Race 3: Nurburgring GP (25.03)
1 1

6 posts in this topic

Pierwszy wyścig start z 6 miejsca i do samego końca z PMC Osa i Shamball jechaliśmy w szeregu. finalnie udało się awansować na 4 miejsce głównie dzięki dekoncentracji Shamballa :) i wyprzedzeniu na przedostatnim zakręcie.  Drugi wyścig poszedł już gorzej bo walczyłem z uszkodzeniem skrzyni 12% ale starałem się walczyć  na tyle ile mogłem - finalnie 6 miejsce.  Jak dla mnie świetnie sprawdziła się asysta kolizji bo było trochę kontaktowej walki ale nie była ona przez to mocno inwazyjna...Dzięki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kwalifikacje

Czas 01.16.48` pozwolił mi uzyskanie 14 miejsca na starcie w pierwszym lobby. Była szansa na lepszy czas jednakże ścięcie szykany na 3 kółku w ostatnim sektorze pozbawiło mnie szansy przejechania czystego okrążenia.

Wyścig 1.

3,,,2,,,,1, start pierwszy zakręt o dziwo obyło się bez dymu. Każdy jechał równo nikt się nigdzie nie pchał. Przez większość wyścigu miałem fajną walkę z kolega o nicku Rafael79pl i wszystko było by fajnie gdyby nie disconnect damian0902pl ,który spowodował to że kolegi już nie było w lobby a jego auto nadal jechał. Dostałem wtedy strzała w tył auta na przed ostatnim kółku i skończyłem ostatni. Pomyślałem, że nie ma tego co by na dobre nie wyszło pierwszy wyścig będę zaczynał z pierwszej pozycji. 

 

Wyścig 2.

 

No i tutaj się zaczęło :). Start z pierwszej pozycji pozwolił mi na to żeby od początku zacząć uciekać podczas gdy reszta stawki będzie staczała bój. po 4 kółkach miałem przewagę 200 m nad drugim zawodnikiem . Dobra passa trwała do 7 kółka kiedy zobaczyłem że kuba zaczyna mnie doganiać. Na jednym z nawrót popełniłem błąd  zbyt wcześniej zacząłem hamowanie  przez co spadłem 2 pozycje w dół oraz to broniąc 3 miejsca za późno zacząłem zamykać okno Imperatorowi360 przez co doszło do kontaktu mnie obróciło i niestety wyścig skończyłem na 17 pozycji.

Podsumowanie

Mimo kwalifikacji i pierwszego wyścigu w deszczy to była moja najbardziej udana runda. Fajna walka. Dzięki za dobre słowa reszty zawodników podczas drugiego wyścigu. :) Pozdrawiam i do zobaczenia na Hockenheim. 

Edited by Marcin Odoliński

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetna runda, zgadza się! Chociaż wyścig w deszczu średnio mi wyszedł, to jestem pełen podziwu zachowania pozostałych zawodników - spokój i opanowanie do samego końca. Za to dzięki karom nałożonym na większość wyścigantów, drugi etap jechałem z 1 miejsca. Piękne chwile, choć krótkie, a pełne adrenaliny i podniecenia, na długo pozostaną w pamięci. Nadszedł w końcu czas, aby pogodzić się ze swoimi umiejętnościami i sprawdzić jak to jest też i w połowie stawki. Dodatkowo, mała zamotka spowodowana chęcią współpracy zespołowej zesłała mnie na 8 lokatę. Chyba za dużo F1 się naoglądałem. Tak czy siak, myślę, że są postępy a moja strata do najlepszych maleje. Co za tym idzie, zapowiadam coraz większą walkę o pozycję - już tak łatwo nie zamierzam oddawać. Mam nadzieję, że tym razem nie ścinałem za bardzo i nie narobiłem komuś bigosu. Dzięki za fajny wyścig!

P.S. Jeżeli posiadacie ciekawe materiały szkoleniowe o zachowaniu na torze, to poproszę.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
1 1

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.