Catalunya
1 1

21 odpowiedzi w tym temacie

Tutaj możecie zgłaszać incydenty / Here you can report incidents

Forma zgłoszeń / Form of applications

Poszkodowany / Victim:

Sprawca / Perp:

Okrążenie / Lap:

Opis incydentu / Incident description:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, PMC Damoto napisał:

Sprawca: PMC Sony

Poszkodowany: Damoto

Okr: 5

Uderzenie w tył skutkujący moim poślizgiem i stracą pozycji. Sprawca nie oddał pozycji.

Pokaż sytuacje od ostatniej szykany jak Ty wjebałeś się we mnie zyskując pozycję cwaniaczku ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, PMC Sony napisał:

Pokaż sytuacje od ostatniej szykany jak Ty wjebałeś się we mnie zyskując pozycję cwaniaczku ;)

To już Twoje zadanie. Nie wydaję mi się żeby istniał obowiązek samopodpierdolki więć trochę dziwne jakby Damoto sam to zgłosił :P

Edytowane przez PMC Goliath

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poszkodowany / Victim: Imperator360

Sprawca / Perp: PMC Sony

Okrążenie / Lap: 4

Opis incydentu / Incident description: Uderzył w tył później wypchnął poza tor, o oddaniu pozycji nie ma mowy widząc, co później się dzieje już bez mojego udziału. bardzo agresywna jazda bez poszanowania rywala

Sprawca / Perp: FNR NovaRossi

Okrążenie / Lap: 6 lub 7

Opis incydentu / Incident description: wyprzedzanie poza torem, na filmie widać jak ja popełniam maly błąd i jak się zachowuję i później kolejne kółko ten sam bład robi kolega z włoch i nie odpuszcza wiedzac ze sie nie zmiesci i zyskuje pozycje w wyniku jazdy poza torem po trawie

Edytowane przez Imperator360

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
52 minuty temu, Imperator360 napisał:

Opis incydentu / Incident description: Uderzył w tył później wypchnął poza tor, o oddaniu pozycji nie ma mowy widząc, co później się dzieje już bez mojego udziału. bardzo agresywna jazda bez poszanowania rywala

Opis incydentu / Incident description: wyprzedzanie poza torem, na filmie widać jak ja popełniam maly błąd i jak się zachowuję i później kolejne kółko ten sam bład robi kolega z włoch i nie odpuszcza wiedzac ze sie nie zmiesci i zyskuje pozycje w wyniku jazdy poza torem po trawie

Wszystko odbyło by się bez problemów lecz zostałem uderzony przez niebieskie Porsche Damoto i to dwukrotnie, dlatego gdy dostałem nagle pierwszego strzala nie bylem w stanie nic zrobic. Podczas drugiego strzala niestety byles po mojej lewej przez co gdy mnie wyprostowalo poszedlem w Ciebie przez kolejne wybicie mojego auta z toru jazdy. Co jak co ale ja staralem sie jechac czysto. Nie jeden którego wyprzedziłem nie mial problemów. Problemy byly dwa gdy obok był Damoto bo pchał się na sile. Raz mnie wypchnal to oddał pozycję, podczas drugiego razu już sobie pojechał dalej. No I tutaj nie widzę w tym wszystkim swojej winy, walczyliśmy imperator o pozycję, nawet nie chciałem Cię tam atakować bo dobrze broniles i nie zostawiales miejsca na atak, gdyby nie stukniecie Damoto, nic kompletnie by sie nie wydarzyło. Patrzcie kto inicjuje cały ciąg wydarzeń, a nie kto w nim bierze udział kogo raptem nienawidzicie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, PMC Sony napisał:

Wszystko odbyło by się bez problemów lecz zostałem uderzony przez niebieskie Porsche Damoto i to dwukrotnie, dlatego gdy dostałem nagle pierwszego strzala nie bylem w stanie nic zrobic. Podczas drugiego strzala niestety byles po mojej lewej przez co gdy mnie wyprostowalo poszedlem w Ciebie przez kolejne wybicie mojego auta z toru jazdy. Co jak co ale ja staralem sie jechac czysto. Nie jeden którego wyprzedziłem nie mial problemów. Problemy byly dwa gdy obok był Damoto bo pchał się na sile. Raz mnie wypchnal to oddał pozycję, podczas drugiego razu już sobie pojechał dalej. No I tutaj nie widzę w tym wszystkim swojej winy, walczyliśmy imperator o pozycję, nawet nie chciałem Cię tam atakować bo dobrze broniles i nie zostawiales miejsca na atak, gdyby nie stukniecie Damoto, nic kompletnie by sie nie wydarzyło. Patrzcie kto inicjuje cały ciąg wydarzeń, a nie kto w nim bierze udział kogo raptem nienawidzicie. 

Nawiązując do tematu incydentu z sonym. Uderzenie w tył mogło być spowodowane moim opóźniony hamowaniem, jednak samo wypchnięcie to moim zdaniem sprawka oskarżonego, z resztą widać to na telemetrii
W każdym razie przepraszam Cię Imperator za to że jednak w pewnym stopniu mogłem przyczynić się do tego zdarzenia Ja oddałem pozycję somemu, gdyby on to samo zrobił z Tobą nie było by tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, PMC Damoto napisał:

Nawiązując do tematu incydentu z sonym. Uderzenie w tył mogło być spowodowane moim opóźniony hamowaniem, jednak samo wypchnięcie to moim zdaniem sprawka oskarżonego, z resztą widać to na telemetrii
W każdym razie przepraszam Cię Imperator za to że jednak w pewnym stopniu mogłem przyczynić się do tego zdarzenia Ja oddałem pozycję somemu, gdyby on to samo zrobił z Tobą nie było by tematu.

Uderzenie w tył po czym uderzenie w bok wpychałeś się jadąc w poślizgu więc z jakiej racji tutaj jest moja wina skoro Ty Damoto poszedłeś jak dzik w kartoflisko...  Ja próbowałem ratować sytuacje odbijając maksymalnie w prawo a i tak wypchnales mnie na tyle ze rozwalilem wyscig imperatorowi. Nawet ludzie nie zwiazani z wyscigami powiedzieli, że wina leży po stronie niebieskiego porsche. Ale jak zwykle dostane -23 pozycje bo przecież jeżdżę w PMC :) Imperator jeżeli czujesz do mnie uraze to powiedz to, ja przepraszam że Damoto we mnie wjechał i zrujnowalem Ci wyścig.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, PMC Damoto napisał:

Ja poniose prawdopodobnie odpowiedzialność za tę sytuację a Ty za inne "cwaniackie" wyprzedzanie panie i tyle w temacie  ;)

Nie tylko za to powinieneś ponieść konsekwencje. Dziś pojawi się również Twoje "wyprzedzanie" mnie na ostatniej szykanie, gdybym nie zahamowal do zera po Twoim strzale w bok i perfidnym wpierdoleniu się w moją linie jazdy oczywiście "opoźniając" hamowanie to bym skończył wyscig na bandzie. Z resztą... Takich sytuacji było kilka z Twoim udziałem przy próbie atakowania. Ja przypadkiem uderzylem w Ciebie raz, ale jak już Ty we mnie wjezdzales kilkukrotnie to jest dobrze tak? ;)

Edytowane przez PMC Sony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, PMC Adi napisał:

Poszkodowany / Victim: Grubson

Sprawca / Perp: Danteze

Okrążenie / Lap: 4?

Opis incydentu / Incident description: Danteze wyniosło na pierwszym zakręcie co pozwoliło mi wejść mu pod łokieć. Na końcu zakrętu Danteze daje w prawo i wypycha mnie w piach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, PMC Adi napisał:

Poszkodowany / Victim: Grubson 

Sprawca / Perp: Zet

Okrążenie / Lap: 9?

Opis incydentu / Incident description: sytuacja pod ocenę. Kontaktu nie było ale moim zdaniem takie przecinanie toru z pobocza jest trochę niebezpieczne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 hours ago, Imperator360 said:

I speak for Novarossi:

the cut is minimum, we are talking about 30 cm out of the white line (in the old cut sistem it could even have been a clean lap), and that is a mistake that many drivers have done (included yourself).

Considering that he couldn't take the right line to make the corner to avoid you after you slowed down very much, it is really remarkable that he made the corner so clean.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poszkodowany / Victim: PMC Sony

Sprawca / Perp: PMC Damoto

Opis incydentu / Incident description:

Podczas powrotu na tor Damoto opóźnia hamowanie próbując atakować co jak widać nie do końca mu się udało, dostaje strzała w bok odbija mnie do zewnetrznej zakrętu powodując dodatkowe naciśnięcie hamulca i powrót na swoją linię - strata cennych metrów nad jadącym za mna kierowcą FNR mimo iż oddał pozycję.

https://xboxdvr.com/gamer/pmc-adi/video/62618017

Ostatnia szykana toru, okrążenie numer 4, po nieudanym ataku na nawrocie Damoto ponownie opóźnia hamowanie co skutkuje wbicie się w mój bok, wytrącając mnie z mojej lini jazdy (każdy wie jaka linia tam obowiązuje). Strata kolejnego cennego czasu do zawodnika z FNR, który jechał za Nami oraz strata pozycji. Kierowca jak widać pozycji po ataku nie oddał. 

https://xboxdvr.com/gamer/pmc-adi/video/62618264

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2 wyprzedanie dla mnie bardzo dobre. jechales linia wycigową...moim zdaniem jakbyś jechał linia defensywna to damoto nie mialby miejsca a tak miejsce miał, zatakował i zdobył. Już niewiliczajmy drobnych dotknięć bo zgloszeń bedzie 400...by bad wypowiedzialem się w dziale zgloszeń prosze admina o usunięcie postu

Edytowane przez ArpeggiatorPL
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, PMC Sony napisał:

Podczas powrotu na tor Damoto opóźnia hamowanie próbując atakować co jak widać nie do końca mu się udało, dostaje strzała w bok odbija mnie do zewnetrznej zakrętu powodując dodatkowe naciśnięcie hamulca i powrót na swoją linię - strata cennych metrów nad jadącym za mna kierowcą FNR mimo iż oddał pozycję.

https://xboxdvr.com/gamer/pmc-adi/video/62618017

Ostatnia szykana toru, okrążenie numer 4, po nieudanym ataku na nawrocie Damoto ponownie opóźnia hamowanie co skutkuje wbicie się w mój bok, wytrącając mnie z mojej lini jazdy (każdy wie jaka linia tam obowiązuje). Strata kolejnego cennego czasu do zawodnika z FNR, który jechał za Nami oraz strata pozycji. Kierowca jak widać pozycji po ataku nie oddał. 

https://xboxdvr.com/gamer/pmc-adi/video/62618264

Nie czytałem twoich uzasadnień bo szkoda mi czasu na to ale teraz rozwaliłeś mnie na maxa panie profesjonalny kierowco  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi