Tag klubu
1 1

8 odpowiedzi w tym temacie

Witam

Założyłem klub w FH4. Gdy dołączymy do konwoju lub gramy miedzy sobą widać tag podczas wyścigu (w prawym górnym rogu - lista garczy).

Jednak gdy są wyścigi rankingowe gramy bez taga. Wie ktoś czemu? Dziwi mnie bo inni posiadają tak klubu.

Założyłem nowy klub i to samo. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam dowiedziałem się od suportu, że TAG Clubu nie jest widoczny w grze rankingowej. Tylko TAG Drużyny.

Jak można utworzyć TAG drużyny/zespołu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wielkie dzięki. Jak ja tego nie zauważyłem. Trochę to bez sensu i nie mogę pojąć po co jest klub i drużyna.

To już bardziej klub powinien się dzielić na drużyny np Alpha, Bravo...

Abym posiadał TAG to muszę być w klubie i drużynie bo jeden wyświetla się w rankingowych a drugi w casualach czy swobodnej jeździe.

Interesuje mnie w rankingu więc klub usuwam.

Jeszcze raz dzięki. Szkoda, że polska społeczność w Forzy jest tak mało aktywna - czyżby ten portal upada? Po profilach poznaję, że nie jesteście Świeżakami - raczej Weteranami.

Ja dopiero przerzuciłem się na Forze - powrót do wyścigów po 10 letniej przerwie :) Błądziłem w e-sporcie w innej kategorii gier.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale to jest już wina twórców gry. W każdym zakątku naszej Ziemi znajdzie się przysłowiowy noob.  Pierwszy raz w życiu mam styczność z tytułem Forza i nadal nie wiem czemu w rankedach nie wprowadzili punktów karnych. Ba, nie wprowadzili oficjalnej punktacji, aby gracz mógł zobaczyć za co dostał punkty. Coś co jest oficjalne, przejrzyste jest dobre. Przykład, nie mogę awansować wyżej w lidze, gdyż nawet jak kończę wyścig w top 3 to reszta mojej drużyny gra piach. Czuję, że jestem źle dopasowany do ligi. Dodatkowo jak widzę jak jeżdżą po bandzie lub biją kogoś o bandę czy wypychają. Sukcesem wygrania jest szybki start, aby uciec przed peletonem. Peleton to chmara komarów obijających się o siebie, który wlecze się, a ty z nim. Dlatego uważam, że na rankerach start i przyspieszenie 10 to must have - przynajmniej w tej dolnej części ligi. Myślę, że wyżej jest większa kultura jazdy. Jednak nie mogę awansować :)

Twórcy powinni po każdym wyścigu pokazać oficjalne punkty. Nawet jak się przegra, ale byłeś wysoko na pozycjach końcowych to powinny być dodatkowe punkty. Również za kulturę jazdy, trzymanie toru jazdy, czy nie stwarzania kolizji. Jestem pewien, że w dużym stopniu poprawiłoby to rozgrywkę.

Gra nie posiada zawartych informacji/reklam aby jeździć czysto, a otrzymasz punkty dodatnie za styl. Powinny być wyświetlane takie hasła przy ładowaniu wyścigu/toru.

W niektórych grach jak Rainbow Six Siege - wiem bo grałem było coś takiego. Ta gra akurat jest w 100% grą zespołową. Namawiali aby pomagać drużynie itp itd.

Niestety FH4 ma tak masę błędów i braku odpowiednich rozwiązań... Jednak nie ma sobie równych pod względem zawartości i zabawy, którą daje. Nie można mieć wszystkiego. Nie wolno się zagłębiać w błędy tylko jako rozluźniony piwkiem czerpać zabawę i na tym aspekcie się skupić.

Teraz gry są tak złożone, że ciężko trafić na idealny tytuł bez błędów. Forza jest pod każdym pozytywnym i negatywnym aspektem w czołówce... fenomen, paradoks? :)

Szkoda, że nigdy mojego tekstu nie przeczytają odpowiedzialni od Forzy, może wzięliby sobie to do serca przy tworzeniu 5 części.

Myślę, że nie wzięliby.

Jak od 10dni nie chcą mi pomóc w crash'ach gry do pulpitu, wolą jednak wypuścić pierwszy dodatek i poinformować mnie automatem: Witaj yyaro, wystartował pierwszy dodatek, milej zabawy!

no miłej... :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No taka polityka niestety. Horizon ustawiony i tworzony jest od poczatku na casuali zeby fajnie sie driftowalo, skakalo ciezarowkami, robilo przegiete projekty typu bmw issetta z 600 konmi pod klapa bo to jest smieszne a jak smieszne to fun i amerykanskie dzieci sie ciesza i kupuja :p zabija to ducha wyscigow samochodowych i nawet nie kryja sie z tym. Jednak nikt nikogo nie zmusza do kupna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam The Crew 2 jednak jak zagrałem powiedziałem dość. Kumpel mnie namówił na FH4. Mówi: tam masz realizm, a nie ścigasz się jakimiś motorówkami. Niedługo w The Crew wprowadzą rowery :P

Model jazdy w Forzie jest o wiele lepszy, dobrze wyważony. Dobry balans między arcade, a symulacją. Jednak o błędach nie wiedziałem. Nie aż takich, o których dyskwalifikuje z gry jak crash czy długie wyszukanie rankeda.

Raczej nie widzę innych gier, gdzie można tuningować, malować, z otwartym światem i rankingami, z dużą bazą aut + dobrym modelem jazdy.

Zastanawiałem się nad Forzą Motorsport. Jednak pomyślałem, że jeszcze nie teraz czas na zamknięte tory. Może za 1-2 lata.

Najgorsze, że całego kompa zmieniłem, Windowsa tylko po to aby zagrać odpowiednio na wysokich detalach w Forze. Ech

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi