballa :) i wyprzedzeniu na przedostatnim zakręcie.  Drugi wyścig poszedł już gorzej bo walczyłem z uszkodzeniem skrzyni 12% ale starałem się walczyć  na tyle ile mogłem - finalnie 6 miejsce.  Jak dla mnie świetnie sprawdziła się asysta kolizji bo było trochę kontaktowej walki ale nie była ona przez to mocno inwazyjna...Dzięki

Kwalifikacje

Czas 01.16.48` pozwolił mi uzyskanie 14 miejsca na starcie w pierwszym lobby. Była szansa na lepszy czas jednakże ścięcie szykany na 3 kółku w ostatnim sektorze pozbawiło mnie szansy przejechania czystego okrążenia.

Wyścig 1.

3,,,2,,,,1, start pierwszy zakręt o dziwo obyło się bez dymu. Każdy jechał równo nikt się nigdzie nie pchał. Przez większość wyścigu miałem fajną walkę z kolega o nicku Rafael79pl i wszystko było by fajnie gdyby nie disconnect damian0902pl ,który spowodował to że kolegi już nie było w lobby a jego auto nadal jechał. Dostałem wtedy strzała w tył auta na przed ostatnim kółku i skończyłem ostatni. Pomyślałem, że nie ma tego co by na dobre nie wyszło pierwszy wyścig będę zaczynał z pierwszej pozycji. 

Wyścig 2.

No i tutaj się zaczęło :). Start z pierwszej pozycji pozwolił mi na to żeby od początku zacząć uciekać podczas gdy reszta stawki będzie staczała bój. po 4 kółkach miałem przewagę 200 m nad drugim zawodnikiem . Dobra passa trwała do 7 kółka kiedy zobaczyłem że kuba zaczyna mnie doganiać. Na jednym z nawrót popełniłem błąd  zbyt wcześniej zacząłem hamowanie  przez co spadłem 2 pozycje w dół oraz to broniąc 3 miejsca za późno zacząłem zamykać okno Imperatorowi360 przez co doszło do kontaktu mnie obróciło i niestety wyścig skończyłem na 17 pozycji.

Podsumowanie

Mimo kwalifikacji i pierwszego wyścigu w deszczy to była moja najbardziej udana runda. Fajna walka. Dzięki za dobre słowa reszty zawodników podczas drugiego wyścigu. :) Pozdrawiam i do zobaczenia na Hockenheim. 

Edited by Marcin Odoliński

Świetna runda, zgadza się! Chociaż wyścig w deszczu średnio mi wyszedł, to jestem pełen podziwu zachowania pozostałych zawodników - spokój i opanowanie do samego końca. Za to dzięki karom nałożonym na większość wyścigantów, drugi etap jechałem z 1 miejsca. Piękne chwile, choć krótkie, a pełne adrenaliny i podniecenia, na długo pozostaną w pamięci. Nadszedł w końcu czas, aby pogodzić się ze swoimi umiejętnościami i sprawdzić jak to jest też i w połowie stawki. Dodatkowo, mała zamotka spowodowana chęcią współpracy zespołowej zesłała mnie na 8 lokatę. Chyba za dużo F1 się naoglądałem. Tak czy siak, myślę, że są postępy a moja strata do najlepszych maleje. Co za tym idzie, zapowiadam coraz większą walkę o pozycję - już tak łatwo nie zamierzam oddawać. Mam nadzieję, że tym razem nie ścinałem za bardzo i nie narobiłem komuś bigosu. Dzięki za fajny wyścig!

P.S. Jeżeli posiadacie ciekawe materiały szkoleniowe o zachowaniu na torze, to poproszę.

• Upvote 2