Witam wszystkich i pytań kilka.
0

2 odpowiedzi w tym temacie

Przede wszystkim cieszę się, że znalazłem społeczność skupioną wokół Forzy.
Kilka słów o sobie: Mam 38 lat, uwielbiam ścigać się na wirtualnych torach, posiadam średniej klasy PC-ta jak i Xboxa One (FAT). Gamertaga na razie nie podaje. Użytkowałem do tej pory dwie kierownice ( DFGT i TMX ) ale z kilku powodów, które przedstawię innym razem> pozbyłem się obu i wybrałem grę na padzie. 
Jak to świeżak>  mam kilka pytań dotyczących zarówno kwestii technicznych, regulaminowych jak i samego funkcjonowania Waszego serwisu:
1. Na jakim kontrolerze ( kierownica czy pad ) można osiągnąć lepsze czasy w Forzie 7 biorąc pod uwagę dobre ogarnięcie obu?
2. Czy Wasz serwis aktualnie organizuje czy też będzie organizował w przyszłości jakieś turnieje/eventy/ligi w Forzie 7? No i jak z aktywnością społeczności/graczy w tym zakresie?
3. Czy w turniejach/ligach, które do tej pory organizowaliście nie było restrykcji dotyczących wyboru kontrolera (kierownica/pad)?
4. Na jakiej platformie odbywały się dotychczasowe turnieje/ligi> PC czy Xbox One?
Z góry dzięki za przeczytanie i ewentualne odpowiedzi na powyższe pytania.
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witamy :)

1. Zdecydowanie pad jest kontrolerem na którym uzyskuje się najlepsze czasy w FM7.

2. Tak, organizujemy ligi i inne tego typu eventy. W poniedziałek wystartowała liga Historic World Cup Sezon 3. Z uwagi na okres świąteczno-noworoczny zainteresowanie jest niezbyt duże, ale będzie lepiej :) Zwykle w ligach regularnie jeździ w każdym wyścigu 12-16 osób, ale bywa i więcej. Myślę, że niedługo po zakończeniu HWC wystartujemy z kolejną ligą i frekwencja będzie odpowiednia :)

3. Nigdy nie było takich restrykcji i nie planujemy póki co by to się zmieniło.

4. Zdecydowana większość graczy korzysta z XONE. Gra umożliwia rozgrywki pomiędzy oboma platformami i nie blokujemy nikomu możliwości grania na PC. Może niektórzy mnie zjadą za to co napiszę, ale jak masz możliwość grania na XONE to na nim graj. FM7 lubi stwarzać różne problemy w prywatnych lobby, a jak ktoś gra na PC to dochodzą do tego jeszcze kolejne problemy związane stricte z tą platformą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi