Race 8: Road Atlanta - Discussion after the race
0

11 posts in this topic

Great race for me, I did not expect so many gifts during the competition.

Sincere, I did not deserve the podium, there are pilots much stronger than me.

But in yesterday's Road Atlanta, they have made mistakes.

I caught the moment, turning steadily on about 1.24.5, nothing that, but apparently it was enough.

Starting normally, I was ninth and I was there practically, up to lap number 10, when after a wonderful fight with Goliath, I managed to get over it and put myself following Sir.

Quiet race up to round 20, where I saw Sir slip off the track and lose 300 meters. After him, I kept the same pace and I secured a fantastic third place!

Now, pause and wheels at Spa Francorchamps!

Goliath I'll wait for you!

Pierdolnijcie wy się w łeb za te dyskwalifikacje. W PTTC na pradze jak każdy się rozbijał i wracali do pitu, to nikt nie zareagował. Człowiek specjalnie stoi i czeka aż kazdy przejedzie aby bezpiecznie pojechać do pitu z uszkodzeniami w wyniku laga a nie wlasnego błędu, to będę jechał całe okrążenie, to równie dobrze mogę wyjść z wyścigu. W tym absurdalnym uzasadnieniu napisane, że macie nadzieje, że to się nie powtórzy. Otóż jesli znów przez laga wyląduje na bandach 5 metrów od alei serwisowej, to na pewno nie będe jechał całego okrażenia. tylko w przeciwienstwie do wloskich kolegów, poczekam i ostroznie to zrobie, aby nikomu nie zepsuć wyścigu. I jeszcze ten wasz śmieszny regulamin, dyskwalifikacje są przewidziane za grube spowodowanie kolizji, nieregulaminowy samochód a nie za zdarzenia na torze, które można uznać za niewłaściwe, ale nie niebezpieczne jesli ktoś czeka i uważa az wszyscy przejadą.

• Haha 1
  • Sad 2

11 godzin temu, Imperator360 napisał:

Pierdolnijcie wy się w łeb za te dyskwalifikacje. W PTTC na pradze jak każdy się rozbijał i wracali do pitu, to nikt nie zareagował. Człowiek specjalnie stoi i czeka aż kazdy przejedzie aby bezpiecznie pojechać do pitu z uszkodzeniami w wyniku laga a nie wlasnego błędu, to będę jechał całe okrążenie, to równie dobrze mogę wyjść z wyścigu. W tym absurdalnym uzasadnieniu napisane, że macie nadzieje, że to się nie powtórzy. Otóż jesli znów przez laga wyląduje na bandach 5 metrów od alei serwisowej, to na pewno nie będe jechał całego okrażenia. tylko w przeciwienstwie do wloskich kolegów, poczekam i ostroznie to zrobie, aby nikomu nie zepsuć wyścigu. I jeszcze ten wasz śmieszny regulamin, dyskwalifikacje są przewidziane za grube spowodowanie kolizji, nieregulaminowy samochód a nie za zdarzenia na torze, które można uznać za niewłaściwe, ale nie niebezpieczne jesli ktoś czeka i uważa az wszyscy przejadą.

Ja w tym samym miejscu miałem incydent z XEO PL, bo akurat wylądował w bandę i nie miałem tyle miejsca by go ominąć. Jechałem całe kółko z rozwalonym autem. 

Twój argument, że czekałeś aż wszyscy przejadą, jest chyba nie na miejscu. 

Pozdrawiam :)

Godzinę temu, Imperator360 napisał:

Nie na miejscu to było rozbicie się Twoje w wyniku własnego błędu we wspomnianym wyścigu w Pradze, opuszczenie go i nadanie sobie samemu pole positions w wyścigu numer 2.

Po którym sam sobie przyznałem DSQ oraz nie wróciłem do boksu jadąc pod prąd  ;)

On 11/15/2018 at 12:11 PM, Danilo Madia said:

Great race for me, I did not expect so many gifts during the competition.

Sincere, I did not deserve the podium, there are pilots much stronger than me.

But in yesterday's Road Atlanta, they have made mistakes.

I caught the moment, turning steadily on about 1.24.5, nothing that, but apparently it was enough.

Starting normally, I was ninth and I was there practically, up to lap number 10, when after a wonderful fight with Goliath, I managed to get over it and put myself following Sir.

Quiet race up to round 20, where I saw Sir slip off the track and lose 300 meters. After him, I kept the same pace and I secured a fantastic third place!

Now, pause and wheels at Spa Francorchamps!

Goliath I'll wait for you!

You deserved your final position.
Road Atlanta is a race where maybe being consistent is more important than being the fastest.
I have made a mistake and could not catch you in time, so...the podium is well deserved!

• Thanks 1

Dnia 16.11.2018 o 08:53, PMC Adi napisał:

Ja w tym samym miejscu miałem incydent z XEO PL, bo akurat wylądował w bandę i nie miałem tyle miejsca by go ominąć. Jechałem całe kółko z rozwalonym autem. 

Twój argument, że czekałeś aż wszyscy przejadą, jest chyba nie na miejscu. 

Pozdrawiam :)

Sorry, miałem bliskie spotkanie z oponami.... Też jechałem całe kółko rozwalonym autem. Pod prąd nie jeździmy. Jak się komuś nie podoba, zawsze może wyjść.

41 minut temu, Imperator360 napisał:

Co do uczenia innych przyzwoitości w wykonaniu lidera PMC

W iRacing za takie cos ban w wyscigu :)

Po trawie, opóźnienie hamowania tak aby się oprzeć o rywala i wtedy uda się złamać w zakret. Piekna jazda, piekny poziom.

Nie wiem co masz do mnie Imperator. Ale obrazić się na cały świat i nie pokazać się na wyścigu, pokazuje Twoją klasę :)

Poza tym wyciągając jeden manewr z całej walki jest żałosne.

Ja już nie będę dyskutować, bo szkoda moich nerwów na takich pajaców jak Ty :D

W weekend mam ważniejsze zawody i nie mam czasu na dyskusję z Tobą :)

Powodzenia w przyszłości i obyś stał się bardziej konkurencyjny, bo coś Ci jeszcze do tego brakuje ;)

Pozdro 

Jest tego więcej, ale nie będę zaśmiecał tym youtuba, bo szkoda patrzeć na to.

Argument konkurencyjności czyli brak argumentu, właśnie obraziłeś wszystkich poniżej średnio biorąc 10 miejsca. W 5 wyścigach jechałem z końca po wypadkach nie z mojej winy i widziałem jak walczą osoby, które przeważnie jeżdżą w dole stawki lobby nr 1 i tam jest wiecej klasy i poszanowania rywali niż w tym pieknym PMC.

Wróce do Forzy bardzo szybko, jak zniknie z forum PMC i włosi, wtedy kultura wyścigów znacznie wzrośnie.

• Haha 1
  • Confused 1