JAKA KIEROWNICA DO FORZY HORIZON 3
0

7 posts in this topic

Witam. Mam problem i nie mogę znaleźć na niego odpowiedzi. Chodzi o ilość stopni w kierownicy. 900 stopni czy 270? Chciałbym kupić logitech g25 ale ona ma 900 stopni i boję się, że jak będę grać to wszystko będzie nie zsynchronizowane. W grze koła się obrócą na maksa a ja dalej będę krecił i nie będę mógł wyczuć momentu kiedy przestać. Czy brać te 270 i się nie głowić? Nie mam pojęcia a chciałbym już kupic kierownice i grę ;p.

Cześć,

Mając kierownicę 900 stopni, możesz w ustawieniach gry/kierownicy ustawić jej maksymalny obrót na 270, 540 czy ile tam będziesz chciał. W drugą stronę to nie zadziała, kierownicy z maksymalnym skrętem 270 stopni nie ustawisz na więcej i jest to ogromne ograniczenie. Poza tym musisz wiedzieć, że w Forzach na kierownicy nawet jeśli na kamerze z kokpitu widać, że kierownica jest skręcona maksymalnie, a Ty możesz kręcić kierownicę mocniej do pełnych 900 stopni to koła się tak naprawdę skręcają zgodnie z tym co widać na rzeczywistej kierownicy, a nie na tej w grze. Poza tym według mnie kupowanie kierownicy z 270 stopni to wyrzucenie pieniędzy w błoto, ani to nie ma FFB, a kąt obrotu zdecydowanie za mały nawet do forzy horizon 3

• Thanks 1

Dzięki za odpowiedź. Myślałem że to nie będzie zsynchronizowane bo ludzie piszą że forza jest przystosowana pod 270 stopni. I Pisza też że na 900 można za dużo się namachać i to bezsens. Ale raczej na tą 900 stopni bym się nastawial. Byłbym wdzięczny jakbyś się odniósł jeszcze do kwestii tego że forza jest przystosowana pod 270 stopni. Celowałbyk w używana kierownice logitech g25. Widzę dużo filmików na YouTube odnośnie ustawień w grze do kierownic g25, g27, g29. Czy jest to konieczne i ustawiać wedle tych filmików na przyszłość? 

I zauważyłem też że dużo ludzi którzy grają na 900 stopniach zmniejszają w grze na no 540 albo 360. Na przykład do wyścigów. Czyli kręcą 2 i pół raza a wychodzi im tylko 540 stopni? Czy to ma sens? I ponoć najlepiej do g25/g27 ustawić 620 stopni do frozy horizon 3

Edited by Jurixex

Nie wydaję mi się żeby Forza była przystosowana pod 270 stopni. Bardzo dużo grałem w FH3 jak i FM7 na 900 stopniach i było okej, z tym, że faktycznie czasem trzeba było się dużo nakręcić. Ostatnio gram w FM7 na 540 stopni i jest idealnie. Co do ustawień kierownicy w grze to warto pobawić się nimi aby jak najlepiej się sterowało i było w miarę realistycznie, jeżeli się na nich nie znasz to warto ustawiać wedle filmików na YT :)

• Upvote 1