Le Mans (Bugatti)
1 1

6 posts in this topic

Tutaj możecie zgłaszać incydenty / Here you can report incidents

Forma zgłoszeń / Form of applications

Poszkodowany / Victim:

Sprawca / Perp:

Okrążenie / Lap:

Opis incydentu / Incident description :

Bugatti - Lobby 2 wyścig 1:

Incydent #1

Poszkodowany: Shamil 87 #87

Sprawca: JAROBOSS #111

Okrążenie: 1

Opis: Na pierwszej szykanie JAROBOSS i Lord Milosz36 wracają na tor w taki sposób że z dużą siłą dochodzi do zderzeń z kolejnymi graczami a ja doznaję dużych uszkodzeń i spadam z P3 na koniec.

(0:00-1:05)

Incydent #2

Poszkodowany: Shamil 87 #87

Sprawca: Lord Milosz36 #66

Okrążenie: 1

Opis: Lord Milosz36 uderza w tył z dużą siłą podczas wchodzenia w ciasny zakręt powodując chaos i stratę kolejnych pozycji.

(1:06-1:20)

Edited by Shamil_87
Literówka

Poszkodowany: Lord Milosz36 (66)

Sprawca: Flowerus (00)

Okrążenie 6

Opis: Zaraz po ,,szybkiej" szykanie Gracz o nicku Flowerus, Atakuje mnie, dochodzi do kontaktu przy czym tracę panowanie nad autem. Tracę 3 pozycje.  Na tym odcinku widać że spokojnie miał miejsce i mógł atakować mnie od prawej bez dojścia do kontaktu, nie wspomnę już o jego delikatnych ruchach w lewo tuż przed zepchnięciem mnie . Czyli kolega dokładnie wiedział co robi. Jak widać na załączonym obrazku, hamował dopiero po kontakcie z moim autem.  

https://xboxdvr.com/gamer/lord-milosz36/video/71013378?fbclid=IwAR0ps5eZ9wkJ3KNS5yn1j4D6ysbmx3IkDS_dUZhPDkinxD4XkGpQQM5kG1E

Poszkodowany: Flowerus

Sprawca: Lord Milosz

Okrezazenie: 5

Opis: Gracz miloszek kolejny raz nie zwraca uwagi na pozostalych graczy, na jednej prostej 3 kontakty sprokurowane przez wczesniej wymienioną osobę, z czego ostatni konczy sie spadkiem z 1 na 4 miejsce. 

https://xboxdvr.com/gamer/flowerus/video/71052367

https://xboxdvr.com/gamer/flowerus/video/71052314

Dodatkowo chcialbym zglosic Milosza za akcje ktora miala miejsce na pierwszym zakrecie w lewo po starcie pierwszego wyscigu lobby 2, o akcji nie bede sie rozpisywał  - material video załączony przez Shamila;)

Poszkodowany / Victim: JAROBOSS

Sprawca / Perp: Mike Ethanol 88

Okrążenie / Lap:11

Opis incydentu / Incident description :

Przed zakrętem w lewo Ethanol prowadził, ja spróbowałem go wyprzedzić po wewnętrznej oczywiście nie odbyło sie bez walki drzwi w drzwi:D Udało mi sie wygrać ta walkę ale Mike nie mógł pogodzić sie z tą myślą i wysłał mnie do piaskownicy robić babki z piasku;(